d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev187888990911214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 9 2010 01:32pm
Quote (Paff @ 9 Jan 2010 20:26)
Azt te csak hiszed.. :D
Most vettem az alaplapot és nem volt cdje.. -.-''


MSI k9agm3-f?

vagy

MSI k9agm3-fd?

vagy

MSI k9agm3-fih?

http://eu.msi.com/index.php?func=searchresult&keywords=k9agm3&table=download
Member
Posts: 9,101
Joined: Sep 5 2009
Gold: 2.00
Jan 9 2010 01:44pm
Quote (Genthor @ Jan 9 2010 09:32pm)


k9agm3-f am.
Ty már csak bus
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 9 2010 01:49pm
Quote (Paff @ 9 Jan 2010 20:44)
k9agm3-f am.
Ty már csak bus


Ezt töltsd le:

ATI System Drivers for RS690/RD780/RD790/RX780/RX780/RS740/SB600/SB7xx
Member
Posts: 9,101
Joined: Sep 5 2009
Gold: 2.00
Jan 9 2010 02:12pm
Quote (Genthor @ Jan 9 2010 09:49pm)
Ezt töltsd le:

ATI System Drivers for RS690/RD780/RD790/RX780/RX780/RS740/SB600/SB7xx


Thx, virus irtonak mit ajánlanál?
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 9 2010 02:19pm
Quote (Paff @ 9 Jan 2010 21:12)
Thx, virus irtonak mit ajánlanál?


Kinek mi jön be. Én Nortonmániás vagyok.

Innen válogathatsz:

http://www.szoftverbazis.hu/kategoriak/biztonsagvirusirtoszoftverek.html
Member
Posts: 9,101
Joined: Sep 5 2009
Gold: 2.00
Jan 9 2010 02:21pm
Quote (Genthor @ Jan 9 2010 10:19pm)
Kinek mi jön be. Én Nortonmániás vagyok.

Innen válogathatsz:

http://www.szoftverbazis.hu/kategoriak/biztonsagvirusirtoszoftverek.html


Akkor asszem Avast lesz fent megint.
Köszönök minden helpet! :)
TT for Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 9 2010 02:23pm
Quote (Paff @ 9 Jan 2010 21:21)
Akkor asszem Avast lesz fent megint.
Köszönök minden helpet! :)
TT for Genthor


Nincs mit.

This post was edited by Genthor on Jan 9 2010 02:24pm
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 18 2010 08:18am
Bump.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 24 2010 05:50am
"naszoval ez mindig ki löki nekem az asztalra ez 1 ablak"

Ez a sunyi MSN hetente megjeleníti ezt az ablakot. Tudja valaki, hogy lehetne leszoktatni róla?


Banned
Posts: 2,383
Joined: May 6 2009
Gold: 148.87
Warn: 10%
Jan 24 2010 05:52am
Quote (Genthor @ Jan 24 2010 11:50am)
"naszoval ez mindig ki löki nekem az asztalra ez 1 ablak"

Ez a sunyi MSN hetente megjeleníti ezt az ablakot. Tudja valaki, hogy lehetne leszoktatni róla?

http://img192.imageshack.us/img192/3037/msnkv.jpg


nekem is szokott lenni,de 1-2 hét után abbahaggya
Go Back To Magyar Topic List
Prev187888990911214Next
Add Reply New Topic New Poll