d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev19495969798257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Apr 23 2010 04:43am
Quote (edem766 @ 23 Apr 2010 12:35)
summon necrora milyen cuccok kellenek, es hogy kell statolni meg skillesni.koszi


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=12517358
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Apr 23 2010 06:57am
Eu Sc Ladder
Hammer pala 75-125 fcr breakpoint kérdés:
1. Elsődlegesen MF-re szánt paladinnál jelenleg a 75 és több mf vagy a 125 FCR breakpont és kevesebb mf jobb ladderben?
2 Mennyi az az MF% ami hellen a legjobb eredményt hozza?
3. Mennyi dam a szükséges és (bőven) elégséges ?
4. Ha a 125, akkor pajzsban a zaka, vagy spirit shield a javallott? Ahogy nézem eléggé megszaladhatnak a költésgek, ha nem spirit és nem is akarsz vipert használni.


+1 kérdés, de ez más téma: említették régebben, hogy az ed és max dam jewel erőteljesen bugos. Megvan ez még és miben nyilvánul meg? (többet ad mint ami névlegesen szerepel a jewelen?)
Member
Posts: 5,363
Joined: Jan 11 2010
Gold: 0.00
Apr 23 2010 07:37am
Quote (mikroman @ Apr 23 2010 01:57pm)
Eu Sc Ladder
Hammer pala 75-125 fcr breakpoint kérdés:
1. Elsődlegesen MF-re szánt paladinnál jelenleg a 75 és több mf vagy a 125 FCR breakpont és kevesebb mf jobb ladderben?
2 Mennyi az az MF% ami hellen a legjobb eredményt hozza?
3. Mennyi dam a szükséges és (bőven) elégséges ?
4. Ha a 125, akkor pajzsban a zaka, vagy spirit shield a javallott? Ahogy nézem eléggé megszaladhatnak a költésgek, ha nem spirit és nem is akarsz vipert használni.


+1 kérdés, de ez más téma: említették régebben, hogy az ed és max dam jewel erőteljesen bugos. Megvan ez még és miben nyilvánul meg? (többet ad mint ami névlegesen szerepel a jewelen?)


300mf a leghasznosabb , igaz én 125fcrel használtam , mert az diat is lazan viszi
pontosabban
arm: eni
helm: shako
shield: 35fcr pala spirit
ring amu:mara 2x nagel 30
belt: arach
weap: wizzy
glove: trang/mage
boots: wt
es cta
invbe meg egy gheed + 1-2 5+mf sc
így 300+ mf volt lvl 90en
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Apr 23 2010 07:49am
Mint említettem ez a jelenlegi ladderre vonatkozik mint kérdés. tekintve, hogy 1000+fg-t nem szánnék karakterre és főként nem Mf karakterre, így számomra most még az eni kiesik, cta-t meg nem használtam. Biztos hasznos, de az már sznobságnak tartanám.Na nem másnál, hanem ha én használnék. :)

Előzőben én 75 FCR builddel nyomultam zakával spirit helyett, 2 sojjal és seraph amuval (nihinél nature ring) +400-450% körüli mf-fel. Valahogy úgy éreztem annyi mellett jobabn hullik a cucc hellen ami hasznos, vagy színes. Bár lehet csak pechem volt kevesebbnél. Most kb 75 lesz a cél. Nem vagyok valami villémkezű és keveset bír így is az ellen.
Diablórunra a 7k dammal is elég jól halad. Kevés ellen bírja ki a második hammerig, bár lehet csak azért mert mire közelebb érnek már bekapnak egyet amit nem veszek észre :)
Azért NL-ben megnézem a villámkezű buildem (125 fcr) mennyiben gyorsabb a 75 FCR-esnél gyalogkakukként.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 23 2010 07:57am
Quote (mikroman @ Apr 23 2010 02:49pm)
Mint említettem ez a jelenlegi ladderre vonatkozik mint kérdés. tekintve, hogy 1000+fg-t nem szánnék karakterre és főként nem Mf karakterre, így számomra most még az eni kiesik, cta-t meg nem használtam. Biztos hasznos, de az már sznobságnak tartanám.Na nem másnál, hanem ha én használnék. :)

Előzőben én 75 FCR builddel nyomultam zakával spirit helyett, 2 sojjal és seraph amuval (nihinél nature ring) +400-450% körüli mf-fel. Valahogy úgy éreztem annyi mellett jobabn hullik a cucc hellen ami hasznos, vagy színes. Bár lehet csak pechem volt kevesebbnél. Most kb 75 lesz a cél. Nem vagyok valami villémkezű és keveset bír így is az ellen.
Diablórunra a 7k dammal is elég jól halad. Kevés ellen bírja ki a második hammerig, bár lehet csak azért mert mire közelebb érnek már bekapnak egyet amit nem veszek észre  :)
Azért NL-ben megnézem a villámkezű buildem (125 fcr) mennyiben gyorsabb a 75 FCR-esnél gyalogkakukként.


