d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev192939495961214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Feb 6 2010 03:44pm
ömm,tényleg...
beepafraps csak directx alatt megy,asztalról nem lop :)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 6 2010 03:49pm
Quote (dunaicapa @ 6 Feb 2010 23:42)
reported @ sa


-.-

inkabb hasznald a hypercamot... az lop mindenhonnan, csak annyi a baja, h kell ala vas, ha eloben akarod tomoriteni, (anelkul meg irgalmatlan sok helyet foglal a video)
Member
Posts: 5,648
Joined: Jun 8 2005
Gold: 20.00
Feb 6 2010 03:54pm
annyira nem kell nagy vas hozzá nekem a régi géppel is simán felvett mindent és tömöritette is egyből. 2.7es proci volt egymagos

This post was edited by avengr on Feb 6 2010 03:54pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 6 2010 04:00pm
Quote (avengr @ 6 Feb 2010 23:54)
annyira nem kell nagy vas hozzá nekem a régi géppel is simán felvett mindent és tömöritette is egyből. 2.7es proci volt egymagos


mondjuk ez sokmindentol fugg, mert ha nagy felbontast lopsz, hangal, es azt jol be is tomorited, az eleg eroforrasigenyes, egybkent a 2.7ghz-s proci egy jofajta rammal, nem lassu...
Member
Posts: 5,648
Joined: Jun 8 2005
Gold: 20.00
Feb 6 2010 04:03pm
Quote (CyberPunk666 @ 6 Feb 2010 23:00)
mondjuk ez sokmindentol fugg, mert ha nagy felbontast lopsz, hangal, es azt jol be is tomorited, az eleg eroforrasigenyes, egybkent a 2.7ghz-s proci egy jofajta rammal, nem lassu...


hát a régi gépemre mindent lehet mondani csak azt nem hogy gyors ^^ ddr400as ramok voltak benne na de ne menjünk bele a részletekbe igazadvan ha nagy felbontás meg hang is van akkor télleg kell jó gép. de ha egy sima 1024es videot vesz fel hang nélkül akkor sima liba
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Feb 6 2010 07:49pm
Quote (Genthor @ 6 Feb 2010 21:40)
Kicsit utánaolvastam és itt azt írják többen is, hogy rá lehet dugni nyugodtan, mert a 12V-ot nem fogja használni.

http://www.tomshardware.co.uk/forum/245289-14-connecting-sata-disk-desktop-internal-sata


Köszi
Megoldottam a 2-es opcómmal. Elvágtam a sárgát, mert biztos, ami tutifix és ráeresztettem. Gond nélkül megy. Majd később visszasorkapcsozom, nem para.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 7 2010 11:28am
Quote (banyek @ Feb 6 2010 09:26pm)
hogyan működik: rádugod usb-re,néhánynál külön táp is van,amúgy nem kell semmit telepíteni,kötözgetni stb...
(a 3.5 colos lemez általában olcsóbb, de azokhoz legtöbbször kell külső táp, míg a 2.5 coloshoz nem. )


mennyibe fájna:
http://www.argep.hu/kat3-349.html

pl. 0.5 TB 21k


ty
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 8 2010 05:40am
meghalikolt a vágólapom
ez lehet azért, mert a nod épp ellenőrzést végez? :blink:
Member
Posts: 5,648
Joined: Jun 8 2005
Gold: 20.00
Feb 9 2010 10:15am
tud valaki olyan progit amivel progikat is be lehet integrálni a windows telepitőbe? windows 7-ről lenne szó
mert pl van a vLite, azzal elég sok mindent lehet de progikat nem tudok belerakni hogy felrakná egyből a telepítés során.
anyone?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 9 2010 10:22am
Quote (avengr @ 9 Feb 2010 18:15)
tud valaki olyan progit amivel progikat is be lehet integrálni a windows telepitőbe? windows 7-ről lenne szó
mert pl van a vLite, azzal elég sok mindent lehet de progikat nem tudok belerakni hogy felrakná egyből a telepítés során.
anyone?


az nliteval lehet, a vilte pedig annak a 6os win kernelt kezelo valtozata... (winxp winkernel5.1 - nlite; winvista winkernel 6.0 win7 pedig 6.1 - vlite)


elvileg lehet intergalni portable modon a programokat vele, de sokminden nem ugy fog mukodni mint kene, esetleg olyat lehet, h elso inditaskor installalja.

de ha eloretelepitett komoly beepitest akarsz, akkor bizony ertened kell hozza, hogyan tudod integralni..



ha csak egy gepre kell akkor javaslom a telepitgetesek utan keszits kepet a rendszermeghajtorol, majd azt mentsd le.

This post was edited by CyberPunk666 on Feb 9 2010 10:23am
Go Back To Magyar Topic List
Prev192939495961214Next
Add Reply New Topic New Poll