☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Informatikai Kérdések
Prev
1
97
98
99
100
101
1214
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 312239
Replies: 12134
Track Topic
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#981
Mar 8 2010 08:19am
nvm, megoldottam.
This post was edited by Rezs on Mar 8 2010 08:37am
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#982
Mar 8 2010 03:59pm
valamiért nagyon baszakszik az IE-em
iszonyat lassú, FarmVille-t pedig be se tölti már, pedig múlthéten még gond nélkül működött
FF-el semmi gond, tehát nem net miatt lassú
?_?
hedgehogsword
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold
:
7,149.00
#983
Mar 8 2010 04:02pm
Quote (xGurke @ 8 Mar 2010 23:59)
valamiért nagyon baszakszik az IE-em
iszonyat lassú, FarmVille-t pedig be se tölti már, pedig múlthéten még gond nélkül működött
FF-el semmi gond, tehát nem net miatt lassú
?_?
használj FF-et..
bocsi tudom ez nem oldja meg a bajodat, de hát a winfos az mindig is fos marad :<
banyek
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold
:
0.31
#984
Mar 8 2010 04:05pm
Quote (hedgehogsword @ 8 Mar 2010 23:02)
használj FF-et..
bocsi tudom ez nem oldja meg a bajodat, de hát a winfos az mindig is fos marad :<
azért egy jó pont, hogy míg win7-el mindig fagyott a böngészőm, ie legalább csak a nyitott tabot zárta be, többit nyitva hagyta összeomlás után is.
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#985
Mar 8 2010 04:07pm
Quote (xGurke @ Mar 8 2010 10:59pm)
valamiért nagyon baszakszik az IE-em
iszonyat lassú, FarmVille-t pedig be se tölti már, pedig múlthéten még gond nélkül működött
FF-el semmi gond, tehát nem net miatt lassú
?_?
hogy lehet IE-t használni....
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#986
Mar 8 2010 04:16pm
Quote (b_daniel @ Mar 6 2010 02:15pm)
Gépet szeretnék összeállítani 180-200k hufbol de elképzelésem sincs
kéne:
alaplap
ram (2-4+ Gb)
proci (dual vagy quadcore kéne)
táp (a lényeg hogy elbirja a gépet nem kell buzi leed meg semmi apámfasza was ist das)
vinyó (250-500 gb max)
Vga?_? ( a vga az legyen tűrhető illetve ha nem futja ennyiből akkor belerakom a Geforce 8600 asom ugy nézzétek) ugy hallottam meg olvastam mostansag jobb az ati mármint amd szoval leszarom milyen márka/gyárto csak jo legyen
monitor van de nemtudom milyen árba vannak most a 20-22" colosok
egér van csak bill kell valami olcso és lehetőleg flat" legyen azaz laptop feelinges
májusban lesz pénzem akkor akarok gépet venni de nem mozgok mostanában hardware térenezért nem vagyok otthon az árakban és az alkatrészeben sem sajna
szoval kéne 3 variacio:
-full gép vga-val és monitorral
-gép fasza vga-val monitor nélkül
-fullos gép monitorral vga nélkül
segitsegeteket kérném
ennyiért simán összedobsz egy ilyen gépet
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#987
Mar 8 2010 04:17pm
Quote (Vismajor @ Mar 8 2010 10:07pm)
hogy lehet IE-t használni....
Quote (hedgehogsword @ Mar 8 2010 10:02pm)
használj FF-et..
bocsi tudom ez nem oldja meg a bajodat, de hát a winfos az mindig is fos marad :<
farmville bot használja, nem én
banyek
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold
:
0.31
#988
Mar 8 2010 05:25pm
hehe, nagyon ott van ez a Phrase Express Autotext.
Már csak rá kellene jönnöm, hogyan lehet a T9 részét használni.
rockerdave
Member
Posts: 59
Joined: Mar 2 2010
Gold
:
0.00
#989
Mar 9 2010 01:47am
naszoval ez mindig ki löki nekem az asztalra ez 1 ablak.
Nero s hülyeség de mára gépen 1 deka nero nincs fent...
felakarom tenia nerot azt irja ki töröljem le ahoz hogy felrakhasam nice
hogy lehet ezt le irtani?:S
kösszi smile.gif
banyek
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold
:
0.31
#990
Mar 9 2010 01:51am
Quote (rockerdave @ 9 Mar 2010 08:47)
naszoval ez mindig ki löki nekem az asztalra ez 1 ablak.
Nero s hülyeség de mára gépen 1 deka nero nincs fent...
felakarom tenia nerot azt irja ki töröljem le ahoz hogy felrakhasam nice
hogy lehet ezt le irtani?:S
kösszi smile.gif
én 1 szer probálktam milyen kockunli akkor is csak 2 dik lehttem oszt már mniden bajom volta géptöl :S
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
97
98
99
100
101
1214
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact