d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18868878888898901214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 2 2014 11:21am
Quote (Ghostmasterq @ Mar 2 2014 05:55pm)


jóféle, 33ért szerintem jó. akku gondolom nullos ha ennyiért adja
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 2 2014 12:24pm
Quote (zsansaccount @ 28 Feb 2014 20:25)
iso help. nemrégiben jelentkezett a következő probléma: elindítok egy youtube videót, lemegy 1-2 másodperc, tiszta fekete a kép, megáll a számláló, a hang megy tovább egy ideig, de alapvetően kifagy az egész böngésző (chrome) és be kell zárnom feladatkezelőből. a legfurcsább, h nem minden videóval csinálja, csak úgy random néha elkezdi ezt. mi lehet az oka?

/kikapcsoltam az ad blockert, úgy is csinálja
//nézem a league of legend élő közvetítést youtube-on, az megy


még mindig iso help
Member
Posts: 4,795
Joined: Apr 26 2007
Gold: 289.00
Mar 3 2014 01:05am
Quote (zsansaccount @ 2 Mar 2014 19:24)
még mindig iso help


A böngészőt is frissítetted?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 3 2014 04:56am
Quote (zsansaccount @ 2 Mar 2014 20:24)
még mindig iso help


Nem hasznalsz valami youtube addont a bongeszodhoz? Esetleg meg az lehet, vagy bongeszot frissits, reinstall etc.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 3 2014 05:27pm
Quote (Jason89 @ 3 Mar 2014 09:05)
A böngészőt is frissítetted?


Quote (RRC @ 3 Mar 2014 12:56)
Nem hasznalsz valami youtube addont a bongeszodhoz? Esetleg meg az lehet, vagy bongeszot frissits, reinstall etc.


nincs addon, de az lesz h törlöm és felrakom újra :(

This post was edited by zsansaccount on Mar 3 2014 05:27pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 6 2014 12:40pm
sírni tudnék
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 6 2014 12:47pm
Quote (fahrii @ Mar 6 2014 07:40pm)
sírni tudnék


GYERE Sírj a vállamon
mit basztál el a multkor? kártyát, hutot?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 6 2014 12:54pm
Quote (Vismajor @ 6 Mar 2014 19:47)
GYERE Sírj a vállamon
mit basztál el a multkor? kártyát, hutot?


1. vettem még1 hd6970et az enyém mellé cf-be
2. kiderült h szar a gépház, mert nem lehet benne lehűteni 2 kártyát
3. vettem egy gépházat és egy alaplapot (8x 8x pcie slot miatt) és egy vga hűtőt hogy rendesen lehűtse a régi refhűtős moddolt hd6950em
4. a hűtő elbaszta a kártyám, valahogy félremehetett egy kis paszta a memóriákon, rövidrezárta a kártyát, bb kártya
5. ha már minden szart megvettem kénytelen voltam venni még1 hd6970et
6. amit vettem egy asus direct cu ii-es kártya, csak annyi a probléma vele h 3 mm híján nem fér be a házba úgy ahogy kéne

elbasztam 140k ftot és kb ugyan ott vagyok mint eddig, nincs cf

most választhatok

benyomorítom a gépházba, úgy hogy meghajlítom a gépházat
esetleg a kártyahűtőt szabom meg kicsit
leszedem a direct cu ii-t és felteszem azt a hűtőt amivel elbasztam a régi kártyám (ezt már valami hozzáértővel csináltatnám persze), vagy csak leszarnám a memóriamodulokat és nem tennék rájuk bordát (így nincs hibaveszély)
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 6 2014 12:55pm
Quote (fahrii @ Mar 6 2014 07:54pm)
1. vettem még1 hd6970et az enyém mellé cf-be
2. kiderült h szar a gépház, mert nem lehet benne lehűteni 2 kártyát
3. vettem egy gépházat és egy alaplapot (8x 8x pcie slot miatt) és egy vga hűtőt hogy rendesen lehűtse a régi refhűtős moddolt hd6950em
4. a hűtő elbaszta a kártyám, valahogy félremehetett egy kis paszta a memóriákon, rövidrezárta a kártyát, bb kártya
5. ha már minden szart megvettem kénytelen voltam venni még1 hd6970et
6. amit vettem egy asus direct cu ii-es kártya, csak annyi a probléma vele h 3 mm híján nem fér be a házba úgy ahogy kéne

elbasztam 140k ftot és kb ugyan ott vagyok mint eddig, nincs cf

most választhatok

benyomorítom a gépházba, úgy hogy meghajlítom a gépházat
esetleg a kártyahűtőt szabom meg kicsit
leszedem a direct cu ii-t és felteszem azt a hűtőt amivel elbasztam a régi kártyám (ezt már valami hozzáértővel csináltatnám persze), vagy csak leszarnám a memóriamodulokat és nem tennék rájuk bordát (így nincs hibaveszély)


de mélyen gépházat vettél amibe belefér 4 kártya, de csak ilyen 30 centis? Vettél volna midgard 2őt abba 37 centis vga is belefér nekem is olyan volt
de amúgy balfasz vagy hogy nem mérted le előtte lyl
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 6 2014 01:01pm
Quote (Vismajor @ 6 Mar 2014 19:55)
de mélyen gépházat vettél amibe belefér 4 kártya, de csak ilyen 30 centis? Vettél volna midgard 2őt abba 37 centis vga is belefér nekem is olyan volt
de amúgy balfasz vagy hogy nem mérted le előtte lyl


beleférni belefér csak nem oda ahova akarom
a főslotba belefér, de mivel 3 helyet foglal, így közvetlen utána jön a másik kártyám, így kb rácuppan a másikra, megfullad
ha meg tudnám cserélni úgy jó lenne, de beleütközik a merevlemeztartóba, amit érthetően nem akarok megnyomorítani egy új ház esetén...

This post was edited by fahrii on Mar 6 2014 01:02pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev18868878888898901214Next
Add Reply New Topic New Poll