d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Summon Necro Ahogy Én Szeretem > :)
12310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,197
Joined: Oct 15 2006
Gold: 68,510.00
Nov 13 2007 04:20am
A topic felépítése:

I. Bemutatkozás
II. Statpontok elosztása
III. Skillpontok elosztása
IV. Felszerelés kiválasztása
V. Harci Methodus


I. Bemutatkozás.

Ide nem sokat kell szerintem írnom, aki Ismer, az tudja mennyire Summon Necromancer Fun vagyok, és mennyire tudok vele játszani. Igaz volt egy kis balesete az előző Necrom-nak de Hát megesik az ilyen.

II. Statolás

Str- Szerintem semmi nem kell rá mivel az itemek miatt mindent feltudsz tenni.
Dex –Lvl 99en 222dex kell a max block-hoz nekem 215-17 volt ha yol emléxem lvl 98 –on
Vita – Ide mindet ami megmarad
Energy – NN

III. Skillezés

Summoning Spells :

Skeleton Mastery – 20
Raise Skeleton – 20

Raise Skeletal Mage – 1
Revive – Ami Marad erre lehet pakolni igen csak hasznos.
Clay Golem – 1
Blood Golem – 1
Iron golem – 1
Fire Golem – 0
Golem MAstery – 20
Summon Rezist -1

Poison And Bone Spelles:

Theet – 1
Corpse Explosion – 20
Bone Spear – 1
Bone Armor – 1
Bone Wall – 1
Bone Prison – 1
A többi P&B Spell-re nem kell rakni.

Curses:
Minden Curses-re 1 pont kell Kivéve a Confuse és a Attract.Ez a kettö felesleges én sose használtam öket.

Na a skillezés-sel meg is lennénk.

IV.
A felszerelés:


Sapi –Shako Berrel/Perf ruby
Sose árt a damred de az a yo kis plusz life se rossz.Amig nem volt kedvem bert venni addig nekem Ruby volt benne.De mondom a Damred is igen hasznos.

Armor – Enigma Ofc.
A Summon Nec-unk enélkül használhatatlan.Ezzel Mozgatod az egységedet.ÉS elég yol lehet vele haladni is 

Pajsz:
Homonculus Perf Dia-val vagy um ki ahogy érzi hogy vannak meg a reziei.
Nekem 200ed upped Ummolva volt/van is csak máér nem tom használni biggrin.gif

Fegyo:
Na ez elég nehéz kérdés.Ahoz hatékony legyen a Segergünk A Beast Rw-t mindenképpen ajánlom mindenkinek.Ad Fana aurat+sok Str-t ami nem árt.De a Nagy átlag inkább Hotot használ a rez/skill/fcr miatt. Szerintem az fcr annyira nem fontos nem egy csatárló a Summon Necro és így nem kell sehova se sietni.
Mindenkinek Ajánlom a Beast rw-t és Ofc Zerk Axe-ba kel kipakolni az Rw-t mert ha esetleg nem tetszik vagy megunod a Necrot (Hehe ilyen velem sose történne meg) akkor el lehet adni

Kesztyü:

Trang Gloves.Van benne fcr cold rez +Course skill ezek sose ártanak Meg azé egy kis fcr kell nekünk.

Belt: Arach .+1skill fcr a többi nem számit

Boots: Hotspur Ofc. Firerez/max fire rez+ life A fire encs-re vigyázni kell mert nagyon sok kari lepukkan emiatt.

Amu: A legjobb egy 2necro/allrez/life/dex ammy esetleg +fcr de az annyira nem fontos.
Nekem sajnos csak elözö ladderben volt iylen amum most megelégedtem a Mara amulettel.
Ad skillt rezit meg statot.

Ringek:
Hát Nem is tom itt elég sok variácio lehet.Mindenképpen legyen egy gozu fcr/life/mana/allrez ring.Igaz az iylen ringnek ára van(Tom mert nekem is van egy és nem volt olcso  )De egy ilyen ring mindeképpen yo.A másik ring lehet Még egy iylen vagy Egy Bk ring. Ad skillt+lifet és nekünk minnél nagyobb life kell.

