Quote (Vismajor @ 6 Mar 2014 19:47)
GYERE Sírj a vállamon
mit basztál el a multkor? kártyát, hutot?
1. vettem még1 hd6970et az enyém mellé cf-be
2. kiderült h szar a gépház, mert nem lehet benne lehűteni 2 kártyát
3. vettem egy gépházat és egy alaplapot (8x 8x pcie slot miatt) és egy vga hűtőt hogy rendesen lehűtse a régi refhűtős moddolt hd6950em
4. a hűtő elbaszta a kártyám, valahogy félremehetett egy kis paszta a memóriákon, rövidrezárta a kártyát, bb kártya
5. ha már minden szart megvettem kénytelen voltam venni még1 hd6970et
6. amit vettem egy asus direct cu ii-es kártya, csak annyi a probléma vele h 3 mm híján nem fér be a házba úgy ahogy kéne
elbasztam 140k ftot és kb ugyan ott vagyok mint eddig, nincs cf
most választhatok
benyomorítom a gépházba, úgy hogy meghajlítom a gépházat
esetleg a kártyahűtőt szabom meg kicsit
leszedem a direct cu ii-t és felteszem azt a hűtőt amivel elbasztam a régi kártyám (ezt már valami hozzáértővel csináltatnám persze), vagy csak leszarnám a memóriamodulokat és nem tennék rájuk bordát (így nincs hibaveszély)