d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18828838848858861214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 12 2014 10:27am
sírhatnékom van ettől a win8tól
hogy lehet ezt leírtani :S
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Feb 15 2014 06:28pm
Quote (szabika @ Feb 12 2014 04:27pm)
sírhatnékom van ettől a win8tól
hogy lehet ezt leírtani :S


pontosan mi is a baj?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 16 2014 04:06am
Quote (kuzdithom @ Feb 16 2014 01:28am)
pontosan mi is a baj?


ezt a tilet kéne sürgősen eltüntetni (mert amugy a simán windowsként értékelem akkor gecigyors ez ssdn)
olyan mintha 2 op lenne, mindent ezzel a fossal nyit

pl a mi a gecimnek full screen a calculator???
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 16 2014 01:13pm
Quote (szabika @ 16 Feb 2014 11:06)
ezt a tilet kéne sürgősen eltüntetni (mert amugy a simán windowsként értékelem akkor gecigyors ez ssdn)
olyan mintha 2 op lenne, mindent ezzel a fossal nyit

pl a mi a gecimnek full screen a calculator???


én mióta feltettem a win8at nem is láttam a start screent egyszer se
be lehet állítani, hogy indulásnál ne tolja be a pofádba, másnál meg nincs rá szükség
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 16 2014 01:18pm
először is tegyél fel 8.1 frissítést, az segít pár dolgon

majd mondjuk Classic Shell

Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 18 2014 04:19pm
tfw megjött a másik hd6950em, de rá kellett jönnöm h szar a házam és olyan szinten nem szellőzik, hogy használhatatlan így... ki kell vennem a kártyát a gépből
:(
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 18 2014 04:21pm
Quote (fahrii @ Feb 18 2014 11:19pm)
tfw megjött a másik hd6950em, de rá kellett jönnöm h szar a házam és olyan szinten nem szellőzik, hogy használhatatlan így... ki kell vennem a kártyát a gépből
:(


Jo lesz az meg bitcoin banyaszatra.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 18 2014 05:06pm
Quote (Karan2_Returned @ Feb 18 2014 11:21pm)
Jo lesz az meg bitcoin banyaszatra.


Arra lett eleve véve :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 19 2014 11:29am
Valakinek van ledes venti a gépébe?
A gépház amit rendeltem (COOLERMASTER RC-610-KKN1 Centurion 6), az elülső venti világít ami nekem nem pálya és nem lehet kikapcsolni.
Melyik drótot kell elvágni, hogy ne kapjon a led áramot? :D


Btw szörnyű kínok közt végezném ki aki kitalálta ezeket a folyamatosan világító ledeket... éjszaka mindig takargathatom, de úgy is szűrődik a nagy sötétségben.

This post was edited by fahrii on Feb 19 2014 11:30am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 19 2014 11:31am
Quote (fahrii @ 19 Feb 2014 18:29)
Valakinek van ledes venti a gépébe?
A gépház amit rendeltem (COOLERMASTER RC-610-KKN1 Centurion 6), az elülső venti világít ami nekem nem pálya és nem lehet kikapcsolni.
Melyik drótot kell elvágni, hogy ne kapjon a led áramot? :D


Btw szörnyű kínok közt végezném ki aki kitalálta ezeket a folyamatosan világító ledeket... éjszaka mindig takargathatom, de úgy is szűrődik a nagy sötétségben.


nekem anno 5 kék venti volt a gépemben üvegfallal, meg világító sata kábelek, de meguntam, kibasztam őket és vettem egy hangszigetelt házat :D

imo nem tudod nagyon kikapcsolni, ha csak nem ilyen kurva drága amin kapcsoló is van
Go Back To Magyar Topic List
Prev18828838848858861214Next
Add Reply New Topic New Poll