Quote (rapiddani @ Feb 5 2014 10:34pm)
http://2.ii.gl/PscNrh.png
na most elvitte + hütő 12k
Akkor marad ez a ház? Linkeltem róla tesztet, szerintem nem a legjobb döntés, van olcsóbbna jobb, de ha kinézetre nagyon bejön akkor azért nem olyan gáz, nem túld rága és szarnak nem szar(túlságosan)
enermax tápnak pontosan mi a neve? Bár kétlem h van nekik szar szériájuk, de kitudja, ez elég olcsó ahhoz képest h enermax