d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18858868878888891214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Feb 28 2014 02:19pm
Quote (RRC @ 28 Feb 2014 20:49)
flash playert updateled nem lesz jó? nekem akkor volt hasonló


kipróbáltam, ugyan az a helyzet. most megnéztem másik gépen azt a videót, ami nem működik, ott azt írja rá, h jelenleg nem elérhető. viszont tegnap csinálta ezt olyan videóval is, ami máshol simán ment
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 1 2014 05:32am
Quote (TrollBoss @ Mar 1 2014 12:28pm)


lol dno

This post was edited by Vismajor on Mar 1 2014 05:33am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Mar 1 2014 05:32am
Quote (Vismajor @ Mar 1 2014 12:32pm)
ősidők előtti processzor, miért lenne gyanúsan olcsó


mert nem ezt akartam linkelni, amúgy wtf amiről beszélsz

nvm, másikra már megtaláltam

afaszomat én ezt megveszem a gecibe
mekkora faszkalap vagyok, megkérdeztem enged-e még belőle

This post was edited by TrollBoss on Mar 1 2014 05:40am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 1 2014 06:16am
Quote (TrollBoss @ 1 Mar 2014 13:32)
mert nem ezt akartam linkelni, amúgy wtf amiről beszélsz

nvm, másikra már megtaláltam

afaszomat én ezt megveszem a gecibe
mekkora faszkalap vagyok, megkérdeztem enged-e még belőle


kell is a lolozáshoz az i7
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 1 2014 06:59am
Quote (TrollBoss @ Mar 1 2014 12:32pm)
mert nem ezt akartam linkelni, amúgy wtf amiről beszélsz

nvm, másikra már megtaláltam

afaszomat én ezt megveszem a gecibe
mekkora faszkalap vagyok, megkérdeztem enged-e még belőle


lg 775ös lapba belemegy?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 1 2014 07:00am
Quote (Vismajor @ 1 Mar 2014 14:59)
lg 775ös lapba belemegy?


i7 proci 18kért tuti nem lehúzás, akkora lopott vagy hamis szar, mint állat
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 1 2014 04:07pm
felalá ugrál a cpu vnetim rpmje és kurva idegesítő
már azon gondolkodom h kinoymom a smart monitoringet és akkor legalább csak amxon pörög-hangos de legalább nem hullámzó
halkhangoshalkhangoshlakhangos és kihullik az összes hajam
már 3 féle programmal próbáltam szabyálozni, újrapasztáztam, semmi
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 1 2014 04:48pm
Quote (Vismajor @ 2 Mar 2014 00:07)
felalá ugrál a cpu vnetim rpmje és kurva idegesítő
már azon gondolkodom h kinoymom a smart monitoringet és akkor legalább csak amxon pörög-hangos de legalább nem hullámzó
halkhangoshalkhangoshlakhangos és kihullik az összes hajam
már 3 féle programmal próbáltam szabyálozni, újrapasztáztam, semmi


porszivó
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 2 2014 10:55am
Go Back To Magyar Topic List
Prev18858868878888891214Next
Add Reply New Topic New Poll