Quote (CyberPunk666 @ 10 Mar 2010 19:53)
van itt olyan aki tajekozott a microsoft minositesekben, meg microsoft tanfolyamokban? Mert allitolag vannak nagyon rangos microsoft akarmik, es egyetem inygen biztosit ilyeneket elvileg...
csak ha tudnam megis mi micsoda es mire jo ugy konnyebben utana tudnek nezni. koszonom.
Én nézegetem őket, és tervezem is h. elkezdem ha végre befejeztem a felső angolt
3-4 nagyobb szint van, de a végefele egyelőre felejtős a kezdőknek mert azokhoz x-xx év tapasztalat is kell. Az egyes tanfolyamok ilyen 500e HUF környékén vannak.
Azt, hogy az egyetem mennyire állja ezeket nem tudom, mert pl. BME-n mostanában indult egy CEH képzés -amit nagyon meg akartam csinálni, csak nincs rá időm- de ott valahogy úgy volt, hogy hallgatóknak 140e körül van, míg azoknak akiknek nincs aktív jogviszonyuk ilyen 440e körül volt
/e Te eddig nem Linux kocka voltál?
This post was edited by Anarkin on Mar 10 2010 01:09pm