d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18738748758768771214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 5 2014 06:27am
Quote (rapiddani @ Feb 5 2014 01:18pm)
http://4.ii.gl/OrmVCS.png

ezt "sikerült" 1-2óra utánajárással összehegesztenem, pls szakértsetek rajta egyet hogy miért szar az egész

+120ssd lesz még.

max 200 akartam elvileg, de nagyon muszáj egy 250k ra feltudok menni


hátő
annál a háznál csak jobb van ennyiért TROLOLOL
Fölösleges z87 alaplapot venni ha nem K-s procit veszel, mondjuk nem is értem az ember miért tuningolna egy i7et
És minek van benne I7? i5 tökéletes elég mindenre, és az árkülönbözetből jöhet egy SSD, merthát elköltesz 220 ezret egy gépre ssd nélkül, mindfuck

ja hogy lesz ssd +ba
értem, hát rendben van igazából a cucc csak fogalmam sincs mire fogod használni. Ha játékra akkor inkább i5 és és vmi izmosabb VGA. (Mondjuk a mantle miatt ha most vennék vga-t(most vettem lol) akkor tuti amd-t vennék, bár I7 mellett kb szart se vagy előrébb...)
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 5 2014 07:55am
tfw képtelen vagyok gépet összeállítani
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 5 2014 08:13am
Quote (rapiddani @ Feb 5 2014 02:55pm)
tfw képtelen vagyok gépet összeállítani


FD 3000-15k
ssd 120gb, pl samu 840 -20k
i5-4570, ha tuningolni akarsz akkor K-47k
ha nincs tuning akkor b85m-d3h-17k
Chieftec ctg-500 12k, de ha vmi menő fspt akarsz akkor 15-16kért már vannak jók
videókari: Ez elég szubjektív, mondjuk egy gtx 770 -80k
ramból jó az amit kinéztél(bár a voltokra figyelni kell, intel az alacsonyat, 1,45-1,5 et szereti afaik) -22k


ez nálam így 213k ctg-500al számolva, bruttóban

This post was edited by Vismajor on Feb 5 2014 08:14am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 5 2014 08:25am
Quote (Vismajor @ Feb 5 2014 02:13pm)
FD 3000-15k
ssd 120gb, pl samu 840 -20k
i5-4570, ha tuningolni akarsz akkor K-47k
ha nincs tuning akkor b85m-d3h-17k
Chieftec ctg-500 12k, de ha vmi menő fspt akarsz akkor 15-16kért már vannak jók
videókari: Ez elég szubjektív, mondjuk egy gtx 770 -80k
ramból jó az amit kinéztél(bár a voltokra figyelni kell, intel az alacsonyat, 1,45-1,5 et szereti afaik) -22k


ez nálam így 213k ctg-500al számolva, bruttóban


köszcsih, most bence által néz nekem vmi 130k ért mert kicsit elszálltam feleslegesen az árral kapcsolatba
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 5 2014 08:31am
Quote (rapiddani @ Feb 5 2014 03:25pm)
köszcsih, most bence által néz nekem vmi 130k ért mert kicsit elszálltam feleslegesen az árral kapcsolatba


130kért is lehet jókis konfigot összerakni de abban vmi hiány lesz, vagy ram, vagy ssd, vagy izom vga
fx-6300 28k
asus m5a97 evo r2.0 24k
proci hűtő a húzáshoz ~~10k
vaya: 8k
ram 22k
hdd(azt maúgy jól kihagytam az előbbiból lol) 10-13k
táp ctg-500 12k

117k legalapabb házzal. vga nélkül.
szal bence itt is megszakérthetné engem is érdekel, hogy eg yilyen i7es igények után 130kért mit rak össze(mert ugye nem írtad le mire használnád)
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 5 2014 08:49am
Quote (Vismajor @ Feb 5 2014 02:31pm)
130kért is lehet jókis konfigot összerakni de abban vmi hiány lesz, vagy ram, vagy ssd, vagy izom vga
fx-6300 28k
asus m5a97 evo r2.0 24k
proci hűtő a húzáshoz ~~10k
vaya: 8k
ram 22k
hdd(azt maúgy jól kihagytam az előbbiból lol) 10-13k
táp ctg-500 12k

117k legalapabb házzal. vga nélkül.
szal bence itt is megszakérthetné engem is érdekel, hogy eg yilyen i7es igények után 130kért mit rak össze(mert ugye nem írtad le mire használnád)


amire használnám az a mocskos mód multitasking , értsd: egyszerre 3diablo ablakot kezelni, közbe lenyitni 5másik szarságot, excelekbe futkozni, böngészőbe 12ablak, megmég fusson mellette még1-2 gém, szóval erre. meg hát új játékokkal is játszanék mert kb a legújabb amivel toltam az a d3..

