d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1232323242325232623273626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Apr 27 2013 09:28am
Quote (MadZombie @ 27 Apr 2013 16:27)
Dzięki, nie wiem czy widziałeś. Ale udało mi się zrzucić te 3kg.


Ile w sile poszlo w dol ( o ile poszlo ). Z ciekawosci mierzyles sie moze w pasie przed i po ?
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Apr 27 2013 09:33am
Quote (zYwi3c @ Apr 27 2013 03:28pm)
Ile w sile poszlo w dol ( o ile poszlo ). Z ciekawosci mierzyles sie moze w pasie przed i po ?


2 oczka w pasku, wracam do 3 gimbazy ;d

Na ławce spadło, chyba z 7kg (97kg max). Modlitewnik w górę, w ostatniej serii (6 powtórzeń) 58kg, wcześniej było coś pod 50kg. No i barki, max z przodu pozostał (72kg). Reszta się zmieniła mało lub nic. Ale przestałem robić wykroki, bo przeszkadzały w bieganiu.
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Apr 27 2013 01:38pm
Quote (MadZombie @ Apr 27 2013 04:24pm)
Code
potreningu kropka pe ell/kalkulatory/bmr

Mam do was pytanie. Można zaufać temu kalkulatorowi? Podaje dawki przybliżone, ale u mnie aby zachować masę musiałbym dawać dziennie ponad 3,3k kalorii.


wszystkie kalkulatory z którymi miałem do czynienia były do dupy np liczyły białko roślinne itp
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 27 2013 03:11pm
Jeszcze ze 2 kg wytnę i będzie dobrze.

Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Apr 27 2013 05:35pm
Quote (trz @ 27 Apr 2013 20:38)
wszystkie kalkulatory z którymi miałem do czynienia były do dupy np liczyły białko roślinne itp


nie widzę w tym nic złego
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Apr 28 2013 02:09am
Quote (myl0rd @ Apr 28 2013 12:35am)
nie widzę w tym nic złego


jeśli liczysz sobie bilans kaloryczny z całego dnia i układasz diete to nie powiesz mi, że to dobrze
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Apr 28 2013 03:21am
Quote (Rafalek @ Apr 27 2013 09:11pm)
Jeszcze ze 2 kg wytnę i będzie dobrze.

http://storage.sfd.pl/ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/cf1465ed4a5847918a341578024e7beb.jpg


W LAPIE Z 32 SIEDZI
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Apr 28 2013 04:10am
Quote (vVanted @ Apr 28 2013 10:21am)
W LAPIE Z 32 SIEDZI


w lewej czy prawej?
Member
Posts: 9,853
Joined: Aug 5 2009
Gold: 3,704.84
Apr 28 2013 05:07am
need maly help
jak dokupuje obciazenia do hantli i mam hantle zeliwne ze srednica wew 29mm, to:
a. musi byc 29mm srednicy wew czy moze byc np 30 lub 31 i czym to skutkuje?
b. dokupowac zeliwne, czy mozna jakis tansze, widzialem na *** kompozytowe/bitumiczne/stalowe itp?
jak mi sie cos przypomi to jeszcze napisze.
Member
Posts: 2,636
Joined: May 5 2005
Gold: 11.11
Apr 28 2013 05:08am
zapodajcie link z przepisem na ptasie mleczko, sernikiem tez bym nie pogardzil ;> tak, wiem ze nie dawno bylo, ale wez to znajdz
Go Back To Polska Topic List
Prev1232323242325232623273626Next
Add Reply New Topic New Poll