Quote (palacsinta @ 3 Feb 2010 12:49)
Nomost jutottam el oda hogy formáznám a gépet , parancssorbol formáznám ugye azt a meghajtot amin a windows is van
alapon ugye a vinyo c és d re van szétkapva ebből menne most a c meghajto
Probléma : kérdezi hogy a kötet nincs leválasztva ami szükséges lenne a formathoz,leválassza é , leokézom -> nem választhato le mert használatban van na most ezt nem értem mit csináljak most^^
Már kurvarégen formáztam lehet bennem van a hiba

Xp sp3am van ha ez számit valamit ^^
indításnál lépj be a biosba,állítsd be,hogy cdről bootoljon elsőnek,rakd be a windózikszpé' cédét,oszt' ott megtudod csinálni. Mikor kérdezi melyik meghajtóra akarod telepíteni,akkor kijelölöd a c-t. megállapítja,hogy ezen már van rencer' és akkor választhatsz,hogy rendszer frissítés v. javítás (?) v. formázás,és ott lesz asszem. Lehet,hogy nem pont abban a sorrendben van,ahogy leírtam,de menni fog,elég kézenfekvő a dolog,gl.
This post was edited by H4xooR on Feb 3 2010 07:46am