Quote (Rawen @ 10 Mar 2014 17:18)
miért lehet az, hogy benyomom a gépet, bebootol és szinte azonnal fekete lesz a monitor de nem vált narancssárgára a led rajta, hanem zöld marad és még megy tovább a gép, rendesen működik csak nem látok semmit
reboot, akkor lehet jó lesz, lehet megint ezt csinálja, néha elég sokszor kell reboot mire működik
vga-val lehet valami?elég régi már, nem is az enyém szóval simán lehet, hogy csak haldoklik az öregségtől
elég kevés info ez gondolom szóval ha kell még valami kérdezzetek
Szerintem a monitorral van gaz. Regi monitornal gyakori h kipuklad egy ket kondi. Elso korben egy teszt monitor h megtudd mivel is van a gond.