d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18888898908918921214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 12 2014 07:03am
Nézema sorozatot és a hang hamarabb van mint beszélnének. Hogy lehetne ezt orvosolni?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 13 2014 04:56am
Quote (Vismajor @ 12 Mar 2014 14:03)
Nézema  sorozatot és a hang hamarabb van mint beszélnének. Hogy lehetne ezt orvosolni?


vlc-ben G H J K

G H a feliratot mozgatja balra jobbra
J K a hangot
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 13 2014 06:29am
Teamspeaken nem tudok elmenteni servereket wtf
Miota valtozott a hunsubts cime mindig egy txt filebol minden belepesnel bemasolom, ha siman addolom akkor nem menti el, nem ir hibauzenetet meg semmit, nem tortenikel semmi, mate halp
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Mar 15 2014 04:23am
szeretnek egy uj gepet venni
foleg jatekra hasznalnam
ilyet raktam ossze eddig:

1150-es procikrol + toshiba hddkrol ha tudnatok mondani valamit azt megkoszonnem
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 15 2014 10:15am
Quote (InfamousMythos @ 15 Mar 2014 12:23)
szeretnek egy uj gepet venni
foleg jatekra hasznalnam
ilyet raktam ossze eddig:
http://i.imgur.com/2YD5cVW.png
1150-es procikrol + toshiba hddkrol ha tudnatok mondani valamit azt megkoszonnem


szerintem perfect csak ha van annyid csapj hozzá egy SSD-t mert nagyon sokat dobna a sebességen
a processzor fasza
toshiba hdd-m sose volt, dunno

This post was edited by hedgehogsword on Mar 15 2014 10:18am
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 15 2014 04:32pm
letöröltem a gmail notifier-t mert nem működik már vagy egy hete (http 404 error...), viszont most meg nem találok normális letöltő linket. van vki aki használja és tudja honnan szedhetném le?
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 15 2014 07:55pm
Quote (zsansaccount @ Mar 15 2014 10:32pm)
letöröltem a gmail notifier-t mert nem működik már vagy egy hete (http 404 error...), viszont most meg nem találok normális letöltő linket. van vki aki használja és tudja honnan szedhetném le?


google hetekkel ezelott kinyirta a notifiert
probaljak atterelni az ugyfeleket a chromere, mert ahhoz extensionkent felrakhato
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 16 2014 02:15am
Quote (Eoghan @ 16 Mar 2014 03:55)
google hetekkel ezelott kinyirta a notifiert
probaljak atterelni az ugyfeleket a chromere, mert ahhoz extensionkent felrakhato


Nekem chrome van, es ki is probaltam, h felteszem, de pont a lenyeget vesziti el a program, mert eddig a talcan volt es pittyegett ha jott vmi, add-onkent meg a bongeszoben van a menu gomb mellett, tehat ha bezarom a bongeszot, akkor nem mukodik az se, ha meg nem zarom be, akkor tok folosleges mert megnyitom helyette uj tabon a gmailt
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 16 2014 04:32am
Quote (zsansaccount @ 16 Mar 2014 09:15)
Nekem chrome van, es ki is probaltam, h felteszem, de pont a lenyeget vesziti el a program, mert eddig a talcan volt es pittyegett ha jott vmi, add-onkent meg a bongeszoben van a menu gomb mellett, tehat ha bezarom a bongeszot, akkor nem mukodik az se, ha meg nem zarom be, akkor tok folosleges mert megnyitom helyette uj tabon a gmailt


jobb alsó sarokban ugyanúgy felvillan ha jön valamid

de ez már nagyon rég így van



Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 16 2014 05:26am
Quote (Anarkin @ 16 Mar 2014 12:32)
jobb alsó sarokban ugyanúgy felvillan ha jön valamid

de ez már nagyon rég így van

http://i.imgur.com/zojJgVh.png

http://i.imgur.com/HhGdbti.png


wut :D ha bezárom a chrome-ot, akkor ez nem fut tovább. nekem eddig olyan volt, ami külön működött a böngészőtől.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18888898908918921214Next
Add Reply New Topic New Poll