d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev1969798991001214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Feb 28 2010 06:42am
VIPRE
http://sunbelt.hu/VIPRE-virusirto


Érdemes kipróbálni, használni? Esetleg maradjak kaspersky-norton és spyware terminator vonalon ?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 28 2010 06:45am
Quote (banyek @ Feb 28 2010 01:42pm)
VIPRE
http://sunbelt.hu/VIPRE-virusirto


Érdemes kipróbálni, használni? Esetleg maradjak kaspersky-norton és spyware terminator vonalon ?


Kaspersky egy szar mindenképp cseréld, de inkább valami ismertebbre
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 28 2010 07:16am
Quote (banyek @ 28 Feb 2010 14:42)
VIPRE
http://sunbelt.hu/VIPRE-virusirto


Érdemes kipróbálni, használni? Esetleg maradjak kaspersky-norton és spyware terminator vonalon ?


az szar. az uj avast kurvajo.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 28 2010 07:31am
Quote (Genthor @ Feb 27 2010 06:45pm)
Milyen net? Ki a szolgáltató? Elképzelhető, hogy korlátozza a p2p forgalmat (UPC pl. csinálja előszeretettel).


helyi kábelnet, elvileg nincs korlátozás mivel havernak tökéletesen tölt, sztem valami beállításgond lessz nálam

This post was edited by fahrii on Feb 28 2010 07:31am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 28 2010 08:05am
Tudtok olyan oldalt, ami mondjuk legális, és lehet mp3-akat hallgatni rajta úgy hogy direkt link is van melléjük? (az utóbbi lenne a lényeg, jsp profilba linkelni)

Van egy sticky GH-ban a playlist.com-al, de az eléggé megváltozott mióta a sticky készült :wacko:
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Feb 28 2010 08:08am
Quote (Anarkin @ Feb 28 2010 03:05pm)
Tudtok olyan oldalt, ami mondjuk legális, és lehet mp3-akat hallgatni rajta úgy hogy direkt link is van melléjük? (az utóbbi lenne a lényeg, jsp profilba linkelni)

Van egy sticky GH-ban a playlist.com-al, de az eléggé megváltozott mióta a sticky készült :wacko:


last.fm félig meddig ilyesmi
egy próbát megér
iso tt
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 28 2010 08:22am
Quote (Vharimatras @ 28 Feb 2010 15:08)
last.fm félig meddig ilyesmi
egy próbát megér
iso tt


Ott nincs direkt link :(
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 5 2010 11:41am
Régen volt bumpolva ez a topic.

Bump.
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Mar 6 2010 02:51am
Quote (Anarkin @ 28 Feb 2010 15:22)
Ott nincs direkt link :(


undermusic.eu
probald meg ezt
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Mar 6 2010 07:15am
Gépet szeretnék összeállítani 180-200k hufbol de elképzelésem sincs

kéne:

alaplap
ram (2-4+ Gb)
proci (dual vagy quadcore kéne)
táp (a lényeg hogy elbirja a gépet nem kell buzi leed meg semmi apámfasza was ist das)
vinyó (250-500 gb max)
Vga?_? ( a vga az legyen tűrhető illetve ha nem futja ennyiből akkor belerakom a Geforce 8600 asom ugy nézzétek) ugy hallottam meg olvastam mostansag jobb az ati mármint amd szoval leszarom milyen márka/gyárto csak jo legyen
monitor van de nemtudom milyen árba vannak most a 20-22" colosok

egér van csak bill kell valami olcso és lehetőleg flat" legyen azaz laptop feelinges
májusban lesz pénzem akkor akarok gépet venni de nem mozgok mostanában hardware térenezért nem vagyok otthon az árakban és az alkatrészeben sem sajna

szoval kéne 3 variacio:
-full gép vga-val és monitorral
-gép fasza vga-val monitor nélkül
-fullos gép monitorral vga nélkül
segitsegeteket kérném

This post was edited by b_daniel on Mar 6 2010 07:16am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1969798991001214Next
Add Reply New Topic New Poll