d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18778788798808811214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 6 2014 11:03am
Quote (rapiddani @ 6 Feb 2014 17:33)
na minden változtatással ez a végleges : http://4.ii.gl/e_i_fg.png

pls még valaki szakértse meg a hűtőt, lenne a jobb, jövőre nézve kell e erősebb etc, abba nemvagyok biztos


osszerakhatunk neked egy vizhuteses konfigot de az tuti h az arcedula lattan ki fog akadni a jew-o-meter -.-

van par k val dragabbert nagyobb huto tobb heat pipepal de szvsz eleg lesz ez is neked
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 6 2014 12:33pm
Quote (ecneB @ Feb 6 2014 05:03pm)
osszerakhatunk neked egy vizhuteses konfigot de az tuti h az arcedula lattan ki fog akadni a jew-o-meter -.-

van par k val dragabbert nagyobb huto tobb heat pipepal de szvsz eleg lesz ez is neked


nincsen akkor semmi megoldás a bálnahát szeleteket rakok a hűtő köré?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 6 2014 02:53pm
Quote (rapiddani @ Feb 6 2014 04:33pm)
na minden változtatással ez a végleges : http://4.ii.gl/e_i_fg.png

pls még valaki szakértse meg a hűtőt, lenne a jobb, jövőre nézve kell e erősebb etc, abba nemvagyok biztos


cm hyper 212 evo(ez a minimum), scythe ashura, mugen 3-4, broken. Csak mielött megveszed a hűtőt nézd meg, hogy ne legyen magasabb 160mmnél.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 6 2014 02:55pm
Tfw összerakod az új gépet, és nincs kép
jajdejó

This post was edited by Vismajor on Feb 6 2014 02:59pm
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Feb 7 2014 11:37am
A köcsög yahoo befészkelte magát hozzám, nem tudom, mit rontottam el. Az egy dolog, hogy a google-t vissza tudtam állítani kezdőlapnak, de ma kezdődött, hogy egy csomó oldalnál egy percen belül átvált erre:
http://uk.search.yahoo.com/search?fr=vc_trans_uk_8197&type=FTds3dnsYukZhu&p=http%3A%2F%2Fi.swebjs.info%2Fsweb%2Fjavascript.js

Ide tartozik pl a sztaki, amivel eddig semmi baja nem volt, de már jsp-ről is ide dobál. Tell me why?!

Ha senki nem tudja, a végén idegemben még külön topicot nyitok neki, mert nagyon bassza a csőrömet. Telepített programok között nem találom, fogalmam sincs, hogy irtsam ki.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 7 2014 12:05pm
hogy kell xprol win7 bootable pendrivet csinalni
http://www.computerhope.com/issues/ch001366.htm
ezt probalom, de ez azt irja, hogy xp alol csak xp-t lehet ( vagy legalabbis ugy veszem ki )
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 7 2014 12:17pm
Quote (Taszilo.^ @ Feb 7 2014 07:05pm)
hogy kell xprol win7 bootable pendrivet csinalni
http://www.computerhope.com/issues/ch001366.htm
ezt probalom, de ez azt irja, hogy xp alol csak xp-t lehet ( vagy legalabbis ugy veszem ki )


nezegettem az opcioimat, teljesen felesleges egy masodpercet is erre pazarolni, 100000x gyorsabb kiirni dvdre egy win7 isot
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Feb 7 2014 05:19pm
Quote (Taszilo.^ @ 7 Feb 2014 20:17)
nezegettem az opcioimat, teljesen felesleges egy masodpercet is erre pazarolni, 100000x gyorsabb kiirni dvdre egy win7 isot


én úgy tudom hogy nem lehet.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 8 2014 09:11am
fateromnak kéne egy netbook, filmnézésre, netezésre, és semmi másra körül belül
mit ajánlatok, jó lenne valami olcsó
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 8 2014 09:44am
Quote (Ghostmasterq @ Feb 8 2014 04:11pm)
fateromnak kéne egy netbook, filmnézésre, netezésre, és semmi másra körül belül
mit ajánlatok, jó lenne valami olcsó


http://www.pcx.hu/termek/acer-aspire-v5-123-12104g50nss-nx-mfreu-001-notebook-46194
Go Back To Magyar Topic List
Prev18778788798808811214Next
Add Reply New Topic New Poll