☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Informatikai Kérdések
Prev
1
869
870
871
872
873
1214
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 312223
Replies: 12134
Track Topic
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#8701
Jan 28 2014 12:56am
Quote (RRC @ 27 Jan 2014 23:18)
rohadt drága volt ez a router
razer router?
4.5kert kapsz mar jo dlinket
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#8702
Jan 28 2014 02:08am
ha jól testrebaszható fórumot akar az ember, hol tud könnyen ilyet csinálni?
pl freeforums, csak az eléggé kötöttnek tűnik nekem
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#8703
Jan 28 2014 05:58am
inkább segitenétek bazzeg
ace07
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold
:
26.00
#8704
Jan 28 2014 06:05am
Quote (RRC @ 28 Jan 2014 12:58)
inkább segitenétek bazzeg
http://www.razersupport.com/
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#8705
Jan 28 2014 12:52pm
a rendszer uresjarata miert hasznal 50% cput
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#8706
Jan 28 2014 01:03pm
Quote (Taszilo.^ @ 28 Jan 2014 19:52)
a rendszer uresjarata miert hasznal 50% cput
Annál jobb, minél magasabb az üresjárat értéke. Pl. ha 80% lenne, akkor az azt jelentené, hogy a CPU-használat 20%-os.
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#8707
Jan 28 2014 01:38pm
Quote (Genthor @ Jan 28 2014 08:03pm)
Annál jobb, minél magasabb az üresjárat értéke. Pl. ha 80% lenne, akkor az azt jelentené, hogy a CPU-használat 20%-os.
http://i.imgur.com/gKfkby5.png
es ha nem fut semmi, csak egy chrome, akkor miert 50%
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#8708
Jan 28 2014 03:44pm
Quote (Taszilo.^ @ 28 Jan 2014 20:38)
es ha nem fut semmi, csak egy chrome, akkor miert 50%
Akkor a Chrome használja 50%-on. De ha csökkenő sorrendbe állítod a processzorhasználat oszlopát, akkor láthatod, hogy mi milyen mértékben használja a processzort.
-joey-
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold
:
5,302.77
#8709
Jan 29 2014 12:42am
Quote (Anarkin @ Jan 28 2014 09:08am)
ha jól testrebaszható fórumot akar az ember, hol tud könnyen ilyet csinálni?
pl freeforums, csak az eléggé kötöttnek tűnik nekem
Ha ingyenest szeretnél, akkor PHPBB vagy Simple Machines. Fizetősbe meg vbulletin vagy IPB.
-joey-
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold
:
5,302.77
#8710
Jan 29 2014 04:29am
Lehetséges ilyen művelet Excel-ben?
Van két oszlopom, mindkettő év-hónap-nap óra:perc:másodperc, és egy harmadik oszlopba pedig ki kellene számolni a két időpont közötti különbséget óra:perc:másodperc.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
869
870
871
872
873
1214
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact