Quote (Genthor @ Jan 24 2010 11:50am)
"naszoval ez mindig ki löki nekem az asztalra ez 1 ablak"
Ez a sunyi MSN hetente megjeleníti ezt az ablakot. Tudja valaki, hogy lehetne leszoktatni róla?
http://img192.imageshack.us/img192/3037/msnkv.jpg
nekem is szokott lenni,de 1-2 hét után abbahaggya