Quote (Anarkin @ Feb 6 2014 03:55pm)
Win2Bootic
asszem ezzel másoltam fel a legutolsó telepítésemnél pendrive a win8-at
Én microsoftról leszedettel, jó volt az is
oh wait, megcsinálta a pendriveot bedugtam a gépbe simán, és kiírta h a meghajtó sérült nem nyitható meg
i