Quote (rapiddani @ Feb 9 2014 06:44pm)
http://2.ii.gl/r2HE3T.png
ezt állítottam össze bátyámnak, neki ahhoz kéne ,hogy a legújabb gémeket is elfutassa, nem kell egyszerre több dolog, egyszerre csak egy. Ez a videókari nem lesz kevéske ?
és úristne, 43 ezerért az r7 260x?! teljesen ugyanilyet vettem (gigabyte, 3év gari, 2gb) 34 ezerért...