d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18848858868878881214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 27 2014 01:54am
Quote (Vismajor @ Feb 26 2014 08:15pm)
Valaminek történnie kell tezsvírem, erre nem nagyon tudunk mit mondani


DVD-ről simán fut a telepítő. Ugyanaz az ISO pendriveról nem, DVD-ről telepít. Erre biztosra veszem, hogy nincs értelmes magyarázat.

This post was edited by -joey- on Feb 27 2014 01:56am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 27 2014 06:17am
tfw vettem egy 14k ftos vga hűtőt a régi kártyámra
valahogy sikerült tönkretenni szerelés közben
bb hd6970
ohi 14k ftos vga hűtő amit nem tudok semmire használni
ja és pont a crossfire miatt bővítettem gépet 80kért, így ez értelmét is vesztette

\o/
Member
Posts: 4,795
Joined: Apr 26 2007
Gold: 289.00
Feb 27 2014 07:23am
Quote (-joey- @ 27 Feb 2014 08:54)
DVD-ről simán fut a telepítő. Ugyanaz az ISO pendriveról nem, DVD-ről telepít. Erre biztosra veszem, hogy nincs értelmes magyarázat.


Hogy került rá az ISO a pendrive-ra? Mert az nem feltétlen mindegy. Ha dd-vel rakod fel, akkor annak működnie kell.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 27 2014 08:01am
Quote (Jason89 @ Feb 27 2014 02:23pm)
Hogy került rá az ISO a pendrive-ra? Mert az nem feltétlen mindegy. Ha dd-vel rakod fel, akkor annak működnie kell.


YUMI-val. Bootolással nem volt gond, a telepítő elindult, a meghajtó kiválasztásnál mindenre azt írta, hogy nem talál rendszerparticiót.

Aztán ugyanazt bootoltam DVD-ről, ott meg továbblépett a meghajtókon és feltelepítette.
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Feb 28 2014 02:44am
szeretnék leszedni pár videót 1-2 honlapról, tudtok-e vmi jó megoldást erre?
pl itt az oldal alján talalható videót
http://cimkezo.hu/hu/ela-4240-hu

nvm, megoldva

This post was edited by qkatz on Feb 28 2014 03:10am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 28 2014 12:01pm
tudok munkat programozo bsc-seknek, ha vkit erdekel pmelgessen nekem
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 28 2014 12:05pm
Quote (Taszilo.^ @ 28 Feb 2014 19:01)
tudok munkat programozo bsc-seknek, ha vkit erdekel pmelgessen nekem


egy okos ember nekem azt mondta egyszer, hogy akkor is elmegy egy állásinterjúra, ha esze ágában sincs elvállalni
jöhet
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Feb 28 2014 12:25pm
iso help. nemrégiben jelentkezett a következő probléma: elindítok egy youtube videót, lemegy 1-2 másodperc, tiszta fekete a kép, megáll a számláló, a hang megy tovább egy ideig, de alapvetően kifagy az egész böngésző (chrome) és be kell zárnom feladatkezelőből. a legfurcsább, h nem minden videóval csinálja, csak úgy random néha elkezdi ezt. mi lehet az oka?

/kikapcsoltam az ad blockert, úgy is csinálja
//nézem a league of legend élő közvetítést youtube-on, az megy

This post was edited by zsansaccount on Feb 28 2014 12:27pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 28 2014 12:49pm
Quote (zsansaccount @ 28 Feb 2014 20:25)
iso help. nemrégiben jelentkezett a következő probléma: elindítok egy youtube videót, lemegy 1-2 másodperc, tiszta fekete a kép, megáll a számláló, a hang megy tovább egy ideig, de alapvetően kifagy az egész böngésző (chrome) és be kell zárnom feladatkezelőből. a legfurcsább, h nem minden videóval csinálja, csak úgy random néha elkezdi ezt. mi lehet az oka?

/kikapcsoltam az ad blockert, úgy is csinálja
//nézem a league of legend élő közvetítést youtube-on, az megy


flash playert updateled nem lesz jó? nekem akkor volt hasonló
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 28 2014 01:48pm
Quote (Taszilo.^ @ Feb 28 2014 07:01pm)
tudok munkat programozo bsc-seknek, ha vkit erdekel pmelgessen nekem


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.530845060364307.1073741830.525469580901855&type=1

itt vannak, milyen helyekre keresnek rabszolgakat
Go Back To Magyar Topic List
Prev18848858868878881214Next
Add Reply New Topic New Poll