d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1233123322333233423353626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 115,794
Joined: Oct 10 2012
Gold: 0.00
May 1 2013 03:06pm
trzeba bumpowac ten temat aby zagluszyc porazke barcelony :0 anyway 43,3 juz w lapie! pozdro i trzymac forme koxy!
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 1 2013 03:07pm
Quote (RainyDay1 @ 1 May 2013 22:06)
trzeba bumpowac ten temat aby zagluszyc porazke barcelony :0 anyway 43,3 juz w lapie! pozdro i trzymac forme koxy!


jeżeli beztłuszczowa to gz
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 1 2013 03:09pm
Quote (JohnyCage @ 1 May 2013 22:02)
Cześć Panowie, ma ktoś jakieś dobre artykuły o IF/LG po polsku? Najlepiej proste w odbiorze (czyt. krótkie, a nie z udowadnianiem każdej tezy piętnastoma badaniami przez czterdzieści stron)
Bo mam książkę w pdf o LG ale to jest 160 stron po ang... boje się, że coś przekręcę
+ jakąś książkę dobrą z ostatnich paru lat, która jest w temacie?


http://koxteam.pl/2013/05/01/intermittent-fasting/

No i ofc:

http://www.leangains.com/2010/04/leangains-guide.html
http://doubleyourgains.com/musclebuildingmastermind/The_Leangains_Approach_Final.pdf
http://examine.com/leangains-faq/
http://rippedbody.jp/2011/10/23/how-to-calculate-leangains-macros/
http://rippedbody.jp/2011/12/17/12-weeks-on-leangains-what-you-can-expect-to-achieve/

z polskich:

http://www.kfd.pl/leangains-intermittent-fasting-169479.html/
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=13005

This post was edited by zYwi3c on May 1 2013 03:13pm
Member
Posts: 115,794
Joined: Oct 10 2012
Gold: 0.00
May 1 2013 03:21pm
Quote (JohnyCage @ May 1 2013 11:07pm)
jeżeli beztłuszczowa to gz


bez ale pomylilem sie bo to jest 42,3 ;D kiedys bedzie wieksza :D
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 1 2013 03:27pm
Quote (JohnyCage @ 1 May 2013 22:26)
dzięki koleszko!

rozumiem, że ten pierwszy link z koxteam specjalnie wyszczególniony?
to będę się na nim przede wszystkim opierał

dziena


w tym 1 w sumie wszystko w pigulce podane jest - najwazniejsze rzeczy jakie musisz wiedziec przed startem. Reszta bardziej szczegolowa opisana.
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 1 2013 03:29pm
Quote (zYwi3c @ 1 May 2013 22:27)
w tym 1 w sumie wszystko w pigulce podane jest - najwazniejsze rzeczy jakie musisz wiedziec przed startem. Reszta bardziej szczegolowa opisana.


o, no i super, już kiedyś czytałem ten artykuł o leangains w kfd, nawet trochę gwiazdek widzę nałapałem (beka xD)
przeczytam ten pierwszy sobie dzisiaj, i najwyżej będę poszczególne części uzupełniał tutaj albo tymi innymi artykułami
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
May 1 2013 04:23pm
ROSNE KURWA!
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 1 2013 04:56pm
Quote
Nie polecam z dnia na dzień zwiększyć o kilka godzin okresu poszczenia gdyż może się to skończyć nieprzyjemnie (napady głodu, bóle głowy) dla nieprzyzwyczajonego organizmu.


czy grozi to czymś jeszcze? różne dziwne rzeczy testowałem na swoim organiźmie.
Np. z dnia na dzień przeszedłem z masy na redukcje i obciąłem o ponad połowe żarcie i jakoś prócz burczenia w żołądku innych nieprzewidzianych rzeczy nie miałem, a po tygodniu przeszło. Wiem z reguły, że nie potrafię czegoś robić po trochu, musi być ostry akcent, zmiana i dopiero można jechać, takie obcinanie nigdy mi się nie sprawdza

Quote

rzed treningiem na czczo można spożyć np. porcję BCAA jednak nie jest to konieczne, a w niektórych przypadkach nawet niewskazane (jeden z aminokwasów – leucyna podnosi znacznie poziom insuliny, który w przypadku stosowania suplementu takiego jak np. yohimbina całkowicie neguje jego skuteczność).


coś więcej na ten temat prosie :(

Quote
Można spożywać wodę, herbatę, kawę, napoje słodzone np. aspartamem (słodzik ten nie wpływa w ogóle na poziom insuliny), żuć gumy.


w tym momencie trochę stracił dla mnie ten artykuł :/ na rzetelności...
mam nadzieję, że to jedyny fail odnośnie tej teorii
trochę szkoda, bo się napaliłem

fake e: doczytałem do końca i wyszło, że stosuje już IF xDDD praktycznie nic nie jem na uczelni, a w dni jak siedze w domu to śpie do 12, a potem po 20 nie ma mnie w domu, więc nie jem xD
i mi się to pokrywa :D haha

biorę się za następne artykuły
Member
Posts: 62,358
Joined: Dec 10 2008
Gold: 48,189.00
May 1 2013 05:12pm
Quote (RainyDay1 @ 1 May 2013 23:21)
bez ale pomylilem sie bo to jest 42,3 ;D kiedys bedzie wieksza :D


w pęcie mam więcej ^_^
Go Back To Polska Topic List
Prev1233123322333233423353626Next
Add Reply New Topic New Poll