Quote (zsansaccount @ 16 Mar 2014 09:15)
Nekem chrome van, es ki is probaltam, h felteszem, de pont a lenyeget vesziti el a program, mert eddig a talcan volt es pittyegett ha jott vmi, add-onkent meg a bongeszoben van a menu gomb mellett, tehat ha bezarom a bongeszot, akkor nem mukodik az se, ha meg nem zarom be, akkor tok folosleges mert megnyitom helyette uj tabon a gmailt
jobb alsó sarokban ugyanúgy felvillan ha jön valamid
de ez már nagyon rég így van

