d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18748758768778781214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 5 2014 10:54am
Quote (rapiddani @ 5 Feb 2014 16:49)
amire használnám az a mocskos mód multitasking , értsd: egyszerre 3diablo ablakot kezelni, közbe lenyitni 5másik szarságot, excelekbe futkozni, böngészőbe 12ablak, megmég fusson mellette még1-2 gém, szóval erre. meg hát új játékokkal is játszanék mert kb a legújabb amivel toltam az a d3..


azért a mocskos mód multitasktól ez még messze áll, imo. d3 ha nem aktiv ablak, akkor 1-10 fps-re belövöd es kesz. tw-hez gondolom jól jöhet a ram, gdocshoz + 12 tabhoz sem kell i7, a gameket meg általában akkor futtatod, ha már nem melózol, de ez csak imo.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 5 2014 02:50pm
erős kínok között végül erre jutottam:


+thermalright macho 120 the-mch-120

~ 184k áfával

r8 pölösö
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 5 2014 02:56pm
Quote (rapiddani @ Feb 5 2014 09:50pm)
erős kínok között végül erre jutottam:
http://1.ii.gl/EhqEK.png

+thermalright macho 120 the-mch-120

~ 184k áfával

r8 pölösö


amd fx-6350 nem éri meg, amd fx-6300 sokkal jobb ár/értékarányos, bár én 25ért veszem a 6300at, szal végül is 6350 is jó ha 25ért eltudod hozni, csak általában jóval drágább mint fxc 6300
viszont az a lap egyáltalán nem jó fx proci alá. Nem elég jó a tápellátása, alap órajelen se fog menni rajta a procid.
Alaplap legyen: Asus m5a97 EVO r2.0, gigabyte 970a-ud3, gigabyte 970a-ud3p
Ezek közül válassz.
Többi jó, ház egész extrémen néz ki :D utána néztél? kábelmenedzsment? Hűtő befér? ssd-t van hova rakni? gyári ventik?
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 5 2014 03:02pm
Quote (Vismajor @ Feb 5 2014 08:56pm)
amd fx-6350 nem éri meg, amd fx-6300 sokkal jobb ár/értékarányos, bár én 25ért veszem a 6300at, szal végül is 6350 is jó ha 25ért eltudod hozni, csak általában jóval drágább mint fxc 6300
viszont az a lap egyáltalán nem jó fx proci alá. Nem elég jó a tápellátása, alap órajelen se fog menni rajta a procid.
Alaplap legyen: Asus m5a97 EVO r2.0, gigabyte 970a-ud3, gigabyte 970a-ud3p
Ezek közül válassz.
Többi jó, ház egész extrémen néz ki :D  utána néztél? kábelmenedzsment? Hűtő befér? ssd-t van hova rakni? gyári ventik?


hát most hogy mondodezeknek talán nemártana heuahuea

4k különbség van 6300 - 6350 között, ugyhogy ez már nem számit imo

This post was edited by rapiddani on Feb 5 2014 03:05pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 5 2014 03:05pm
Quote (rapiddani @ Feb 5 2014 10:02pm)
hát most hogy mondodezeknek talán nemártana heuahuea


Én Xigmatek midgard 2be vagyok szerelmes, még blokkoló is van rajta, igaz 20k magyar pénz az ára, ha egyáltalán lehet kapni.
fractal design 3000 viszont kapható vigan 18k körül is 10/10 ház
ha ezen akarsz spórolni akkor VAYA II, csúnya de nem rossz, 8-10k körül van
http://pcarena.pl/files/tinymce_uploads/Testy/FractalDesignCore3000/FD-CA-CORE-3000-BL_2X.jpg
oldalról az fd3000
http://images.bit-tech.net/content_images/2013/01/fractal-design-core-3000-review/core3000-2b.jpg

mondjuk elismerem h nekem a visszafogott házak tetszenek nem olyanok mint a vaya ii pl

This post was edited by Vismajor on Feb 5 2014 03:06pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 5 2014 03:07pm
Quote (rapiddani @ Feb 5 2014 10:02pm)
hát most hogy mondodezeknek talán nemártana heuahuea

4k különbség van 6300 - 6350 között, ugyhogy ez már nem számit imo


4k-t sehol nem ér a különbség, akkor márr addold a ház költségvetéséhez és vegyél vmi normálisan kinézőt :d pl FD 3000at! még úgyse mondtam

házakról itt olvashatsz teszteket btw, ez alapján vettem énis a midgard ii-t anno
http://shellkretor.hu/

This post was edited by Vismajor on Feb 5 2014 03:07pm
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 5 2014 03:07pm
Quote (Vismajor @ Feb 5 2014 09:05pm)
Én Xigmatek midgard 2be vagyok szerelmes, még blokkoló is van rajta, igaz 20k magyar pénz az ára, ha egyáltalán lehet kapni.
fractal design 3000 viszont kapható vigan 18k körül is 10/10 ház
ha ezen akarsz spórolni akkor VAYA II, csúnya de nem rossz, 8-10k körül van


háznál nagy a volt a kínom, valahol 10-15k a határ, és szeretném ha hasonlóan nézne ki mint amit most választottam, viszont abban kérném a segitséged ,hogy megtudnád nézni ezek a mostani cuccok belemennek e ebbe a házba? Kicsit weirdo nekem ( alaplap a gigabyte 970ua-ud3p lesz)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 5 2014 03:13pm
Quote (rapiddani @ Feb 5 2014 10:07pm)
háznál nagy a volt a kínom, valahol 10-15k a határ, és szeretném ha hasonlóan nézne ki mint amit most választottam, viszont abban kérném a segitséged ,hogy megtudnád nézni ezek a mostani cuccok belemennek e ebbe a házba? Kicsit weirdo nekem ( alaplap a gigabyte 970ua-ud3p lesz)


alaplap ofc belemegy
A cpu hűtő is, viszont nem vagyok elájulva a háztól ennyi pízért...
http://shellkretor.hu/index.php/8-hirek/81-mtech-nob-09a

viszont ez olcsó és jó
http://shellkretor.hu/index.php/hazteszt/2013-01-20-15-44-08/sharkoon-vaya-teszt
és talán még hasonló is a szörnyhöz amit linkeltél

This post was edited by Vismajor on Feb 5 2014 03:14pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 5 2014 03:17pm
Quote (Vismajor @ Feb 5 2014 10:13pm)
alaplap ofc belemegy
A cpu hűtő is, viszont nem vagyok elájulva a háztól ennyi pízért...
http://shellkretor.hu/index.php/8-hirek/81-mtech-nob-09a

viszont ez olcsó és jó
http://shellkretor.hu/index.php/hazteszt/2013-01-20-15-44-08/sharkoon-vaya-teszt
és talán még hasonló is a szörnyhöz amit linkeltél


ez is jó
http://shellkretor.hu/index.php/component/content/article/8-hirek/82-lc-power-gaming-975b

uh, ez is nagyon tetszik
http://www.youtube.com/watch?v=5Tul6lWwKak
csak fingom sincs hol lehet kapni

+CM n200at is bedobom
http://shellkretor.hu/index.php/videok/cooler-master-n200

This post was edited by Vismajor on Feb 5 2014 03:21pm
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 5 2014 03:22pm
Quote (Vismajor @ Feb 5 2014 09:17pm)


alaplapnak te erre gondoltál? http://www.pcx.hu/?action=termekOldal&azonosito=43599
Go Back To Magyar Topic List
Prev18748758768778781214Next
Add Reply New Topic New Poll