d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1232523262327232823293626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Apr 28 2013 11:58am
Quote (zYwi3c @ 28 Apr 2013 18:53)
Ja daje z 10-12 tableteczek. Jakis niemiecki mam, ktory gdzies polecali na animalu.
A jak sie to przelicza ( o ile w ogole ? ) na cukier, to nie mam pojecia ;x odkad kupilem slodzik to wszystko z nim pije/jem.


ja by Ci się chciało sprawdzić firmę to byłym wdzięczny
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Apr 28 2013 12:00pm
Quote (JohnyCage @ 28 Apr 2013 18:58)
ja by Ci się chciało sprawdzić firmę to byłym wdzięczny


Dokladnie taki mam:


Do potraw najpierw go miele na mak w malym mlynku i proszek wsypuje do blendera. A przy reszcie tabletki normalnie ida

This post was edited by zYwi3c on Apr 28 2013 12:01pm
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Apr 28 2013 12:04pm
Quote (zYwi3c @ Apr 28 2013 07:00pm)
Dokladnie taki mam:
http://www.essenundtrinken.net/wp-content/uploads/s%C3%BC%C3%9Fstoff.jpg

Do potraw najpierw go miele na mak w malym mlynku i proszek wsypuje do blendera. A przy reszcie tabletki normalnie ida


przecież słodzik nie smakuje jak cukier, tylko jak jakiś syf który prawie w niczym nie jest podobny do cukru. Już lepiej coś gorzkie pić/jeśc

This post was edited by trz on Apr 28 2013 12:04pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Apr 28 2013 12:10pm
Quote (trz @ 28 Apr 2013 19:04)
przecież słodzik nie smakuje jak cukier, tylko jak jakiś syf który prawie w niczym nie jest podobny do cukru. Już lepiej coś gorzkie pić/jeśc


Mi smakuje ;x i lepiej mi sie kawe pije ze slodzikiem niz np z cukrem. W potrawach tez czuc roznice, codziennie robie ryz na slodko, kiedys zapomnialem dodac slodzika i nieciekawie smakowalo, twarog chudy bylo za mocno czuc i za malo slodkawe bylo. No ale to juz jak kto woli.
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Apr 28 2013 12:13pm
Quote (zYwi3c @ Apr 28 2013 07:10pm)
Mi smakuje ;x i lepiej mi sie kawe pije ze slodzikiem niz np z cukrem. W potrawach tez czuc roznice, codziennie robie ryz na slodko, kiedys zapomnialem dodac slodzika i nieciekawie smakowalo, twarog chudy bylo za mocno czuc i za malo slodkawe bylo. No ale to juz jak kto woli.


przecież to nie słodkie jest, tylko jakieś takie chemiczne że o ja pier...
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Apr 28 2013 12:16pm
można jeść gorzkie, oczywiście tak jest lepiej
ale mnie czasami ciśnie na takie słodycze...
nie wiem czy zdrowiej będzie ten słodzik czy już wpieprzyć normalną czekoladę?
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Apr 28 2013 12:18pm
Quote (trz @ 28 Apr 2013 19:13)
przecież to nie słodkie jest, tylko jakieś takie chemiczne że o ja pier...


W czasie fastu jest w sam raz, bo nie powoduje skoku insuliny. Wiec do kawy sobie go dodaje. A do posilkow, no co kto woli, mi bardzo smakuje i odpowiada mi jego smak - kalorii nie ma, a cukier ma i to sporo.
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Apr 28 2013 12:18pm
Quote (JohnyCage @ Apr 28 2013 07:16pm)
można jeść gorzkie, oczywiście tak jest lepiej
ale mnie czasami ciśnie na takie słodycze...
nie wiem czy zdrowiej będzie ten słodzik czy już wpieprzyć normalną czekoladę?


jeśli mam jeśc gówno które nawet nie smakuje jak cukier, tylko jakaś chemiczna podróba to już lepiej jeść gorzkie. Może ktoś lubi ten smak (duzo takich osób nie bedzie ), ale ja na pewno nie jestem ta osoba

This post was edited by trz on Apr 28 2013 12:26pm
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold: 7,315.00
Apr 28 2013 12:22pm
wpierdalacie aspartam ? O_o
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Apr 28 2013 12:26pm
Quote (szefunio @ Apr 28 2013 07:22pm)
wpierdalacie aspartam ? O_o


dokładnie to...
Go Back To Polska Topic List
Prev1232523262327232823293626Next
Add Reply New Topic New Poll