Quote (szefunio @ 28 Apr 2013 19:22)
wpierdalacie aspartam ? O_o
nic nie wpierdalam, czytaj dokładniej
Quote (trz @ 28 Apr 2013 19:18)
jeśli mam jeśc gówno które nawet nie smakuje jak cukier, tylko jakaś chemiczna podróba to już lepiej jeść gorzkie. Może ktoś lubi ten smak (duzo takich osób nie bedzie ), ale ja na pewno nie jestem ta osoba
j.w.
wyzbyłeś się całkowicie chęci spożywania słodyczy? bo o to mi się rozchodzi, a nie o słodzenie kawy/herbaty...
czasami mam ochotę wpierdolić kilogram jakichś wafli czy czegoś
