d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev194959697981214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Feb 19 2010 07:38am
Quote (lacketto @ 19 Feb 2010 14:32)
kéne nekem valami program amivel media playerből/vlcből tudok screenshotolni
előre is kösz


van beépítve capture opció szinte mindegyik lejátszóban. katt a képre jobbklikkel és ott kellene lennie.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 19 2010 07:39am
Quote (lacketto @ 19 Feb 2010 14:32)
kéne nekem valami program amivel media playerből/vlcből tudok screenshotolni
előre is kösz


print screen ---> paint ---> beillesztés ---> mentés másként

eZ
Member
Posts: 22,623
Joined: Feb 9 2008
Gold: 207.00
Feb 19 2010 09:06am
gepem bemondta az unalmast es formazni kene meghajtokat mert valoszinu hogy van rajta egy jo adag virus is, megprobaltam ujrarakni a rendszert de csak boot-olni akart mindenaron, hiaba allitottam akarhogy -.-

hogyan tudom formatalni bios-bol a meghajtokat?
vagy lehet egyaltalan?

This post was edited by DontCryPlz on Feb 19 2010 09:07am
Banned
Posts: 5,703
Joined: Nov 29 2009
Gold: 0.00
Warn: 70%
Feb 19 2010 05:04pm
valaki tudna segíteni nekem 1 hang driverben?
ugyanis ma raktam újra a gépemet, és az hiányzik róla, a neve pvm266am
a google sajnos nem segít a letöltésében, ugyanis minden link zárva van, ha meg számtech boltba venném meg 5k huf lenne :zzz:
arra meg nem szeretnék kidobni, mikor lehet van free is
na szóval aki tudna segíteni megköszönném :)
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Feb 19 2010 05:09pm
Quote (DegreeZ @ Feb 19 2010 11:04pm)
valaki tudna segíteni nekem 1 hang driverben?
ugyanis ma raktam újra a gépemet, és az hiányzik róla, a neve pvm266am
a google sajnos nem segít a letöltésében, ugyanis minden link zárva van, ha meg számtech boltba venném meg 5k huf lenne :zzz:
arra meg nem szeretnék kidobni, mikor lehet van free is
na szóval aki tudna segíteni megköszönném :)


nem sry
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 19 2010 05:12pm
Quote (DegreeZ @ Feb 19 2010 11:04pm)
valaki tudna segíteni nekem 1 hang driverben?
ugyanis ma raktam újra a gépemet, és az hiányzik róla, a neve pvm266am
a google sajnos nem segít a letöltésében, ugyanis minden link zárva van, ha meg számtech boltba venném meg 5k huf lenne :zzz:
arra meg nem szeretnék kidobni, mikor lehet van free is
na szóval aki tudna segíteni megköszönném :)


ha fizetős akkor google nem dobja ki
t0rr3nt a te barátod
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Feb 19 2010 05:12pm
Quote (DegreeZ @ 20 Feb 2010 00:04)
valaki tudna segíteni nekem 1 hang driverben?
ugyanis ma raktam újra a gépemet, és az hiányzik róla, a neve pvm266am
a google sajnos nem segít a letöltésében, ugyanis minden link zárva van, ha meg számtech boltba venném meg 5k huf lenne :zzz:
arra meg nem szeretnék kidobni, mikor lehet van free is
na szóval aki tudna segíteni megköszönném :)


http://www.google.hu/search?q=pvm266am+sound+driver&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:hu:official&client=firefox-a

első link

This post was edited by banyek on Feb 19 2010 05:13pm
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Feb 19 2010 05:12pm
Quote (DegreeZ @ Feb 19 2010 11:04pm)
valaki tudna segíteni nekem 1 hang driverben?
ugyanis ma raktam újra a gépemet, és az hiányzik róla, a neve pvm266am
a google sajnos nem segít a letöltésében, ugyanis minden link zárva van, ha meg számtech boltba venném meg 5k huf lenne :zzz:
arra meg nem szeretnék kidobni, mikor lehet van free is
na szóval aki tudna segíteni megköszönném :)


csak annyit mondok, hogy 10 másodperc alatt találtam googleval.
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Feb 20 2010 10:54am
annyira nem is rossz a win7
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 26 2010 03:14pm
Kéne egy kis help, vagy ötletelés h mit próbáljak ki.
Új netem van, ADSLről váltottam kábelre, speedtest 20/1,5 et mutat (ftpn is ugyan ilyen gyors) viszont torrent az jó ha jön 500kval ami nagyon kevés.
Más havernak is ilyen nete van de nekik megy a torrent normálisan :/
Winreinstallon gondolkodtam de ha nem muszály kihagynám, vmi ötlet?
Ja és gyenge seed kizárva.

This post was edited by fahrii on Feb 26 2010 03:18pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev194959697981214Next
Add Reply New Topic New Poll