d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev195969798991214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Feb 26 2010 03:36pm
Quote (fahrii @ 26 Feb 2010 22:14)
Kéne egy kis help, vagy ötletelés h mit próbáljak ki.
Új netem van, ADSLről váltottam kábelre, speedtest 20/1,5 et mutat (ftpn is ugyan ilyen gyors) viszont torrent az jó ha jön 500kval ami nagyon kevés.
Más havernak is ilyen nete van de nekik megy a torrent normálisan :/
Winreinstallon gondolkodtam de ha nem muszály kihagynám, vmi ötlet?
Ja és gyenge seed kizárva.


van fent cfosspeed?

nekem régen fentvolt a gépen és lassította a netem.

inb4 lolrofl rosszul volt beállítva stb,no
Member
Posts: 5,648
Joined: Jun 8 2005
Gold: 20.00
Feb 26 2010 03:49pm
ha speedtesten jól mutatja akkor jo kell elgyen a net. probáld meg másik torrent progival vagy ujabb/régebbi verzióval.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 26 2010 04:21pm
Quote (avengr @ Feb 26 2010 10:49pm)
ha speedtesten jól mutatja akkor jo kell elgyen a net. probáld meg másik torrent progival  vagy ujabb/régebbi verzióval.


próbáltam deluge-vel, azzal is szar

Quote (H4xooR @ Feb 26 2010 10:36pm)
van fent cfosspeed?

nekem régen fentvolt a gépen és lassította a netem.

inb4 lolrofl rosszul volt beállítva stb,no


nincs fennt

This post was edited by fahrii on Feb 26 2010 04:22pm
Member
Posts: 5,648
Joined: Jun 8 2005
Gold: 20.00
Feb 26 2010 04:24pm
Quote (fahrii @ 26 Feb 2010 23:21)
próbáltam deluge-vel, azzal is szar



nincs fennt


és utorrent? deluge-ról még nem is hallottam.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 26 2010 04:30pm
Quote (avengr @ Feb 26 2010 11:24pm)
és utorrent? deluge-ról még nem is hallottam.


az van alapból
Member
Posts: 5,648
Joined: Jun 8 2005
Gold: 20.00
Feb 26 2010 04:32pm
Quote (fahrii @ 26 Feb 2010 23:30)
az van alapból


a legujabb? és ha httpről vagy ftpről töltesz akkor megy fullon?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 26 2010 04:42pm
Quote (avengr @ Feb 26 2010 11:32pm)
a legujabb? és ha httpről vagy ftpről töltesz akkor megy fullon?


igen, most frissítettem 1-2 napja, usteam ftpről 1300 és 2000 k közt a letöltés szal csak a torrent fos :/
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Feb 27 2010 09:25am
edit, útközben megtaláltam.

This post was edited by banyek on Feb 27 2010 09:34am
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Feb 27 2010 11:45am
Quote (fahrii @ 26 Feb 2010 23:42)
igen, most frissítettem 1-2 napja, usteam ftpről 1300 és 2000 k közt a letöltés szal csak a torrent fos :/


Milyen net? Ki a szolgáltató? Elképzelhető, hogy korlátozza a p2p forgalmat (UPC pl. csinálja előszeretettel).
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 27 2010 03:09pm
Quote (Genthor @ 27 Feb 2010 18:45)
Milyen net? Ki a szolgáltató? Elképzelhető, hogy korlátozza a p2p forgalmat (UPC pl. csinálja előszeretettel).


az új görög betűs klienssel már nem áll fent ez a probléma. (legalábbis nálam)
Go Back To Magyar Topic List
Prev195969798991214Next
Add Reply New Topic New Poll