d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev188899091921214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
Jan 26 2010 07:45am
A következő lenne a kérdésem,

Ismerősömék VGA kártyát szeretnének venni, most egy ATI 9550 van nekik, és nem tudják hogy a mai videokártyákat fel lehet e szerelni az alaplapjukra (vmi ASUS alaplapjuk van ), én pedig nem tudom h ez mitől függ. Elvileg AGP-s kártyát bármelyik slotba bele lehet tenni nem? Segítsetek pls legalább abban h mit kéne hozzá megnéznem :D
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Jan 26 2010 07:46am
Quote (lowxair @ 26 Jan 2010 14:45)
A következő lenne a kérdésem,

Ismerősömék VGA kártyát szeretnének venni, most egy ATI 9550 van nekik, és nem tudják hogy a mai videokártyákat fel lehet e szerelni az alaplapjukra (vmi ASUS alaplapjuk van ), én pedig nem tudom h ez mitől függ. Elvileg AGP-s kártyát bármelyik slotba bele lehet tenni nem? Segítsetek pls legalább abban h mit kéne hozzá megnéznem :D


hogy milyen alaplapod van, aztán meg a gyárto honlapján azt, h támogatja-e
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
Jan 26 2010 07:48am
Quote (Fanka @ Jan 26 2010 01:46pm)
hogy milyen alaplapod van, aztán meg a gyárto honlapján azt, h támogatja-e


oké köszi
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 26 2010 07:53am
Quote (lowxair @ 26 Jan 2010 15:45)
A következő lenne a kérdésem,

Ismerősömék VGA kártyát szeretnének venni, most egy ATI 9550 van nekik, és nem tudják hogy a mai videokártyákat fel lehet e szerelni az alaplapjukra (vmi ASUS alaplapjuk van ), én pedig nem tudom h ez mitől függ. Elvileg AGP-s kártyát bármelyik slotba bele lehet tenni nem? Segítsetek pls legalább abban h mit kéne hozzá megnéznem :D


a 9550nel nemsok jobb agp-s videokartya van (az uj szabvany a pci-expressz), szal sztem azt csak alaplappal egyutt cserelhetik, amihez uj proci, uj memo dukal, szal valszeg uj gep...
de a monitor bill eger webcam maradhat

This post was edited by CyberPunk666 on Jan 26 2010 07:54am
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Feb 2 2010 09:39am
mozilla firefox

Formáznám a gépet ,az lenne a kérdés mely fájlokat másoljam át hogy megmaradjanak a könyvjelzőim illetve letárolt jelszavaim /gondolom cookie/ merre vannak , átdobhato ugyanigy? Bár arra is gondoltam áthuzom az egész mozilla mappát de gondolom van ettől jobb megoldás is.
Köszi
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 2 2010 09:40am
Quote (CyberPunk666 @ 26 Jan 2010 15:53)
a 9550nel nemsok jobb agp-s videokartya van (az uj szabvany a pci-expressz), szal sztem azt csak alaplappal egyutt cserelhetik, amihez uj proci, uj memo dukal, szal valszeg uj gep...
de a monitor bill eger webcam maradhat


előző proci és memo is bennemaradhat ha megfelel nekik... :)
pl ha csak cs-zni akar, és 3ghz-s 1magos procija van (haverom 5éves gépében, ami csak agp-t fogad is olyan van..) akkor az is elég mivel nem is használ több magot ^^
ha PS-ezni, meg új játékokkal is szeretne játszani, akkor tényleg mindent csere.

This post was edited by hedgehogsword on Feb 2 2010 09:41am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 2 2010 09:41am
aki komolyabban ért a C nyelvhez, az dobjon egy pmet pls. (ide nem írom le)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 2 2010 09:44am
Quote (palacsinta @ Feb 2 2010 03:39pm)
mozilla firefox

Formáznám a gépet ,az lenne a kérdés mely fájlokat másoljam át hogy megmaradjanak a könyvjelzőim illetve  letárolt  jelszavaim /gondolom cookie/ merre vannak , átdobhato ugyanigy? Bár arra is gondoltam áthuzom az egész mozilla mappát de gondolom van ettől jobb megoldás is.
Köszi


Nem tudok róla, hogy lehetne e ilyet csinálni :( De ha mégis akkor sry
Szerintem irogasd le, hogy milyen könyvjelzőid voltak és a jelszavakat, jobb ötletem nincs
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 2 2010 09:45am
Quote (palacsinta @ 2 Feb 2010 17:39)
mozilla firefox

Formáznám a gépet ,az lenne a kérdés mely fájlokat másoljam át hogy megmaradjanak a könyvjelzőim illetve  letárolt  jelszavaim /gondolom cookie/ merre vannak , átdobhato ugyanigy? Bár arra is gondoltam áthuzom az egész mozilla mappát de gondolom van ettől jobb megoldás is.
Köszi


Felül könyvjelzők menü, azon belül Könyvjelzők kezelése, ott van felül egy fülecske, hogy Importálás és mentés, ott elmented ahova szeretnéd (lehetőleg ne a gépre, ha formázod, vagy olyan helyre ami nem lesz formázva), és mikor feltetted a friss rendszerre a mozillát ugyanitt megtalálod a Visszaállítás menüt, abban Tallózás, és megadod azt a JSON kiterjesztésű mentést a könyvjelzőidről.
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Feb 2 2010 09:48am
Quote (hedgehogsword @ 2 Feb 2010 16:45)
Felül könyvjelzők menü, azon belül Könyvjelzők kezelése, ott van felül egy fülecske, hogy Importálás és mentés, ott elmented ahova szeretnéd (lehetőleg ne a gépre, ha formázod, vagy olyan helyre ami nem lesz formázva), és mikor feltetted a friss rendszerre a mozillát ugyanitt megtalálod a Visszaállítás menüt, abban Tallózás, és megadod azt a JSON kiterjesztésű mentést a könyvjelzőidről.


Remek, nekem is ez tünt logikusnak de akkor mostmár biztos hogy müködik is
Köszi
Go Back To Magyar Topic List
Prev188899091921214Next
Add Reply New Topic New Poll