d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18838848858868871214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 19 2014 11:33am
Quote (Anarkin @ 19 Feb 2014 18:31)
nekem anno 5 kék venti volt a gépemben üvegfallal, meg világító sata kábelek, de meguntam, kibasztam őket és vettem egy hangszigetelt házat :D

imo nem tudod nagyon kikapcsolni, ha csak nem ilyen kurva drága amin kapcsoló is van


nincs rajta kapcsoló, ezért kérdeztem hogy megoldható e valahogy
mondom nem rettent vissza az se hogy szétverjem a ledeket, vagy valamilyen módodon megakadályozzam a világítását
a cél szentesíti az eszközt
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 19 2014 11:35am
Quote (fahrii @ 19 Feb 2014 18:33)
nincs rajta kapcsoló, ezért kérdeztem hogy megoldható e valahogy
mondom nem rettent vissza az se hogy szétverjem a ledeket, vagy valamilyen módodon megakadályozzam a világítását
a cél szentesíti az eszközt


aztán majd rövidzárlat és leég MI

inkább vegyél 500ftért egy másik ventit
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 24 2014 05:10pm
csak nekem nem tölt be az autóíté oldala?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 26 2014 08:05am
SSD-nél kell valamit varázsolni, hogy felmenjen rá a Windows? Mert nálam folyamatosan ezt írja:

"A telepítő nem tudott új rendszerpartíciót létrehozni vagy egy meglévőt keresni."
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 26 2014 08:26am
Quote (-joey- @ Feb 26 2014 02:05pm)
SSD-nél kell valamit varázsolni, hogy felmenjen rá a Windows? Mert nálam folyamatosan ezt írja:

"A telepítő nem tudott új rendszerpartíciót létrehozni vagy egy meglévőt keresni."


Nekem simán feltette rá minden különösebb szórakozás nélkül
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 26 2014 09:06am
Kibaszottul felbassza az agyamat, amikor valami mindenféle magyarázat nélkül nem működik. Elolvastam minden szart arról, hogyna kell SSD-re telepíteni, megfelelő a SATA sorrend, ki van húzva a HDD, gyári, formázatlan SSD, csinál vele bármit is? Nem.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Feb 26 2014 12:53pm
Quote (-joey- @ 26 Feb 2014 16:06)
Kibaszottul felbassza az agyamat, amikor valami mindenféle magyarázat nélkül nem működik. Elolvastam minden szart arról, hogyna kell SSD-re telepíteni, megfelelő a SATA sorrend, ki van húzva a HDD, gyári, formázatlan SSD, csinál vele bármit is? Nem.


en is kurvasokat baszakodtam egy SSDvel latszolag minden rendben volt aztan miutan megelegeltem elvittem szervizbe es ott kiderult hogy szar az SSD es cserelni kell
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 26 2014 01:15pm
Quote (-joey- @ Feb 26 2014 04:06pm)
Kibaszottul felbassza az agyamat, amikor valami mindenféle magyarázat nélkül nem működik. Elolvastam minden szart arról, hogyna kell SSD-re telepíteni, megfelelő a SATA sorrend, ki van húzva a HDD, gyári, formázatlan SSD, csinál vele bármit is? Nem.


Valaminek történnie kell tezsvírem, erre nem nagyon tudunk mit mondani
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Feb 26 2014 01:16pm
Quote (-joey- @ 26 Feb 2014 16:06)
Kibaszottul felbassza az agyamat, amikor valami mindenféle magyarázat nélkül nem működik. Elolvastam minden szart arról, hogyna kell SSD-re telepíteni, megfelelő a SATA sorrend, ki van húzva a HDD, gyári, formázatlan SSD, csinál vele bármit is? Nem.


Én úgy előztem meg minden problémát, hogy melóban leformázattam a rendzergazdával Win 7 alatt.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 26 2014 02:30pm
Quote (-joey- @ 26 Feb 2014 16:06)
Kibaszottul felbassza az agyamat, amikor valami mindenféle magyarázat nélkül nem működik. Elolvastam minden szart arról, hogyna kell SSD-re telepíteni, megfelelő a SATA sorrend, ki van húzva a HDD, gyári, formázatlan SSD, csinál vele bármit is? Nem.

szeretek mókolni minden féle os-el vmwareben, multkor osx volt soros, feltennék valami progit, telepítő kiírja:
"sikertelen", és egy OK gomb

hmm, mondom ezek tényleg nem traktálják a usert "felesleges" infoval
Go Back To Magyar Topic List
Prev18838848858868871214Next
Add Reply New Topic New Poll