Quote (dunaicapa @ Feb 6 2010 09:27pm)
mondjatok egy jól működő screen capturert pls
f12
amugy fraps
Quote (dunaicapa @ Feb 6 2010 09:29pm)
felraktam
beállítom a hotkeyt
megnyomom
nem indít felvételt
????
profit
a fullvan meg vagy demó?
This post was edited by szeder on Feb 6 2010 03:31pm