d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1232623272328232923303626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Apr 28 2013 12:29pm
Quote (szefunio @ 28 Apr 2013 19:22)
wpierdalacie aspartam ? O_o


nic nie wpierdalam, czytaj dokładniej

Quote (trz @ 28 Apr 2013 19:18)
jeśli mam jeśc gówno które nawet nie smakuje jak cukier, tylko jakaś chemiczna podróba to już lepiej jeść gorzkie. Może ktoś lubi ten smak (duzo takich osób nie bedzie ), ale ja na pewno nie jestem ta osoba


j.w.
wyzbyłeś się całkowicie chęci spożywania słodyczy? bo o to mi się rozchodzi, a nie o słodzenie kawy/herbaty...
czasami mam ochotę wpierdolić kilogram jakichś wafli czy czegoś :cry:
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Apr 28 2013 12:31pm
Quote (JohnyCage @ Apr 28 2013 08:29pm)

j.w.
wyzbyłeś się całkowicie chęci spożywania słodyczy? bo o to mi się rozchodzi, a nie o słodzenie kawy/herbaty...
czasami mam ochotę wpierdolić kilogram jakichś wafli czy czegoś :cry:


więc w czym problem? idziesz do sklepu, kupujesz i jesz
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Apr 28 2013 12:33pm
Quote (Shichirobei @ 28 Apr 2013 19:31)
więc w czym problem? idziesz do sklepu, kupujesz i jesz


ale potem gruby jestem jak tyle w siebie wcisnę :cry:
najlepiej to po prostu przestać jeść słodycze... ale weź tu przestań :cry: moje przekleństwo
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Apr 28 2013 01:20pm
Quote (JohnyCage @ Apr 28 2013 08:33pm)
ale potem gruby jestem jak tyle w siebie wcisnę :cry:
najlepiej to po prostu przestać jeść słodycze... ale weź tu przestań :cry: moje przekleństwo


a o cheat day/meal słyszałeś? : >
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Apr 28 2013 01:29pm
Pany spasłem się jak cholera, już ponad 90kg smalcu przy 176cm. Planuję się za siebie zabrać ale jakoś brak motywacji...
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Apr 28 2013 01:35pm
Quote (Shichirobei @ 28 Apr 2013 20:20)
a o cheat day/meal słyszałeś? : >


że raz na tydzień odpuszczam? jeden dzień?

Quote (zuz9 @ 28 Apr 2013 20:29)
Pany spasłem się jak cholera, już ponad 90kg smalcu przy 176cm. Planuję się za siebie zabrać ale jakoś brak motywacji...


:<
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Apr 28 2013 01:37pm
Quote (JohnyCage @ Apr 28 2013 09:35pm)
że raz na tydzień odpuszczam? jeden dzień?


dokładnie tak
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Apr 28 2013 01:38pm
Quote (JohnyCage @ Apr 28 2013 07:29pm)
nic nie wpierdalam, czytaj dokładniej



j.w.
wyzbyłeś się całkowicie chęci spożywania słodyczy? bo o to mi się rozchodzi, a nie o słodzenie kawy/herbaty...
czasami mam ochotę wpierdolić kilogram jakichś wafli czy czegoś :cry:

2 kawy i 1 herbate na dzien słodze to wszystko
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 28 2013 01:41pm
Cheat meal fajna sprawa, ja na przykład raz w tygodniu słodzę sobie herbatę, jedną łyżeczkę, ale i tak mam wyrzuty sumienia przez następne kilka dni.
Member
Posts: 28,907
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Apr 28 2013 01:43pm
omg nie moge nadal sie zabrac za to liczenie kalorii we wszystkim ;\ poki co jem kurczaki/warzywa/twarog na noc i jajka rano ale nie wiem nawet ile tego dostarczam. Gotowe produkty jeszcze ok ale nie chce mi sie i nie mam sprzetu zeby wazyc piersi/warzywa i inne duperele. no i do tego slabo wychodzi mi przeliczanie kcal i cal bo nawet w takim mens health podaja to zamiennie i wszedzie ludzie myla te pojecia. A poza tym jakos leci ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev1232623272328232923303626Next
Add Reply New Topic New Poll