d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18768778788798801214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 5 2014 03:41pm
Quote (rapiddani @ Feb 5 2014 10:39pm)


Jó lesz ez így már. :locked:
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 6 2014 08:44am
Egy kis help kellene.

Frissen vásárolt 16 gigás pendrivera szeretnék egy Win7 ISO-t írni. Az ISO to USB folyamatosan cseszeget, hogy nem tudja végrehajtani, mert nem lehet több partíció a lemezen. Most formáztam le, egy darab NTFS az egész. Mit lehet ezzel kezdeni?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 6 2014 08:45am
Quote (-joey- @ Feb 6 2014 03:44pm)
Egy kis help kellene.

Frissen vásárolt 16 gigás pendrivera szeretnék egy Win7 ISO-t írni. Az ISO to USB folyamatosan cseszeget, hogy nem tudja végrehajtani, mert nem lehet több partíció a lemezen. Most formáztam le, egy darab NTFS az egész. Mit lehet ezzel kezdeni?


Csak rá akarod másolni vagy rendszerindító pendriveot akarsz csinálni?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 6 2014 08:48am
Quote (Vismajor @ Feb 6 2014 03:45pm)
Csak rá akarod másolni vagy rendszerindító pendriveot akarsz csinálni?



Pendriveról akarok telepíteni, szóval bootable pendrive lenne.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 6 2014 08:53am
Quote (-joey- @ Feb 6 2014 03:48pm)
Pendriveról akarok telepíteni, szóval bootable pendrive lenne.


akkor azt olyan progival is kell csinálni, pl microsoftról leszedettel, vagy yumi
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 6 2014 08:54am
Quote (Vismajor @ Feb 6 2014 03:53pm)
akkor azt olyan progival is kell csinálni, pl microsoftról leszedettel, vagy yumi



Utánanézek, thx.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 6 2014 08:55am
WinToBootic

asszem ezzel másoltam fel a legutolsó telepítésemnél pendrive a win8-at

This post was edited by Anarkin on Feb 6 2014 08:55am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 6 2014 08:56am
Quote (Anarkin @ Feb 6 2014 03:55pm)
Win2Bootic

asszem ezzel másoltam fel a legutolsó telepítésemnél pendrive a win8-at


Én microsoftról leszedettel, jó volt az is
oh wait, megcsinálta a pendriveot bedugtam a gépbe simán, és kiírta h a meghajtó sérült nem nyitható meg
i
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 6 2014 09:33am
na minden változtatással ez a végleges :

pls még valaki szakértse meg a hűtőt, lenne a jobb, jövőre nézve kell e erősebb etc, abba nemvagyok biztos
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 6 2014 10:43am
Kell vis 6950e.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18768778788798801214Next
Add Reply New Topic New Poll