Quote (fahrii @ 19 Feb 2014 18:29)
Valakinek van ledes venti a gépébe?
A gépház amit rendeltem (COOLERMASTER RC-610-KKN1 Centurion 6), az elülső venti világít ami nekem nem pálya és nem lehet kikapcsolni.
Melyik drótot kell elvágni, hogy ne kapjon a led áramot?

Btw szörnyű kínok közt végezném ki aki kitalálta ezeket a folyamatosan világító ledeket... éjszaka mindig takargathatom, de úgy is szűrődik a nagy sötétségben.
nekem anno 5 kék venti volt a gépemben üvegfallal, meg világító sata kábelek, de meguntam, kibasztam őket és vettem egy hangszigetelt házat

imo nem tudod nagyon kikapcsolni, ha csak nem ilyen kurva drága amin kapcsoló is van