d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18808818828838841214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 11 2014 04:54am
Quote (qkatz @ 11 Feb 2014 11:51)
hozzáállása a dolgokhoz ilyen. ha már vesz vmit, akkor kiad rá 1 kicsit többet hogy megkapja. a tervező program amit hasznal Solid edge, hatha ez segit
keret konkrétan nincs, ésszerűség lenne a határ


ráadásul egy rakat effekt a cpun fut ami ilyen grafikai vacak, pl photoshopban vagy lightroomban
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 11 2014 05:12am
Quote (Anarkin @ Feb 11 2014 11:54am)
ráadásul egy rakat effekt a cpun fut ami ilyen grafikai vacak, pl photoshopban vagy lightroomban


Dno, hogy photoshop és társai mennyire profitálnak a virtuális magokból, de
Chieftec CTG-500-80P dobozos táp 24 hó gar. 13k
Gigabyte B85M-D3H alaplap 36 hó gar. 19k
Gigabyte GTX 650ti 1GB DDR5 GV-N650OC-1GI videokártya 36 hó gar. 34k vagy ha 2gb akkor 39k
INTEL Core i7-4770 3.40GHz 1150 BOX 36 hó gar. 75k
CORSAIR 16GB DDR3 1333MHz CL9 KIT CMV16GX3M2A1333C9 44k
128GB Samsung SSD Pro Basic 840 21k
TK ház 37k de én ajánlom a Midgard 2-őt ha tetszik, dokkoló, legjobb hűtés eva, és 20k körül van

Én valami ilyesmit vennék, rma még bővíthető is 32 gbre ha a 16gb kevésnek bizonyul, proci bivaly, ssd gyors, vga cuda mag de lehet ennek alaposabban utána kéne nézni. Talán még egy ssd-t beletolnék ha olyan természetű a dolog hogy alap->késztermék folyamat gyakori, erősen gyorsíthat.
Ez így 250k, +hdd+odd ha kell esetleg. hddből nemtudom 500gért milyen van 1terrás 13k körül már van jó



editeltem mert 1155ös procit linkeltem
inkáb 1150 hamár úőjgép

This post was edited by Vismajor on Feb 11 2014 05:32am
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Feb 11 2014 05:45am
Quote (Vismajor @ 11 Feb 2014 12:12)
Dno, hogy photoshop és társai mennyire profitálnak a virtuális magokból, de
Chieftec CTG-500-80P dobozos táp 24 hó gar. 13k
Gigabyte B85M-D3H alaplap 36 hó gar. 19k
Gigabyte GTX 650ti 1GB DDR5 GV-N650OC-1GI videokártya 36 hó gar. 34k vagy ha 2gb akkor 39k
INTEL Core i7-4770 3.40GHz 1150 BOX 36 hó gar. 75k
CORSAIR 16GB DDR3 1333MHz CL9 KIT CMV16GX3M2A1333C9 44k
128GB Samsung SSD Pro Basic 840 21k
TK ház 37k de én ajánlom a Midgard 2-őt ha tetszik, dokkoló, legjobb hűtés eva, és 20k körül van

Én valami ilyesmit vennék, rma még bővíthető is 32 gbre ha a 16gb kevésnek bizonyul, proci bivaly, ssd gyors, vga cuda mag de lehet ennek alaposabban utána kéne nézni. Talán még egy ssd-t beletolnék ha olyan természetű a dolog hogy alap->késztermék folyamat gyakori, erősen gyorsíthat.
Ez így 250k, +hdd+odd ha kell esetleg. hddből nemtudom 500gért milyen van 1terrás 13k körül már van jó



editeltem mert 1155ös procit linkeltem
inkáb 1150 hamár úőjgép


azért volt 1155ös mert clonozni akarja a meglévő gépet, hogy ne kelljen sokat baszakodni vele.
és a videokartya amit én irtam az vektorgrafikus, de azt nemvagom mit tesz
btw köszi az inputokat
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 11 2014 05:47am
Quote (qkatz @ Feb 11 2014 12:45pm)
azért volt 1155ös mert clonozni akarja a meglévő gépet, hogy ne kelljen sokat baszakodni vele.
és a videokartya amit én irtam az vektorgrafikus, de azt nemvagom mit tesz
btw köszi az inputokat


Klónozni akarja a meglévő gépet? Mármint a vinyóról a windowst? És akkor mér nem mindegy hogy 1155 vagy 1150? A vgat csak a cuda magok miatt irtam vektorgrafikusloszarhoz nem értek sadbuttrue
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 11 2014 05:51am
Szerintem maradjon a Quadro kártyáknál, vagy annak az Ati megfelelője a FirePro. Ezeket kifejezetten mérnöki vagy grafikusi munkára csinálják, ilyen téren sokkal jobbak, mint egy gamer kártya.

This post was edited by -joey- on Feb 11 2014 06:06am
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Feb 11 2014 08:53am
Nem szoktam ide írni mivel mindig megoldom a problémám de most nincs így szóval : routerbe ki vannak engedve a portok játékohoz , ha lecsekkolom portcheckerrel akkor azt írja hogy nyitva van az adott port /udp s mint tpcre/ viszont ha valaki külsőleg csekkolná a portomat hogy nyitva van-e annak azt írja hogy blokkolva.Iso help
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 11 2014 08:55am
nem elég kiengedni, a bejövőt át kell irányítani a routerről a pcdre
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Feb 11 2014 11:15am
Quote (Anarkin @ Feb 11 2014 03:55pm)
nem elég kiengedni, a bejövőt át kell irányítani a routerről a pcdre


routerprobléma lesz azért ty
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 11 2014 12:39pm
milyen videolejatszo programot hasznaljak krisztus utan 2014-gyel?
eddig xp-n divixem volt, azzal meg voltam elegedve, van vmi mas imba opcio is?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Feb 11 2014 12:39pm
Quote (Taszilo.^ @ 11 Feb 2014 19:39)
milyen videolejatszo programot hasznaljak krisztus utan 2014-gyel?
eddig xp-n divixem volt, azzal meg voltam elegedve, van vmi mas imba opcio is?


VLC
Go Back To Magyar Topic List
Prev18808818828838841214Next
Add Reply New Topic New Poll