d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18688698708718721214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 27 2014 09:44am
Nah, megvan a gép, illetve kivan fizetve de egyes részei még úton vannak
Táp: Chieftec CTG-500-80P-9000(boltban 13k)
Memória: Corsair cl11 8gb-1modul, meg nem cl9, de ilyen áron csak 4 gb-t vehetnék cl9ben-13.000
Alaplap: Gigabyte 970a ud3p-16.000
Processzor: AMD fx-6300 black edition 25.000
Videókari: Gigabyte R7 260X 2GB OC edition 34.000

Egyelőre bele lesz zsufizva ebbe a házikóba, később egy új procihűtő-ház-ssd tuning jön és ennyi
Szerintem ennyiért elég jó boltot csináltam.
Ja, asus nexus 7, garis, aktiv flip tokos tabi 38 ezerért is jön a házhoz, szterintem ez is bestbuy(persze csak 2012es)
97k a gépért. Persze ph-ról van az egész, boltban ugyanez 130k csak garis cuccokkal. Reméljük nem lesz belőle gond(kari, proci, mem garis ígyis)
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 27 2014 09:45am
Quote (TrollBoss @ 26 Jan 2014 13:22)
javíttatható?

mármint, olcsón?


szerintem ez a baja, de nem ebbol elek uh ne vedd kezpenznek. egyik monitorom produkalt hasonlo tuneteket. ~500 hufbol vettem kondikat es beforrasztottam a szetdurrant helyere. google a monitor markat es tipust vmint a szimptoma(ka)t. meg nezz ra a kondik allapotara. gl
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jan 27 2014 03:18pm
Quote (Eoghan @ 26 Jan 2014 19:51)
akarok venni egy SSD-t az asztali gepembe. tudom, hogy irasi/olvasasi sebesseg+kapacitas szerint vannak valogatva
mi azaz irasi/olvasasi sebesseg, amit minimum elvarjak az eszkoztol es mi az, amit javallott?
120 gigas elegendo lenne nekem

samsung 840et dobott ki a kereso, 130/530 R/W speccel
gondolom ez a leggyakoribb, ha ezt hozta ki. ez jo vetel vagy tudtok jobbat?


én is most vettem egy ilyet, 250gb, 500-ast akartam az out volt, 750 meg 1t 500+ chf volt :S
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 27 2014 03:22pm
Quote (Akizk @ Jan 27 2014 10:18pm)
én is most vettem egy ilyet, 250gb, 500-ast akartam az out volt, 750 meg 1t 500+ chf volt :S


jó de mi a gecinek 150 meg 1 terra ssdből?
Nem adattárolásra valók, sőt, jól tönkre is mennek ha rátorrentezed a filmeket
azt meg ne mondd h az oprendszernek+programoknak meg kell 250 giga, vagy ha anniy kell is, de több?!
Vagy amivel foglalkozol ahhoz ilyen 50 gb-s programok kellenek v wut?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 27 2014 03:26pm
Quote (Vismajor @ 27 Jan 2014 22:22)
jó de mi a gecinek 150 meg 1 terra ssdből?
Nem adattárolásra valók, sőt, jól tönkre is mennek ha rátorrentezed a filmeket
azt meg ne mondd h az oprendszernek+programoknak meg kell 250 giga, vagy ha anniy kell is, de több?!
Vagy amivel foglalkozol ahhoz ilyen 50 gb-s programok kellenek v wut?


Én sem értem, nekem igazából már túl nagy vinyó nem is kell adattárolásnak.
Minek ha egy dbd film lejöt 5 perc alatt.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 27 2014 03:38pm
router miatt gecifos a feltöltésem, de a letöltés teljesen jó

miért lehet ez? rohadt idegesitő, nem tudok játszani
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 27 2014 04:11pm
Quote (RRC @ Jan 27 2014 09:38pm)
router miatt gecifos a feltöltésem, de a letöltés teljesen jó

miért lehet ez? rohadt idegesitő, nem tudok játszani


wat
gameléshez 1 megás net is bőven elég
cseréld már le azt a kurva routert vagy nézesd meg a géped hálókártyáját vagy akármi
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 27 2014 04:12pm
Quote (xGurke @ Jan 27 2014 10:11pm)
wat
gameléshez 1 megás net is bőven elég
cseréld már le azt a kurva routert vagy nézesd meg a géped hálókártyáját vagy akármi


:XD
ja ha minecrafthoz használod vagy diablo2höz
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 27 2014 04:18pm
Quote (xGurke @ 28 Jan 2014 00:11)
wat
gameléshez 1 megás net is bőven elég
cseréld már le azt a kurva routert vagy nézesd meg a géped hálókártyáját vagy akármi


rohadt drága volt ez a router
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 27 2014 04:22pm
Quote (RRC @ Jan 27 2014 11:18pm)
rohadt drága volt ez a router


Az enyém is 16k volt és egy kalap szar, a QoS-t úgy lehet beállítani, hogy on/off, tybro+sávszélességből is lecsíp egy csomó, csomószor újra kell indítnai etc
Go Back To Magyar Topic List
Prev18688698708718721214Next
Add Reply New Topic New Poll