Quote (trz @ 28 Apr 2013 19:04)
przecież słodzik nie smakuje jak cukier, tylko jak jakiś syf który prawie w niczym nie jest podobny do cukru. Już lepiej coś gorzkie pić/jeśc
Mi smakuje ;x i lepiej mi sie kawe pije ze slodzikiem niz np z cukrem. W potrawach tez czuc roznice, codziennie robie ryz na slodko, kiedys zapomnialem dodac slodzika i nieciekawie smakowalo, twarog chudy bylo za mocno czuc i za malo slodkawe bylo. No ale to juz jak kto woli.