This post was edited by rapiddani on Feb 5 2014 08:56am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 5 2014 08:52am
Quote (rapiddani @ Feb 5 2014 03:49pm)
amire használnám az a mocskos mód multitasking , értsd: egyszerre 3diablo ablakot kezelni, közbe lenyitni 5másik profit, excelekbe futkozni, böngészőbe 12ablak, megmég fusson mellette még1-2 gém, szóval erre. meg hát új játékokkal is játszanék mert kb a legújabb amivel toltam az a d3..


Ebben az esetben szerintem jól jön az i7, meg minél több RAM, 8 helyett 16 giga imo.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 5 2014 09:00am
Quote (-joey- @ Feb 5 2014 02:52pm)
Ebben az esetben szerintem jól jön az i7, meg minél több RAM, 8 helyett 16 giga imo.


ja de akkor meg megint 200felett járok, úgyhogy inkább leadok az igényekből mert arra jutottam ,hogy számítógépből nem szabad drágát venni, úgyis elfog avulni pár éven belül
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Feb 5 2014 09:05am
Sziasztok, véleményeket kérnék ezzel az összeállítással kapcsolatban.

Nagyrészt online pókerre használnám a gépet, az erős processzor +nagy memória+ ssd ehhez kell,

mivel nem fogok játszani, ezért nem kell komolyabb videókártya szerintem.

Az lenne a kérdésem, hogy hiányzik-e valami (pl. +hűtés) valamint van-e amit másra cserélnétek, köszi!


Processzor: Intel Core i7 3.70GHz dobozos Socket 2011 i7-4930K

Alaplap: Msi x79A-GD45

Videókártya: Zotac GeForce GTX650 Synergy Edition 2GB GDDR5 PCIExpress

Memória: 32GB 2400MHz DDR3 RAM Kingston HyperX Beast CL11 (4X8GB) (KHX24C11T3K4/32X)

Tápegység: FSP 650W Raider 80+

SSD: 256GB OCZ SSD-SATAIII-2.5"-MLC Meghajtó Vertex 450 Series - (VTX450-25SAT3-256G)

Merevlemez: 4TB WD 3.5" Caviar Black SATAIII 64MB cache winchester (WD4001FAEX)

Ház: Cooler Master Elite Knight 350 táp nélküli fekete ház /RC-K350-KWN2-EN/

e: optikai meghajtót kihagytam

This post was edited by peterqwer on Feb 5 2014 09:06am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 5 2014 10:14am
Quote (peterqwer @ 5 Feb 2014 17:05)
Sziasztok, véleményeket kérnék ezzel az összeállítással kapcsolatban.

Nagyrészt online pókerre használnám a gépet, az erős processzor +nagy memória+ ssd ehhez kell,

mivel nem fogok játszani, ezért nem kell komolyabb videókártya szerintem.

Az lenne a kérdésem, hogy hiányzik-e valami (pl. +hűtés) valamint van-e amit másra cserélnétek, köszi!


Processzor: Intel Core i7 3.70GHz dobozos Socket 2011 i7-4930K

Alaplap: Msi x79A-GD45

Videókártya: Zotac GeForce GTX650 Synergy Edition 2GB GDDR5 PCIExpress

Memória: 32GB 2400MHz DDR3 RAM Kingston HyperX Beast CL11 (4X8GB) (KHX24C11T3K4/32X)

Tápegység: FSP 650W Raider 80+

SSD: 256GB OCZ SSD-SATAIII-2.5"-MLC Meghajtó Vertex 450 Series - (VTX450-25SAT3-256G)

Merevlemez: 4TB WD 3.5" Caviar Black SATAIII 64MB cache winchester (WD4001FAEX)

Ház: Cooler Master Elite Knight 350 táp nélküli fekete ház /RC-K350-KWN2-EN/

e: optikai meghajtót kihagytam


i7 fontos online pókerhez :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev18738748758768771214Next
Add Reply New Topic New Poll