Quote (-joey- @ 26 Feb 2014 16:06)
Kibaszottul felbassza az agyamat, amikor valami mindenféle magyarázat nélkül nem működik. Elolvastam minden szart arról, hogyna kell SSD-re telepíteni, megfelelő a SATA sorrend, ki van húzva a HDD, gyári, formázatlan SSD, csinál vele bármit is? Nem.
szeretek mókolni minden féle os-el vmwareben, multkor osx volt soros, feltennék valami progit, telepítő kiírja:
"sikertelen", és egy OK gomb
hmm, mondom ezek tényleg nem traktálják a usert "felesleges" infoval