d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev193949596971214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,648
Joined: Jun 8 2005
Gold: 20.00
Feb 9 2010 10:56am
Quote (CyberPunk666 @ 9 Feb 2010 17:22)
az nliteval lehet, a vilte pedig annak a 6os win kernelt kezelo valtozata... (winxp winkernel5.1 - nlite; winvista winkernel 6.0 win7 pedig 6.1 - vlite)


elvileg lehet intergalni portable modon a programokat vele, de sokminden nem ugy fog mukodni mint kene, esetleg olyat lehet, h elso inditaskor installalja.

de ha eloretelepitett komoly beepitest akarsz, akkor bizony ertened kell hozza, hogyan tudod integralni..



ha csak egy gepre kell akkor javaslom a telepitgetesek utan keszits kepet a rendszermeghajtorol, majd azt mentsd le.


néztem van ilyen wpi (windows post installer) elvileg ezzel meg lehetne de nem hinném hogy támogatja a win7et, mert juliusi a legutobbi release.
de láttam már pár releaset amibe be van épitva firefox, java stb.
pl pb-n van ilyen hogy windows 7 ati edition vagy nvidia edition

This post was edited by avengr on Feb 9 2010 10:57am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 9 2010 11:37am
Quote (avengr @ 9 Feb 2010 18:56)
láttam már pár releaset amibe be van épitva firefox, java stb.
pl pb-n van ilyen hogy windows 7 ati edition vagy nvidia edition


Quote (CyberPunk666 @ 9 Feb 2010 18:22)
ha eloretelepitett komoly beepitest akarsz, akkor bizony ertened kell hozza, hogyan tudod integralni...


Quote (CyberPunk666 @ 9 Feb 2010 18:22)
ha eloretelepitett komoly beepitest akarsz, akkor bizony ertened kell hozza, hogyan tudod integralni...


Quote (CyberPunk666 @ 9 Feb 2010 18:22)
ha eloretelepitett komoly beepitest akarsz, akkor bizony ertened kell hozza, hogyan tudod integralni...


Quote (CyberPunk666 @ 9 Feb 2010 18:22)
ha eloretelepitett komoly beepitest akarsz, akkor bizony ertened kell hozza, hogyan tudod integralni...


Quote (CyberPunk666 @ 9 Feb 2010 18:22)
ha eloretelepitett komoly beepitest akarsz, akkor bizony ertened kell hozza, hogyan tudod integralni...


...
Member
Posts: 5,648
Joined: Jun 8 2005
Gold: 20.00
Feb 9 2010 11:38am
Quote (CyberPunk666 @ 9 Feb 2010 18:37)
...


nem az értéssel van a gond mert wpivel 2 sec összedobni de az nem támogatja a win7et tetszikérteni?
szoval kéremkapcsojjaki
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 9 2010 11:42am
Quote (avengr @ 9 Feb 2010 19:38)
nem az értéssel van a gond mert wpivel 2 sec összedobni de az nem támogatja a win7et tetszikérteni?
szoval kéremkapcsojjaki


:facepalm:

megfelelo registryszerkeztessel lehet integralni.

beallitod a vliteban h masolja be a filekat a megfelelo helyre, es az install alltal letrehozott applications data stb dolgokat bemasolja, valamint a registryhez hozzaadja...

ehhez kell erteni, mert a wpi nem tamogatja...

az h egy progival bedobalod semmi szakertelmet nem kivan... meg kell nyomni 3 gombot, de mivel win7hez egyenlore nincs igy erteni kell hozza.
Member
Posts: 9,101
Joined: Sep 5 2009
Gold: 2.00
Feb 13 2010 04:31pm
k9agm3-f alaplaphoz audio driver kéne.. meg 2x pci device meg usb device? o.O
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Feb 13 2010 04:49pm
Quote (Paff @ 13 Feb 2010 23:31)
k9agm3-f alaplaphoz audio driver kéne.. meg 2x pci device meg usb device? o.O


http://www.msi.com/index.php?func=downloaddetail&type=driver&maincat_no=1&prod_no=1346
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 16 2010 03:24am
Routerben van a hiba, ha SEMMILYEN OLDAL nem tölt be, DE A GOOGLE IGEN? játékról is levágott, még msnről is, de a google bejön, akármilyen keresésre, egy másik oldal se. Most reseteltem routrert és csodamód tudok ide postolni.

This post was edited by hedgehogsword on Feb 16 2010 03:28am
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 16 2010 03:26am
Quote (hedgehogsword @ Feb 16 2010 10:24am)
Routerben van a hiba, ha SEMMILYEN OLDAL nem tölt be, DE A GOOGLE IGEN? játékról is levágott, még msnről is, de a google bejön, akármilyen keresésre, egy másik oldal se. Most reseteltem és csodamód tudok ide postolni.


lol
google over internatz
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 19 2010 07:32am
kéne nekem valami program amivel media playerből/vlcből tudok screenshotolni
előre is kösz
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Feb 19 2010 07:32am
2 Members: Janou, lacketto

hi
Go Back To Magyar Topic List
Prev193949596971214Next
Add Reply New Topic New Poll