d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18698708718728731214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 28 2014 12:56am
Quote (RRC @ 27 Jan 2014 23:18)
rohadt drága volt ez a router


razer router?

4.5kert kapsz mar jo dlinket
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 28 2014 02:08am
ha jól testrebaszható fórumot akar az ember, hol tud könnyen ilyet csinálni?

pl freeforums, csak az eléggé kötöttnek tűnik nekem
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 28 2014 05:58am
inkább segitenétek bazzeg
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jan 28 2014 06:05am
Quote (RRC @ 28 Jan 2014 12:58)
inkább segitenétek bazzeg


http://www.razersupport.com/

Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 28 2014 12:52pm
a rendszer uresjarata miert hasznal 50% cput
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 28 2014 01:03pm
Quote (Taszilo.^ @ 28 Jan 2014 19:52)
a rendszer uresjarata miert hasznal 50% cput


Annál jobb, minél magasabb az üresjárat értéke. Pl. ha 80% lenne, akkor az azt jelentené, hogy a CPU-használat 20%-os.

Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 28 2014 01:38pm
Quote (Genthor @ Jan 28 2014 08:03pm)
Annál jobb, minél magasabb az üresjárat értéke. Pl. ha 80% lenne, akkor az azt jelentené, hogy a CPU-használat 20%-os.

http://i.imgur.com/gKfkby5.png


es ha nem fut semmi, csak egy chrome, akkor miert 50%
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 28 2014 03:44pm
Quote (Taszilo.^ @ 28 Jan 2014 20:38)
es ha nem fut semmi, csak egy chrome, akkor miert 50%


Akkor a Chrome használja 50%-on. De ha csökkenő sorrendbe állítod a processzorhasználat oszlopát, akkor láthatod, hogy mi milyen mértékben használja a processzort.

Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 29 2014 12:42am
Quote (Anarkin @ Jan 28 2014 09:08am)
ha jól testrebaszható fórumot akar az ember, hol tud könnyen ilyet csinálni?

pl freeforums, csak az eléggé kötöttnek tűnik nekem


Ha ingyenest szeretnél, akkor PHPBB vagy Simple Machines. Fizetősbe meg vbulletin vagy IPB.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 29 2014 04:29am
Lehetséges ilyen művelet Excel-ben?

Van két oszlopom, mindkettő év-hónap-nap óra:perc:másodperc, és egy harmadik oszlopba pedig ki kellene számolni a két időpont közötti különbséget óra:perc:másodperc.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18698708718728731214Next
Add Reply New Topic New Poll