A köcsög yahoo befészkelte magát hozzám, nem tudom, mit rontottam el. Az egy dolog, hogy a google-t vissza tudtam állítani kezdőlapnak, de ma kezdődött, hogy egy csomó oldalnál egy percen belül átvált erre:
http://uk.search.yahoo.com/search?fr=vc_trans_uk_8197&type=FTds3dnsYukZhu&p=http%3A%2F%2Fi.swebjs.info%2Fsweb%2Fjavascript.jsIde tartozik pl a sztaki, amivel eddig semmi baja nem volt, de már jsp-ről is ide dobál. Tell me why?!
Ha senki nem tudja, a végén idegemben még külön topicot nyitok neki, mert nagyon bassza a csőrömet. Telepített programok között nem találom, fogalmam sincs, hogy irtsam ki.