Quote (-joey- @ Feb 10 2014 03:45pm)
Megjött a gép, és kicsit csalódott vagyok. Fizettem az összeszerelésért, erre amikor megemeltem a házat, éreztem, hogy az előlap kissé mozog. Addig nézegettem, míg kiderült, hogy az egyik felső rögzítőcsavar, nem lett rendesen becsavarva, emiatt ki tud "pattanni" az előlapi panel. Ez kb. úgy néz ki, hogy egy kb. 1-2 milliméteres rés van így felül, mert laza. Annyira nem egetrengető dolog, de azon a résen pont bemegy a por, meg akármi befolyhat véletlenül etc, meg alapvetően zavar, ha már észrevettem.
Ha visszaküldöm, akkor intézni kell futárt, meg valszeg elszarakodnak vele egy hétig. Ez lenne a normális reakció.
Vagy csak simán vigyem be az első üzletbe, és ott esetleg megcsinálják?
Vagy becsavarod...?
pcxnél híresen fos az össze szerelés tbh