szeretnék segítséget kérni, bnömék akarnak venni egy új laptopot, az ár 100 max 130körül ( 27% áfa nélkül lehet megtudom szerezni szóval 140-160 a bolti ár körül lehet számolni)
amire használják az a böngészés főrészt, illetve netes játékokra, tanuláshoz, filmnézéshez, esetleg sims meg ilyen ratyiságok futtatásához. ( kicsit félve de megjegyezném hogy a szentem nő, tehát valamennyire pofásan is kéne kinéznie, nem pedig egy 2x2 méteres 5kilós kockának)
sajnos manapság teljesen elveszítettem a szekeret ,hogy mennyire must have az i5 etc, nekem most egy toshiba satellitem van i3, 4giga ram, de videókártyájától kissé hányok, amúgy imádom.
This post was edited by rapiddani on Jan 24 2014 10:48pm