d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18878888898908911214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 6 2014 01:12pm
Quote (fahrii @ Mar 6 2014 08:01pm)
beleférni belefér csak nem oda ahova akarom
a főslotba belefér, de mivel 3 helyet foglal, így közvetlen utána jön a másik kártyám, így kb rácuppan a másikra, megfullad
ha meg tudnám cserélni úgy jó lenne, de beleütközik a merevlemeztartóba, amit érthetően nem akarok megnyomorítani egy új ház esetén...


nem kivehető?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 6 2014 02:08pm
Quote (Vismajor @ 6 Mar 2014 20:12)
nem kivehető?


középső részen de, az alsó amibe beleakad nem
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 6 2014 02:11pm
Quote (fahrii @ Mar 6 2014 09:08pm)
középső részen de, az alsó amibe beleakad nem


És ha rárakod az új hűtést akkor is olyan kövér?
vagy add el az új hűtést és rakjál rá vizet az nem olyan széles.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 6 2014 02:12pm
Quote (Vismajor @ 6 Mar 2014 21:11)
És ha rárakod az új hűtést akkor is olyan kövér?
vagy add el az új hűtést és rakjál rá vizet az nem olyan széles.


Vagy az új hűtés, vagy mindjárt kipróbálom leszerelni a külső takarólemezt a hűtőről, amiatt nem fér be.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 10 2014 06:31am
Szuper, a twin turboval már faszán működik. Már csak annyi a problémám, hogy a meleg levegő nagy része a gépházba távozik és bányászás közben szépen lassan felmelegszik a világba...
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 10 2014 09:18am
miért lehet az, hogy benyomom a gépet, bebootol és szinte azonnal fekete lesz a monitor de nem vált narancssárgára a led rajta, hanem zöld marad és még megy tovább a gép, rendesen működik csak nem látok semmit
reboot, akkor lehet jó lesz, lehet megint ezt csinálja, néha elég sokszor kell reboot mire működik


vga-val lehet valami?elég régi már, nem is az enyém szóval simán lehet, hogy csak haldoklik az öregségtől
elég kevés info ez gondolom szóval ha kell még valami kérdezzetek

This post was edited by Rawen on Mar 10 2014 09:22am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 10 2014 09:32am
Quote (Rawen @ 10 Mar 2014 17:18)
miért lehet az, hogy benyomom a gépet, bebootol és szinte azonnal fekete lesz a monitor de nem vált narancssárgára a led rajta, hanem zöld marad és még megy tovább a gép, rendesen működik csak nem látok semmit
reboot, akkor lehet jó lesz, lehet megint ezt csinálja, néha elég sokszor kell reboot mire működik


vga-val lehet valami?elég régi már, nem is az enyém szóval simán lehet, hogy csak haldoklik az öregségtől
elég kevés info ez gondolom szóval ha kell még valami kérdezzetek


Szerintem a monitorral van gaz. Regi monitornal gyakori h kipuklad egy ket kondi. Elso korben egy teszt monitor h megtudd mivel is van a gond.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 10 2014 11:15am
Excel-guruk előnyben.

Van egy számolt értékem. Pl:4,56789

Tud olyat az excel, hogy ezt a számot úgy használja egy képletben, hogy három tizedesnél elvágja és csak a 4,567-tel számol?
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 10 2014 11:48am
Quote (Genthor @ 10 Mar 2014 18:15)
Excel-guruk előnyben.

Van egy számolt értékem. Pl:4,56789

Tud olyat az excel, hogy ezt a számot úgy használja egy képletben, hogy három tizedesnél elvágja és csak a 4,567-tel számol?


http://spreadsheets.about.com/od/excelfunctions/qt/090730-trunc-function.htm
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 10 2014 02:11pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev18878888898908911214Next
Add Reply New Topic New Poll