d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1232823292330233123323626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Apr 28 2013 02:45pm
Quote (1970 @ 28 Apr 2013 21:42)
to ile jesz mięsa jak 600g to do ciebie mało?


w przeliczeniu na placek
mało w placku jest
jem o wiele mniej węgli
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Apr 28 2013 02:45pm
Quote (JohnyCage @ 28 Apr 2013 21:40)
samo ciasto, mało mięsa jak dla mnie


dla mnie możesz nawet i kilogram wciągnąć...

uwierz mi, jak więcej dawałem mięcha to nie dawałem rady tego zawinąć

Quote (Shichirobei @ 28 Apr 2013 21:44)
skąd z 600g kury zrobilo sie 182gB?


białko jest ze wszystkiego, nie widzę powodu czemu miałbym tego nie liczyć

e/ białka zawsze mam ponad 2g/kgmc, więc nawet gdy odejmę to pochodzenia innego niż zwierzęce, to jestem i tak na+, więc nie ma problemu

This post was edited by myl0rd on Apr 28 2013 02:52pm
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Apr 28 2013 02:48pm
no zrozumiem liczenie białka z tych placków pod warunkiem że jest tam mleko lub jajka. w innym wypadku no way. chociaż mleka to bym nie liczył szczerze mówiąc
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Apr 28 2013 02:48pm
Quote (myl0rd @ 28 Apr 2013 21:45)
dla mnie możesz nawet i kilogram wciągnąć...

uwierz mi, jak więcej dawałem mięcha to nie dawałem rady tego zawinąć



białko jest ze wszystkiego, nie widzę powodu czemu miałbym tego nie liczyć


w takim razie nie mam więcej pytań
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Apr 28 2013 02:54pm
Quote (JohnyCage @ 28 Apr 2013 21:48)
w takim razie nie mam więcej pytań


w takim razie czekam na zdjęcia Twoich wspaniałych posiłków z 1000g kury jednorazowo
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Apr 28 2013 03:16pm
Quote (myl0rd @ Apr 28 2013 09:11pm)
Jeżeli zgadzają się makrosy na koniec dnia, a nawet tygodnia, to możesz sobie lody wrzucać
ja właśnie dobijam węgle na koniec dnia lodami, 200g carte do'r, salted caramel ;)

http://i.imgur.com/XMGsrLE.jpg

tortilleeeeeeee, jeden z moich ulubionych posiłków

500g tortilli razowej(8 sztuk)
600g piersi
150g jogurtu naturalnego na sos(żabek czosnku, przyprawa gyros, papryka ostra, odrobina ketchupu)
papryka czerwona, ogórek kiszony, ogórek świeży, sałata lodowa, cebula

~2200kcal
182g białko
40g tłuszcze
260g węglowodany


moje wyglądają lepiej, jak w przyszłą sobotę będę robił to wrzucę foty :D
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Apr 28 2013 03:31pm
Quote (myl0rd @ 28 Apr 2013 21:54)
w takim razie czekam na zdjęcia Twoich wspaniałych posiłków z 1000g kury jednorazowo


1. koledzy wczesniej już wyjaśnili o co mi chodziło............................................
2. redukuje, więc szamie mniej
3. skoro tak bardzo interesuje Cię moja micha:
http://imageshack.us/a/img191/2053/zdjcie269k.jpg
http://imageshack.us/a/img600/7084/zdjcie272t.jpg
http://imageshack.us/a/img23/2673/zdjcie273.jpg
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Apr 28 2013 10:45pm
Quote (myl0rd @ 28 Apr 2013 21:11)
Jeżeli zgadzają się makrosy na koniec dnia, a nawet tygodnia, to możesz sobie lody wrzucać
ja właśnie dobijam węgle na koniec dnia lodami, 200g carte do'r, salted caramel ;)

http://i.imgur.com/XMGsrLE.jpg

tortilleeeeeeee, jeden z moich ulubionych posiłków

500g tortilli razowej(8 sztuk)
600g piersi
150g jogurtu naturalnego na sos(żabek czosnku, przyprawa gyros, papryka ostra, odrobina ketchupu)
papryka czerwona, ogórek kiszony, ogórek świeży, sałata lodowa, cebula

~2200kcal
182g białko
40g tłuszcze
260g węglowodany


Gdzie tortille taka kupiles :< ? Ostatnio tez chcialem zrobic, to bylem w paru sklepach i nie bylo :| ( razowa )
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Apr 28 2013 11:02pm
Quote (zYwi3c @ 29 Apr 2013 06:45)
Gdzie tortille taka kupiles :< ? Ostatnio tez chcialem zrobic, to bylem w paru sklepach i nie bylo :| ( razowa )


można samemu łatwo upiec jak chce Ci się bawić, teraz wychodzę jak będę potem dam przepis
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Apr 28 2013 11:09pm
Quote (zYwi3c @ 29 Apr 2013 05:45)
Gdzie tortille taka kupiles :< ? Ostatnio tez chcialem zrobic, to bylem w paru sklepach i nie bylo :| ( razowa )


w tesco kupuję te tortille

Quote (1970 @ 29 Apr 2013 06:02)
można samemu łatwo upiec jak chce Ci się bawić, teraz wychodzę jak będę potem dam przepis


oo, przyda się ;)

This post was edited by myl0rd on Apr 28 2013 11:10pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1232823292330233123323626Next
Add Reply New Topic New Poll