Inventory:

Nec torch lehetoleg high statos/rezes .
Ez azért kell HIgh stat-tal meg rezivel hogy ne kelljen törödni az itemek feltételével és a rezinkkel.
Anni Ugyan ilyen Nem magyarázom mért is
Én Summon Lifer Skillereket használtam .Sose árt a plusz skill a summon spell-en szerintem de lentebb elirom mért is kell ez nekünk.
És még Pár life/rez sc elfér az inviben szerintem.

Segitönk:
Mindenképpem MIght Aura merc kell .Erösiti a sereget smile.gif
Andy Helm vagy Gulliem face.
Az Andy Yo mert high ll/Str rez ebbe egy 15ias/25+fire rez jewelt teszünk.
A gulliem face a cb es az str miatt yo.De ha nagyon haaldni akarunka merccel akkor a gulliem kell minenképpen.ebbe elég a sima 15ias jewel.

Armor HIgh def fortitude.
Megvédi eléggé a mercet a gyors haláltol Life/rez és még bonusz dmg-t is ad neki.

Fegyo: Infy ofc. Legjobb, Ami csak a summ merc-re mehet.Ad vicces aurat Cb-t és mindenképpen Cv-be kell pakolni a high dmg miatt.

V. Harci Methodus
Na elöször is találunk egy low lvl merc fegyot és kipakolunk egy Pride Rw-t.Utána ha televan az inventori skillerrel keresunk meg a Mulekon oylan itemeket ami skillt ad (3summ amy soj most kell a hoto is és esetleg ha van elvétve valahol 2necro/2-3 irongolem/2-3 golem mastery pajzs.)
Ezek csak A Cast-hoz kellenek egyetlen egyszer. Ha minden megvan felveszunk egy skill shrinet Egy Bo-t tolunk magunkkra de csak a + skillezoset és castolunk egy Pride Iron golemet.Ez mindenképpen az Aura miatt kell.Erösiti a sereget és Ofc a Segitőt is.
A golem ne féljetek nem hal meg Lesz elég life-ja és le se tudja ütni magát mert low lvl fegyoba tettük ki az Rw-t.Utána Visszateszük minden itemet magunkra és mehet a moka.

Mikor Kreálsz egy gamet legegyszerübb Anya Piros Portálján Castolni a Skelek-et mert az szinte a leggyorsabb de mikor 8pl br van ezzel már egy tapasztalt játékos ilyen cuccokban nem törödik.Szépen letelézik A Trónba és a merc majd gyártja a Hullákat nekünk. És mi rásegitünk a CE (Corpse Explosion) Spell-el mivel az Infy Aurája kicsit megdobja nekünk az erösségét. Ha minden tiszta lehet csinálni a Harcosainkat.ÉS innentöl már sima ügy az egész.
Leghasznosabb Átkokat kell használni mindenképpen.
Mikor letelézel a Trónba és tele ven Soul/Doll és társaival nem árt használni a Dim Vision-t Elvakitja a Monstereket és a merced könnyedén karcolás nélkül leböki Öket.
Ezután lehet használni az Amplify Damage Átkot. Segíti a Mecet és a harcosokat is.
Ha esetleg Java Ama-val meg Light Sorc-cal jáccunk akkor Lower Rezit érdemes használni .
Baal ellen a Decrefity Átkot mindenképpen.. Baal megáll a fejlödésben és a Merc/Harcosok szépen megeszik.És még az Amplify Képessége is benne van.(Kell ennél Jobb???smile.gif )

Ez a build Ofc Hard Core build.Soft Coreban nem tudom Mit használnak a Játékosok.Lehet ök máshogy építik fel az egészet.De ha Hc-zol ezt a buildot ajánlom Nagy Szerettetel.Nekem Nagyon Teccik És nagyon erös is.

Üdvözlet:

///Ateec

This post was edited by ateec on Nov 13 2007 04:44am
Member
Posts: 38,927
Joined: Oct 30 2006
Gold: 6,729.34
Nov 13 2007 04:35am
Nem rossz, de csicso armoraj inkább legyen Bramble. Eth bugged armorba. Csicso resei nem épp a legjobbak, de ad Thorns aurát ami szerintem kellemes wink.gif Nem fog behalni.