a fogalmazás szép
a szerkesztés sem rossz
de a hammerdined egy kalap szar
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Apr 23 2010 08:21am
Quote (Flutter @ Apr 23 2010 01:57pm)
a fogalmazás szép
a szerkesztés sem rossz
de a hammerdined egy kalap szar


Lehet, de könnyű vele haladni. A kedvenc nekem is más volt de az ahogy látom eléggé szélsőséges nézőpont lehet mert igazán kevesen játszanak vele. Íjjász amazon volt a mindenkori kedvenc. Aztán szép lassan leküzdöttem magam hammer paláig. Kezdődött Mf sosóval, aztán onnan már nem volt megállás a lejtőn. íjjászlánykával pedig csupa kaland volt az élet (vagyis a játék). CSak mf-re nem igazán jó és hellen igényli a megfelelő felszerelést. Használható cuccot meg akkrotájt nem nagyon tudtam miből szerezni neki így elsikkadt (se fg se mf, a runadrop meg crap).
Tessék! Meg lehet szólni. Igen noob vagyok, hogy ilyen kari a kedvenc, de akkor is jobban csíptem. Lehet indítok is egyet ebben a ladderben is:)
Banned
Posts: 4,009
Joined: Oct 2 2006
Gold: 370.00
Warn: 20%
Apr 23 2010 08:34am
Quote (mikroman @ Apr 23 2010 01:49pm)
Mint említettem ez a jelenlegi ladderre vonatkozik mint kérdés. tekintve, hogy 1000+fg-t nem szánnék karakterre és főként nem Mf karakterre, így számomra most még az eni kiesik, cta-t meg nem használtam. Biztos hasznos, de az már sznobságnak tartanám.Na nem másnál, hanem ha én használnék. :)

Előzőben én 75 FCR builddel nyomultam zakával spirit helyett, 2 sojjal és seraph amuval (nihinél nature ring) +400-450% körüli mf-fel. Valahogy úgy éreztem annyi mellett jobabn hullik a cucc hellen ami hasznos, vagy színes. Bár lehet csak pechem volt kevesebbnél. Most kb 75 lesz a cél. Nem vagyok valami villémkezű és keveset bír így is az ellen.
Diablórunra a 7k dammal is elég jól halad. Kevés ellen bírja ki a második hammerig, bár lehet csak azért mert mire közelebb érnek már bekapnak egyet amit nem veszek észre  :)
Azért NL-ben megnézem a villámkezű buildem (125 fcr) mennyiben gyorsabb a 75 FCR-esnél gyalogkakukként.


mf hammerre kötelező az eni anélkül nincs is miről beszélni
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Apr 23 2010 09:07am
Quote (bLmsTR @ Apr 23 2010 02:34pm)
mf hammerre kötelező az eni anélkül nincs is miről beszélni


Azért ez erős volt. "kötelező" :D
MAx egyszerűbb és gyorsabb. Az, hogy anélkül nem megy vagy kötelező az erős túlzás. Ez kb olyan minth azt írnád hogy smitert LW és exile nélkül el se kezdjünk építeni. No jó. Azért a smiteres hasonlat kicsit sántít, de nem értek veled egyet. Hammer az egyik olyan kari, ami majdhogynem egy szál alsógatyában is tud ölni hellen. Max nem kényelmes és nem gyors:)
Ha meg arra utalsz hogy eni nélkül nincs bot hát nagy ivben leszaromMf kari nem egyenlő a bottal. De ugye, hogy nem erre utaltál?

This post was edited by mikroman on Apr 23 2010 09:09am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 23 2010 09:11am
Quote (Flutter @ 23 Apr 2010 13:57)
a fogalmazás szép
a szerkesztés sem rossz
de a hammerdined egy kalap szar


DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 23 2010 09:13am
Quote (mikroman @ 23 Apr 2010 14:21)
Lehet, de könnyű vele haladni. A kedvenc nekem is más volt de az ahogy látom eléggé szélsőséges nézőpont lehet mert igazán kevesen játszanak vele. Íjjász amazon volt a mindenkori kedvenc. Aztán szép lassan leküzdöttem magam hammer paláig. Kezdődött Mf sosóval, aztán onnan már nem volt megállás a lejtőn. íjjászlánykával pedig csupa kaland volt az élet (vagyis a játék). CSak mf-re nem igazán jó és hellen igényli a megfelelő felszerelést. Használható cuccot meg akkrotájt nem nagyon tudtam miből szerezni neki így elsikkadt (se fg se mf, a runadrop meg crap).
Tessék! Meg lehet szólni. Igen noob vagyok, hogy ilyen kari a kedvenc, de akkor is jobban csíptem. Lehet indítok is egyet ebben a ladderben is:)


énis szeretem a bowert
főleg cs-zni király vele
Go Back To Magyar Topic List
Prev19495969798257Next
Closed New Topic New Poll