d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18758768778788791214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 5 2014 03:25pm
Quote (rapiddani @ Feb 5 2014 10:22pm)


Sajnos nem :(
http://www.pcx.hu/termek/asus-m5a97-evo-r2-0-alaplap-78309
http://www.pcx.hu/termek/gigabyte-970a-ud3p-alaplap-62921

Ezek közül kell választani, ha pcxtől veszed.

This post was edited by Vismajor on Feb 5 2014 03:26pm
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 5 2014 03:26pm
Quote (Vismajor @ Feb 5 2014 09:25pm)


a rákért nem tudom kiválasztani a a-ud3p alaplapot wtf
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 5 2014 03:27pm
Quote (rapiddani @ Feb 5 2014 10:26pm)
a rákért nem tudom kiválasztani a a-ud3p alaplapot wtf


dno, pcx nyomorák bagázs kicsit néha
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 5 2014 03:28pm
Quote (Vismajor @ Feb 5 2014 09:27pm)
dno, pcx nyomorák bagázs kicsit néha


ja bazmeg vmiért kidobja a kingston ramokat , shiet , ezekszerint 1600mhz kingston nemlesz jó bele?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 5 2014 03:29pm
Quote (rapiddani @ Feb 5 2014 10:28pm)
ja bazmeg vmiért kidobja a kingston ramokat , shiet , ezekszerint 1600mhz kingston nemlesz jó bele?


hogyne lenne jó
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 5 2014 03:30pm
Quote (Vismajor @ Feb 5 2014 09:29pm)
hogyne lenne jó


akkor viszont shit dawg, valami nem okés
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 5 2014 03:32pm
Quote (rapiddani @ Feb 5 2014 10:30pm)
akkor viszont shit dawg, valami nem okés


Bele kell hogy menjen, ez 100%, vmi bug van
hétvégén én is kirakózom egyébként


a képbe belecsempésztem egy kis contentet is, aki először észre veszi spamkoronát kap

This post was edited by Vismajor on Feb 5 2014 03:32pm
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 5 2014 03:34pm


na most elvitte + hütő 12k
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 5 2014 03:36pm
Quote (rapiddani @ Feb 5 2014 10:34pm)
http://2.ii.gl/PscNrh.png

na most elvitte + hütő 12k


Akkor marad ez a ház? Linkeltem róla tesztet, szerintem nem a legjobb döntés, van olcsóbbna jobb, de ha kinézetre nagyon bejön akkor azért nem olyan gáz, nem túld rága és szarnak nem szar(túlságosan)
enermax tápnak pontosan mi a neve? Bár kétlem h van nekik szar szériájuk, de kitudja, ez elég olcsó ahhoz képest h enermax
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 5 2014 03:39pm
Quote (Vismajor @ Feb 5 2014 09:36pm)
Akkor marad ez a ház? Linkeltem róla tesztet, szerintem nem a legjobb döntés, van olcsóbbna jobb, de ha kinézetre nagyon bejön akkor azért nem olyan gáz, nem túld rága és szarnak nem szar(túlságosan)
enermax tápnak pontosan mi a neve? Bár kétlem h van nekik szar szériájuk, de kitudja, ez elég olcsó ahhoz képest h enermax


http://www.argep.hu/product_2098175.html

jahogy a táp hát az ott a linkbe de: http://www.pcx.hu/termek/enermax-naxn-450w-tapegyseg-94216
Go Back To Magyar Topic List
Prev18758768778788791214Next
Add Reply New Topic New Poll