Én most csináltam egyet Sc-ben. De gondolkodom hc-ban is elég erőteljesen. smile.gif

Gz ehez a buildhoz wink.gif Nekem bejön


This post was edited by xLestatx on Nov 13 2007 04:35am
Member
Posts: 39,197
Joined: Oct 15 2006
Gold: 68,510.00
Nov 13 2007 04:39am
Quote (xLestatx @ Tue, 13 Nov 2007, 11:35)
Nem rossz, de csicso armoraj inkább legyen Bramble. Eth bugged armorba. Csicso resei nem épp a legjobbak, de ad Thorns aurát ami szerintem kellemes wink.gif Nem fog behalni.

Én most csináltam egyet Sc-ben. De gondolkodom hc-ban is elég erőteljesen. smile.gif

Gz ehez a buildhoz wink.gif Nekem bejön


Köszike.
Elözö LAdderben nekem is Bramble volt +pride Kombinácio akkor még nem jöttem ár a Infy erejére :)De amugya fortival A csicsonak emgvana max reze vagyis nekem megvolt.A Thorns amugy elég mókás aura és Igen hasznos de most ki akartam prbálni egy uj buildot.

Btw most gondolokzom egy mégerösseb buildon ha minden megvan Azt Is Publicalom smile.gif
Member
Posts: 42,994
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 13 2007 04:43am
nice,
es milyen segitot javasolsz azt nem irtad?
might icon_pointr.gif meggyorsabb kill
holy freez icon_pointr.gif lassitja oket, nagyobb biztonsagban van a nec
defiance icon_pointr.gif nem talaljak el oket
Blessed aim icon_pointr.gif infy convija miatt ertelmetlen
prayer icon_pointr.gif lol?
thorns icon_pointr.gif lehetseges alternativa es helyettesiti bramblet

melyiket javaslod?

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 13 2007 04:44am
Member
Posts: 39,197
Joined: Oct 15 2006
Gold: 68,510.00
Nov 13 2007 04:45am
Quote (CyberPunk666 @ Tue, 13 Nov 2007, 11:43)
nice,
es milyen segitot javasolsz azt nem irtad?
might icon_pointr.gif meggyorsabb kill
holy freez icon_pointr.gif lassitja oket, nagyobb biztonsagban van a nec
defiance icon_pointr.gif nem talaljak el oket
Blessed aim icon_pointr.gif infy convija miatt ertelmetlen
prayer icon_pointr.gif lol?
thorns icon_pointr.gif lehetseges alternativa es helyettesiti bramblet

melyiket javaslod?


Huu köszike hogy szoltál ezt kihagytam might icon_pointr.gif meggyorsabb kill
Member
Posts: 38,927
Joined: Oct 30 2006
Gold: 6,729.34
Nov 13 2007 04:45am
Quote (CyberPunk666 @ Tue, Nov 13 2007, 11:43am)
nice,
es milyen segitot javasolsz azt nem irtad?
might icon_pointr.gif megyorsabb kill
holy freez icon_pointr.gif lassitja oket, nagyobb biztonsagban van a nec
defiance icon_pointr.gif nem talaljak el oket
Blessed aim icon_pointr.gif infy convija miatt ertelmetlen
prayer icon_pointr.gif lol?
thorns icon_pointr.gif lehetseges alternativa es helyettesiti bramblet

melyiket javaslod?


Act2 nightmare offensive (might aura) én ezt használom. Van jobb necronak? o.O
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 13 2007 04:48am
szép leírás,de nem szeretem a summon necrot,mert mindig lagoltatták a br-t biggrin.gif
Member
Posts: 38,927
Joined: Oct 30 2006
Gold: 6,729.34
Nov 13 2007 04:49am
Quote (rockerdave @ Tue, Nov 13 2007, 11:48am)
szép leírás,de nem szeretem a summon necrot,mert mindig lagoltatták a br-t biggrin.gif


Summon necronál pvm re szerintem csak a pala a jobb. Ha jol össze rakod még az sem smile.gif

1 Szinte képtelenség megölni.
2 Elég erős ahoz hogy még überbe is menj vele.
3 ^^ fun
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Nov 13 2007 04:52am
Sztem icon_pointr.gif legjobb summonhely, az a5 Harrogath előtt, ott találsz néhány legyilkolt állatot, mi sem egyszerűbb.
8 ppl brben örülsz ha azzal a low fcvel eljutsz tronba.^^
75 fc mindenképp kell.

