d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18708718728738741214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 29 2014 11:07am
Quote (-joey- @ 29 Jan 2014 11:29)
Lehetséges ilyen művelet Excel-ben?

Van két oszlopom, mindkettő év-hónap-nap óra:perc:másodperc, és egy harmadik oszlopba pedig ki kellene számolni a két időpont közötti különbséget óra:perc:másodperc.


Érdekelt a dolog, ezért guglizgattam, próbálkoztam. Remélem azt a végeredményt sikerül vele kihozni, amit te szeretnél.

A1: egyik idő
B1: másik idő
C1: =SZUM(B1-A1) (a számformátum: [óó]:pp:mm)

This post was edited by Genthor on Jan 29 2014 11:08am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 29 2014 12:18pm
Quote (Genthor @ Jan 29 2014 06:07pm)
Érdekelt a dolog, ezért guglizgattam, próbálkoztam. Remélem azt a végeredményt sikerül vele kihozni, amit te szeretnél.

A1: egyik idő
B1: másik idő
C1: =SZUM(B1-A1) (a számformátum: [óó]:pp:mm)


Thx. Közben sikerült megtalálnom nekem is a megoldást. :)
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 29 2014 01:23pm
na, esedekesse valt az uj gep dolog
vmi szakerto a temaban ajanlana nekem gepet 100k huf-ig?
mindenbol uj kell, mert ezt a mostanit eladnam (inb4 de hat ki vesz meg egy darab kovet) vagyis: haz, tap, alaplap, processzor, memoria, vga, hdd, optikai egyseg (ebbol a legolcsobb szar kell, termeszetesen)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 29 2014 01:38pm
Quote (Taszilo.^ @ Jan 29 2014 08:23pm)
na, esedekesse valt az uj gep dolog
vmi szakerto a temaban ajanlana nekem gepet 100k huf-ig?
mindenbol uj kell, mert ezt a mostanit eladnam (inb4 de hat ki vesz meg egy darab kovet) vagyis: haz, tap, alaplap, processzor, memoria, vga, hdd, optikai egyseg (ebbol a legolcsobb szar kell, termeszetesen)


100kbol nem dog kigyunni egy jo gamer gep
Amiz en vettem most
Amd fx-6300 28k
R7 260x 34k
Alaplap 26k de hasznaltan ujonnan 22k
Mem ujonnan 20k korul 8gb
Hdd 10-13k
Tapegyseg ctg500 ujonnan 13k
Haz akkor legalabb egy vaya ii, 8k
Optikai 2k
Jo hutes h lehessen tuningolni 5-10k
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 29 2014 01:41pm
Quote (Vismajor @ Jan 29 2014 08:38pm)
100kbol nem dog kigyunni egy jo gamer gep
Amiz en vettem most
Amd fx-6300 28k
R7 260x 34k
Alaplap 26k de hasznaltan ujonnan 22k
Mem ujonnan 20k korul 8gb
Hdd 10-13k
Tapegyseg ctg500 ujonnan 13k
Haz akkor legalabb egy vaya ii, 8k
Optikai 2k
Jo hutes h lehessen tuningolni 5-10k


nem jo gamer gep kell lel
nem erdekel tuning se
mennyen rajta a poe faszaul, meg egy uj ablak megnyitasa chrome-ban ne legyen tobb masfel percnel
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 29 2014 01:59pm
Quote (Taszilo.^ @ Jan 29 2014 08:41pm)
nem jo gamer gep kell lel
nem erdekel tuning se
mennyen rajta a poe faszaul, meg egy uj ablak megnyitasa chrome-ban ne legyen tobb masfel percnel


AMD Athlon II X4 750K 3.40GHz FM2 19200 Ft
GIGABYTE GA-F2A88XM-HD3 15000 Ft
KINGMAX 4GB DDR3 1600MHz 11000 Ft
Chieftec ctg-500-80p 13000 Ft
TOSHIBA 500GB 7200rpm 32MB 12400 Ft
GIGABYTE Videókártya PCI-Ex16x ATI HD 7770 1GB DDR5 OC Rev 2.0 28k

98,600
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 29 2014 02:03pm
4gb ramot venni 2014-ben

nem fogom fel

8gb-om van és semmire se elég
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 29 2014 02:04pm
Quote (Anarkin @ Jan 29 2014 09:03pm)
4gb ramot venni 2014-ben

nem fogom fel

8gb-om van és semmire se elég


amikor te vetted a 8gb ddr3mat 13k volt
most 22k egy jobb minőségű
én 13.5kért vettem de cl11, 1 modulos corsair :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 29 2014 02:06pm
Quote (Vismajor @ 29 Jan 2014 21:04)
amikor te vetted a 8gb ddr3mat 13k volt
most 22k egy jobb minőségű
én 13.5kért vettem de cl11, 1 modulos corsair :D


én még 2009-ben vettem ennyit, akkor se számított már soknak
Go Back To Magyar Topic List
Prev18708718728738741214Next
Add Reply New Topic New Poll