d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18788798808818821214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 8 2014 10:03am
Quote (Vismajor @ 6 Feb 2014 22:55)
Tfw összerakod az új gépet, és nincs kép
jajdejó


wrong BIOS settings
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 8 2014 10:07am
Quote (hedgehogsword @ Feb 8 2014 05:03pm)
wrong BIOS settings


azóta már kiderítettem
csak gecire nincs olyan procim amit belebaszarintsak
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 9 2014 08:52am
kibaszott meghajtó titkosítás
>win 8, not even once
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Feb 9 2014 09:27am
Quote (szabika @ Feb 9 2014 02:52pm)
kibaszott meghajtó titkosítás
>win 8, not even once


ez nekem user errornak hangzik
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 9 2014 11:44am


ezt állítottam össze bátyámnak, neki ahhoz kéne ,hogy a legújabb gémeket is elfutassa, nem kell egyszerre több dolog, egyszerre csak egy. Ez a videókari nem lesz kevéske ?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 9 2014 11:49am
Quote (rapiddani @ Feb 9 2014 06:44pm)
http://2.ii.gl/r2HE3T.png

ezt állítottam össze bátyámnak, neki ahhoz kéne ,hogy a legújabb gémeket is elfutassa, nem kell egyszerre több dolog, egyszerre csak egy. Ez a videókari nem lesz kevéske ?


FHDban lenne a játék, minden maxra húzba? Milyen játékok?
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 9 2014 12:13pm
Quote (Vismajor @ Feb 9 2014 05:49pm)
FHDban lenne a játék, minden maxra húzba? Milyen játékok?


háát egyelőre nem fullhd a monitora, de későbbiekben gondolom én befog szerezni. maxosan szeretne játszani minden újféle single/multi játékkal meg az elkövetkezendő évekbe kijövőkkel gondolom
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 9 2014 12:17pm
Quote (rapiddani @ Feb 9 2014 07:13pm)
háát egyelőre nem fullhd a monitora, de későbbiekben gondolom én befog szerezni. maxosan szeretne játszani minden újféle single/multi játékkal meg az elkövetkezendő évekbe kijövőkkel gondolom


Hát akkor mehet kicsit erősebb is, ez kb középkategória-felső kártya. Ha van della, de nem végtelen, egy r9 270 vagy méginkább 270x mehetne.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 9 2014 12:20pm
Quote (rapiddani @ Feb 9 2014 06:44pm)
http://2.ii.gl/r2HE3T.png

ezt állítottam össze bátyámnak, neki ahhoz kéne ,hogy a legújabb gémeket is elfutassa, nem kell egyszerre több dolog, egyszerre csak egy. Ez a videókari nem lesz kevéske ?


és úristne, 43 ezerért az r7 260x?! teljesen ugyanilyet vettem (gigabyte, 3év gari, 2gb) 34 ezerért...
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 9 2014 12:22pm
Quote (Vismajor @ Feb 9 2014 06:20pm)
és úristne, 43 ezerért az r7 260x?! teljesen ugyanilyet vettem  (gigabyte, 3év gari, 2gb) 34 ezerért...


sajnos az ennyi, csak innen tudom megvenni
Go Back To Magyar Topic List
Prev18788798808818821214Next
Add Reply New Topic New Poll