Quote (CyberPunk666 @ 26 Jan 2010 15:53)
a 9550nel nemsok jobb agp-s videokartya van (az uj szabvany a pci-expressz), szal sztem azt csak alaplappal egyutt cserelhetik, amihez uj proci, uj memo dukal, szal valszeg uj gep...
de a monitor bill eger webcam maradhat
előző proci és memo is bennemaradhat ha megfelel nekik...

pl ha csak cs-zni akar, és 3ghz-s 1magos procija van (haverom 5éves gépében, ami csak agp-t fogad is olyan van..) akkor az is elég mivel nem is használ több magot ^^
ha PS-ezni, meg új játékokkal is szeretne játszani, akkor tényleg mindent csere.
This post was edited by hedgehogsword on Feb 2 2010 09:41am