d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev189909192931214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 2 2010 09:51am
Quote (palacsinta @ 2 Feb 2010 17:48)
Remek, nekem is ez tünt logikusnak de akkor mostmár biztos hogy müködik is
Köszi


Nem vagyok ebben biztos hogy jó lesz, de nekem is ez tűnik logikusnak :lol:
(még nem próbáltam de 99% hogy jólesz)

This post was edited by hedgehogsword on Feb 2 2010 09:52am
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Feb 2 2010 10:01am
Quote (palacsinta @ 2 Feb 2010 16:39)
mozilla firefox

Formáznám a gépet ,az lenne a kérdés mely fájlokat másoljam át hogy megmaradjanak a könyvjelzőim illetve  letárolt  jelszavaim /gondolom cookie/ merre vannak , átdobhato ugyanigy? Bár arra is gondoltam áthuzom az egész mozilla mappát de gondolom van ettől jobb megoldás is.
Köszi


xmarsk plugint telepítsd. Magyar nyelvű,1 perc alatt lehet accountot készíteni és automatikusan menti szerverre a könyvjelzőket és kérésre a jelszavakat is. Utána bárhonnan el tudod érni.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/2410
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Feb 3 2010 05:49am
Nomost jutottam el oda hogy formáznám a gépet , parancssorbol formáznám ugye azt a meghajtot amin a windows is van
alapon ugye a vinyo c és d re van szétkapva ebből menne most a c meghajto
Probléma : kérdezi hogy a kötet nincs leválasztva ami szükséges lenne a formathoz,leválassza é , leokézom -> nem választhato le mert használatban van na most ezt nem értem mit csináljak most^^
Már kurvarégen formáztam lehet bennem van a hiba :o

Xp sp3am van ha ez számit valamit ^^

This post was edited by palacsinta on Feb 3 2010 05:50am
Member
Posts: 1
Joined: Feb 3 2010
Gold: 0.00
Feb 3 2010 07:13am
hasznald a telepitolemezt a formazashoz. nem fogja a futo win formazni maga alatt a meghajtot.
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Feb 3 2010 07:46am
Quote (palacsinta @ 3 Feb 2010 12:49)
Nomost jutottam el oda hogy formáznám a gépet , parancssorbol formáznám ugye azt a meghajtot amin a windows is van
alapon ugye a vinyo  c és d re van szétkapva ebből menne most a  c meghajto
Probléma : kérdezi hogy a kötet nincs leválasztva ami szükséges lenne a formathoz,leválassza é , leokézom -> nem választhato le mert használatban van  na most ezt nem értem mit csináljak most^^
Már kurvarégen formáztam lehet bennem van a hiba :o

Xp sp3am van ha ez számit valamit ^^


indításnál lépj be a biosba,állítsd be,hogy cdről bootoljon elsőnek,rakd be a windózikszpé' cédét,oszt' ott megtudod csinálni. Mikor kérdezi melyik meghajtóra akarod telepíteni,akkor kijelölöd a c-t. megállapítja,hogy ezen már van rencer' és akkor választhatsz,hogy rendszer frissítés v. javítás (?) v. formázás,és ott lesz asszem. Lehet,hogy nem pont abban a sorrendben van,ahogy leírtam,de menni fog,elég kézenfekvő a dolog,gl.

This post was edited by H4xooR on Feb 3 2010 07:46am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 3 2010 10:19am
Miért nem tudok total commanderrel ftp-re csatlakozni? Jó a felhasználó, kiszolgáló, jelszó -> Fel is lép, de amikor betöltené a fent lévő fájlokat, akkor megáll :|
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Feb 3 2010 10:24am
Köszi a segitséget bár már megcsináltam szoval mindegy. pont ugy ahogy fallen irta eszembe jutottak a dolgok :o
Member
Posts: 9,136
Joined: Jan 29 2008
Gold: 1,992.00
Feb 3 2010 10:38am
Quote (xGurke @ Feb 3 2010 05:19pm)
Miért nem tudok total commanderrel ftp-re csatlakozni? Jó a felhasználó, kiszolgáló, jelszó -> Fel is lép, de amikor betöltené a fent lévő fájlokat, akkor megáll :|


Van olyan weblap,ahol bekell jelentkezni,a szolgáltató-n keresztül (Ügyfélkapu) , hogy megegyezzen az ip a Tc-n is és a Webhoster lapján is .
Member
Posts: 3,181
Joined: Jan 21 2008
Gold: 411.91
Feb 3 2010 04:46pm
Valaki tudna segiteni, h PSProl hogyan tudok jutubozni? mar sokszor probaltam, de sehogyse jon ossze...
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Feb 4 2010 02:01am
Quote (davysaw @ 3 Feb 2010 23:46)
Valaki tudna segiteni, h PSProl hogyan tudok jutubozni? mar sokszor probaltam, de sehogyse jon ossze...


googléba írd be, hogy psp+youtube, második találat,ha azt követed sikerülni fog. Sok sikert :)

This post was edited by banyek on Feb 4 2010 02:01am
Go Back To Magyar Topic List
Prev189909192931214Next
Add Reply New Topic New Poll