d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1232923302331233223333626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Apr 29 2013 05:47am
Quote (1970 @ 29 Apr 2013 06:02)
można samemu łatwo upiec jak chce Ci się bawić, teraz wychodzę jak będę potem dam przepis


To najs, w srode zrobie sobie jak podeslesz przepis

e; przeglada ktos z was bodyfactory ? 'Odkrylem' to pare dni temu i przeczytalem juz caly topic o IF i innych. W sumie fajnie pisza i widac, ze ogarniaja ;x

This post was edited by zYwi3c on Apr 29 2013 05:48am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Apr 29 2013 08:49am
http://stormtricks.com/if-meals-from-others-judgement-part-8/

e; Ma ktos moze ebooka Lyle McDonald - The Protein Book ?

Tam podobno zajebiscie opisane jest wszystko o bialku. Po przecztaniu tej ksiazki 90% osob przeszlo na 2,5-3g / kg w diecie ;x

This post was edited by zYwi3c on Apr 29 2013 09:16am
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Apr 29 2013 09:19am
Quote (zYwi3c @ 29 Apr 2013 15:49)
http://stormtricks.com/if-meals-from-others-judgement-part-8/

e; Ma ktos moze ebooka Lyle McDonald - The Protein Book ?

Tam podobno zajebiscie opisane jest wszystko o bialku. Po przecztaniu tej ksiazki 90% osob przeszlo na 2,5-3g / kg w diecie ;x


polecam vlogi Layne'a, on mówi dużo zajebistych rzeczy, między innymi o białku w diecie
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Apr 29 2013 09:22am
Quote (myl0rd @ 29 Apr 2013 16:19)
polecam vlogi Layne'a, on mówi dużo zajebistych rzeczy, między innymi o białku w diecie


Strescisz cos ? Jutro zaczne ogladasc, a dzis zmieniam swoj IF ( LG ) Na High Carbi i mysle ile B dac. ( Tluszcze daje 60g w DNT i 30g w DT - i mysle, czy 160g B starczy, czy dac wiecej - reszta wegle )
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Apr 29 2013 09:32am
Quote (zYwi3c @ 29 Apr 2013 16:22)
Strescisz cos ? Jutro zaczne ogladasc, a dzis zmieniam swoj IF ( LG ) Na High Carbi i mysle ile B dac. ( Tluszcze daje 60g w DNT i 30g w DT - i mysle, czy 160g B starczy, czy dac wiecej - reszta wegle )


http://www.youtube.com/watch?v=mjmV8BlsJTQ

dla mnie ten człowiek jest rewelacyjny
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Apr 29 2013 09:57am
Quote (myl0rd @ 29 Apr 2013 16:32)
http://www.youtube.com/watch?v=mjmV8BlsJTQ

dla mnie ten człowiek jest rewelacyjny


Dzieki, wlasnie ogladam jego filmiki ;o

A to z animala widzailem i czytalem rano walsnie.

btw. http://www.body-factory.pl/showpost.php?p=197714&postcount=4 To idzie jutro do jedzenia :O
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Apr 29 2013 10:27am
Quote
Składniki na 6 dużych placków:
• 2 szklanki mąki pełnoziarnistej
• 8 łyżek oliwy/oleju
• szklanka ciepłej wody
• sól
Wykonanie:
Wymieszać 2 szklanki mąki razowej żytniej, niecałą płaską łyżkę soli, około 8 łyżek oliwy ze szklanką ciepłej wody. Odstawić na trochę, oderwać kawałek ciasta, obtoczyć w mące, żeby się nie kleiło, rozwałkować i położyć na rozgrzaną patelnię.

Piec około 3 min na jednej i drugiej stronie.

ja daje jeszcze szczyptę proszku do pieczenia bo lubię takie 'pulchne' ciasto i jakieś przyprawy/zioła
w sumie taki placek zawsze można zastąpić naleśnikiem/omletem
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Apr 29 2013 10:40am
Quote (1970 @ 29 Apr 2013 17:27)
ja daje jeszcze szczyptę proszku do pieczenia bo lubię takie 'pulchne' ciasto i jakieś przyprawy/zioła
w sumie taki placek zawsze można zastąpić naleśnikiem/omletem


Jutro robie i dam znac jak wyszlo :o fotki beda :O !
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Apr 29 2013 11:25am
Quote (zYwi3c @ 29 Apr 2013 16:57)
Dzieki, wlasnie ogladam jego filmiki ;o

A to z animala widzailem i czytalem rano walsnie.

btw. http://www.body-factory.pl/showpost.php?p=197714&postcount=4 To idzie jutro do jedzenia :O



ale zajebiste, kurde nie mam czym mięcha zmielić :/

This post was edited by myl0rd on Apr 29 2013 11:25am
Member
Posts: 2,661
Joined: Jul 27 2010
Gold: 3,978.00
Apr 29 2013 11:38am
Quote (myl0rd @ Apr 29 2013 07:25pm)
ale zajebiste, kurde nie mam czym mięcha zmielić :/


dobre sklepy z miesem maja opcje mielenia na miejscu. zapytaj tam gdzie kupujesz
Go Back To Polska Topic List
Prev1232923302331233223333626Next
Add Reply New Topic New Poll