d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev198991001011021214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 10 2010 10:11am
milyen program létezik még total commanderen kívül, amivel lehet ftp-re tölteni
Member
Posts: 3,018
Joined: Aug 29 2008
Gold: 7,833.05
Mar 10 2010 12:24pm
Quote (xGurke @ 10 Mar 2010 17:11)
milyen program létezik még total commanderen kívül, amivel lehet ftp-re tölteni


google: ftp client

azokkal lehet :P

This post was edited by gergoweb on Mar 10 2010 12:25pm
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 10 2010 12:28pm
Quote (gergoweb @ 10 Mar 2010 19:24)
google: ftp client

azokkal lehet :P


:zzz:

flashfxp

kicsi,egyszerű,ftpről lehet vele tölteni
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 10 2010 12:53pm
van itt olyan aki tajekozott a microsoft minositesekben, meg microsoft tanfolyamokban? Mert allitolag vannak nagyon rangos microsoft akarmik, es egyetem inygen biztosit ilyeneket elvileg...

csak ha tudnam megis mi micsoda es mire jo ugy konnyebben utana tudnek nezni. koszonom.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Mar 10 2010 12:56pm
az lenne a próblémám , hogy most vettem egy mp3 lejátszót , rákötöttem gépre és nem tudok rárakni semmit mert azt irja ki hogy "szüntessem az irásvédettséget" de nem tudom hogyan kell , utánaolvastam de nem sikerült igy se. ha valaki tud segiteni irjon, thx
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 10 2010 12:59pm
Quote (inURFace @ 10 Mar 2010 19:56)
az lenne a próblémám , hogy most vettem egy mp3 lejátszót , rákötöttem gépre és nem tudok rárakni semmit mert azt irja ki hogy "szüntessem az irásvédettséget" de nem tudom hogyan kell , utánaolvastam de nem sikerült igy se. ha valaki tud segiteni irjon, thx


tedd fel a programot amit kaptal hozza.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Mar 10 2010 01:04pm
nincs hozzá cd , se program , csak egy használati útmutató
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 10 2010 01:04pm
Quote (inURFace @ 10 Mar 2010 20:04)
nincs hozzá cd , se program , csak egy használati útmutató


akkor csinald amit abban irnak.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 10 2010 01:04pm
Quote (CyberPunk666 @ 10 Mar 2010 19:53)
van itt olyan aki tajekozott a microsoft minositesekben, meg microsoft tanfolyamokban? Mert allitolag vannak nagyon rangos microsoft akarmik, es egyetem inygen biztosit ilyeneket elvileg...

csak ha tudnam megis mi micsoda es mire jo ugy konnyebben utana tudnek nezni. koszonom.


Én nézegetem őket, és tervezem is h. elkezdem ha végre befejeztem a felső angolt

3-4 nagyobb szint van, de a végefele egyelőre felejtős a kezdőknek mert azokhoz x-xx év tapasztalat is kell. Az egyes tanfolyamok ilyen 500e HUF környékén vannak.

Azt, hogy az egyetem mennyire állja ezeket nem tudom, mert pl. BME-n mostanában indult egy CEH képzés -amit nagyon meg akartam csinálni, csak nincs rá időm- de ott valahogy úgy volt, hogy hallgatóknak 140e körül van, míg azoknak akiknek nincs aktív jogviszonyuk ilyen 440e körül volt

/e Te eddig nem Linux kocka voltál? :o

This post was edited by Anarkin on Mar 10 2010 01:09pm
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Mar 10 2010 01:09pm
semmi érdemlegeset nem irnak az útmutatóban , de most rákerestem a problémára és nem csak én küszködök vele egyedül
Go Back To Magyar Topic List
Prev198991001011021214Next
Add Reply New Topic New Poll