Kifelejtetted, h. a Might mercet válasszuk (így 3 off aura lesz).
A magam részéről tehát maradnék a Pride rwnél.
Amúgy mercre nem tennék Guillame't, minenképp vmi ll helmet kéne (Gaze/Andy's face/Tal mask stb.)

Bootsnál én alapba Marrow-t választanék a +2 mastery miatt, meg ha már mb-re gyúrsz ott van az a rakat dex is rajta.

Revivera még mindig elég 1 imo.
Meg lehet próbálni Bone Spiritet is, elég ok dmg össze tud jönni a +skillekből +synergikből (bossoknál gyorsabban ölsz).
Sztem Baal ellen ha egyedül vagy a gamebe elég az Amp is, egy normális summoner skeletonjai úgy is 5 mp alatt leszedik.
Überek ellen persze jobb a Decrep.

Egy plusz megjegyzés: a statolásnál érdemes egy max 90es szintet alapul venni, mert nem mindenki fogja elvinni a karit 99-ig.

Kb ennyi, amúgy örülök a guidenak.
Gl!

This post was edited by andrew122 on Nov 13 2007 04:53am
Member
Posts: 39,197
Joined: Oct 15 2006
Gold: 68,510.00
Nov 13 2007 05:00am
Quote (andrew122 @ Tue, 13 Nov 2007, 11:52)
Sztem icon_pointr.gif legjobb summonhely, az a5 Harrogath előtt, ott találsz néhány legyilkolt állatot, mi sem egyszerűbb.
8 ppl brben örülsz ha azzal a low fcvel eljutsz tronba.^^
75 fc mindenképp kell.

Kifelejtetted, h. a Might mercet válasszuk (így 3 off aura lesz).
A magam részéről tehát maradnék a Pride rwnél.
Amúgy mercre nem tennék Guillame't, minenképp vmi ll helmet kéne (Gaze/Andy's face/Tal mask stb.)

Bootsnál én alapba Marrow-t választanék a +2 mastery miatt, meg ha már mb-re gyúrsz ott van az a rakat dex is rajta.

Revivera még mindig elég 1 imo.
Meg lehet próbálni Bone Spiritet is, elég ok dmg össze tud jönni a +skillekből +synergikből (bossoknál gyorsabban ölsz).
Sztem Baal ellen ha egyedül vagy a gamebe elég az Amp is, egy normális summoner skeletonjai úgy is 5 mp alatt leszedik.
Überek ellen persze jobb a Decrep.

Egy plusz megjegyzés: a statolásnál érdemes egy max 90es szintet alapul venni, mert nem mindenki fogja elvinni a karit 99-ig.

Kb ennyi, amúgy örülök a guidenak.
Gl!



A MIght aurás Mercet editeltem. smile.gif
Elfelejetttem hogy en ezzel a necro build-dal Uber-eztem .Szal Azért kellet/raktam a bonus Skill-eket a Revive-ra.
Én ezzel a low Fcr-rel is lejutottam baalhoz mikor teléznem kellett.Addig valaki meg tolta nemek D-t szal annyira anem kellett ffs leérnem :)De elég ritka volt hogy teléznem kelljen.
1pl-ben meg nem is siettem mert a ws1-2-3 -mat elég mokás a CE-vel takaritani.Yo drop/Exp.

Hidd ela Gulliem is elég yo helm csak rá kell érezni smile.gif
öö Marrow bootsot csak a mule karijaimra teszek smile.gif Azt másra nem is használnám smile.gif
Go Back To Magyar Topic List
12310Next
Add Reply New Topic New Poll