d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18718728738748751214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 29 2014 11:37pm
Quote (Taszilo.^ @ Jan 29 2014 11:06pm)


APU proci de van melle egy 7790, es nincs hdd
Kalap szar, ennyiert foleg
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 30 2014 05:35am
Quote (fahrii @ Jan 30 2014 09:57am)
Kolink 550W táp / 10


azt nem is láttam
.DD
röhögök
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 30 2014 01:47pm
na vettem egy ssd-t. vegul nem a samsungot vettem, hanem egy transcend SSD320 nevu darabot.
120gigas. 560MB/s olvasas egy 530MB/s iras. szerintem egesz jo vetel volt ugyanolyan aron. remelhetoleg nem szarja ossze magat fel ev alatt

felraktam neki egy zsir uj win8at is, hogy haladjak a korral. mik azok a dolgok, amiket tennem kell ssdre valtasnal? pl. hogy allitom be, hogy a chrome ne az SSD-re cacheeljen meg ugy nagyjabol semmi se? :D
van erre valami ultimate szuper tuti progi, ami csak lefut es en meg boldog leszek?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 30 2014 01:48pm
Quote (Taszilo.^ @ Jan 29 2014 08:23pm)
na, esedekesse valt az uj gep dolog
vmi szakerto a temaban ajanlana nekem gepet 120k huf-ig?
mindenbol uj kell, mert ezt a mostanit eladnam (inb4 de hat ki vesz meg egy darab kovet) vagyis: haz, tap, alaplap, processzor, memoria, vga, hdd, optikai egyseg (ebbol a legolcsobb szar kell, termeszetesen)


bump, feljebb mehetunk 120ig
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 30 2014 01:55pm
Quote (Taszilo.^ @ Jan 30 2014 08:48pm)
bump, feljebb mehetunk 120ig


én írtma
mi a bjaod vele
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 30 2014 02:19pm
Quote (Anarkin @ Jan 29 2014 09:03pm)
4gb ramot venni 2014-ben

nem fogom fel

8gb-om van és semmire se elég


ez
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 30 2014 02:21pm
Quote (Taszilo.^ @ Jan 30 2014 09:19pm)
ez


100 ezrre számoltam bele
akkor rakjál bele 8at, és 120, ennyi
Egyébként te mondtad h nem akarsz gamer gépet meg pro gépet, akkor 4gb is tökéletesen elég. Az, hogy ani sír, h nem elég neki a 8gb.. Láttad te már hány program fut neki ablakban? Meg csézik miközben megy a lol és a d3. Így persze, hogy kevés a 8gm..
De ha poezol úgy, hogy megvan nyitva chrome és megy rajta jutyub (tehát normál felhasználás) akkor 4gb is bőven elég imo(és később akármikor lehet bővítnei 8gb-ra)
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 31 2014 03:06am
Véleményeket kérek ezzel a konfiggal kapcsolatban. PCX-en rendelném, mert úgy néztem, hogy overall ott a legolcsóbb (bár az összeszerelés díját kicsik soknak tartom).

A gép fater részére lesz, netezésre, letöltésre, meg Office-alkalmazásokra, illetve egy külső HDD, hogy a letöltött filmeket Smart TV-n tudják nézni. ~100k-ból kellett kihoznom. Íme:



Go Back To Magyar Topic List
Prev18718728738748751214Next
Add Reply New Topic New Poll