d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev19798991001011214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 8 2010 08:19am
nvm, megoldottam. :D

This post was edited by Rezs on Mar 8 2010 08:37am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 8 2010 03:59pm
valamiért nagyon baszakszik az IE-em :(
iszonyat lassú, FarmVille-t pedig be se tölti már, pedig múlthéten még gond nélkül működött
FF-el semmi gond, tehát nem net miatt lassú
?_?
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 8 2010 04:02pm
Quote (xGurke @ 8 Mar 2010 23:59)
valamiért nagyon baszakszik az IE-em :(
iszonyat lassú, FarmVille-t pedig be se tölti már, pedig múlthéten még gond nélkül működött
FF-el semmi gond, tehát nem net miatt lassú
?_?


használj FF-et.. :D
bocsi tudom ez nem oldja meg a bajodat, de hát a winfos az mindig is fos marad :<
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Mar 8 2010 04:05pm
Quote (hedgehogsword @ 8 Mar 2010 23:02)
használj FF-et.. :D
bocsi tudom ez nem oldja meg a bajodat, de hát a winfos az mindig is fos marad :<


azért egy jó pont, hogy míg win7-el mindig fagyott a böngészőm, ie legalább csak a nyitott tabot zárta be, többit nyitva hagyta összeomlás után is.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 8 2010 04:07pm
Quote (xGurke @ Mar 8 2010 10:59pm)
valamiért nagyon baszakszik az IE-em :(
iszonyat lassú, FarmVille-t pedig be se tölti már, pedig múlthéten még gond nélkül működött
FF-el semmi gond, tehát nem net miatt lassú
?_?


hogy lehet IE-t használni....
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 8 2010 04:16pm
Quote (b_daniel @ Mar 6 2010 02:15pm)
Gépet szeretnék összeállítani 180-200k hufbol de elképzelésem sincs

kéne:

alaplap
ram (2-4+ Gb)
proci (dual vagy quadcore kéne)
táp (a lényeg hogy elbirja a gépet nem kell buzi leed meg semmi apámfasza was ist das)
vinyó (250-500 gb max)
Vga?_? ( a vga az legyen tűrhető illetve ha nem futja ennyiből akkor belerakom a Geforce 8600 asom ugy nézzétek) ugy hallottam meg olvastam mostansag jobb az ati mármint amd szoval leszarom milyen márka/gyárto csak jo legyen
monitor van de nemtudom milyen árba  vannak most a 20-22" colosok

egér van csak bill kell valami olcso és lehetőleg flat" legyen azaz laptop feelinges
májusban lesz pénzem akkor akarok gépet venni de nem mozgok mostanában hardware térenezért nem vagyok otthon az árakban és az alkatrészeben sem sajna

szoval kéne 3 variacio:
-full gép vga-val és monitorral
-gép fasza vga-val monitor nélkül
-fullos gép monitorral vga nélkül
segitsegeteket kérném


ennyiért simán összedobsz egy ilyen gépet
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 8 2010 04:17pm
Quote (Vismajor @ Mar 8 2010 10:07pm)
hogy lehet IE-t használni....


Quote (hedgehogsword @ Mar 8 2010 10:02pm)
használj FF-et.. :D
bocsi tudom ez nem oldja meg a bajodat, de hát a winfos az mindig is fos marad :<


farmville bot használja, nem én
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Mar 8 2010 05:25pm
hehe, nagyon ott van ez a Phrase Express Autotext.
Már csak rá kellene jönnöm, hogyan lehet a T9 részét használni.
Member
Posts: 59
Joined: Mar 2 2010
Gold: 0.00
Mar 9 2010 01:47am
naszoval ez mindig ki löki nekem az asztalra ez 1 ablak.
Nero s hülyeség de mára gépen 1 deka nero nincs fent...
felakarom tenia nerot azt irja ki töröljem le ahoz hogy felrakhasam nice

hogy lehet ezt le irtani?:S


kösszi smile.gif
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Mar 9 2010 01:51am
Quote (rockerdave @ 9 Mar 2010 08:47)
naszoval ez mindig ki löki nekem az asztalra ez 1 ablak.
Nero s hülyeség de mára gépen 1 deka nero nincs fent...
felakarom tenia nerot azt irja ki töröljem le ahoz hogy felrakhasam nice

hogy lehet ezt le irtani?:S


kösszi smile.gif


én 1 szer probálktam milyen kockunli akkor is csak 2 dik lehttem oszt már mniden bajom volta géptöl :S
Go Back To Magyar Topic List
Prev19798991001011214Next
Add Reply New Topic New Poll