d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18668678688698701214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 23 2014 09:40am
Quote (Akizk @ Jan 23 2014 04:26pm)
Nem kapsz ip címet, mert nem jó a jelszó vagy ilyesmi.
Mi ez am? Modem, vagy mikró?


Mar megoldodott de köszi azert is, megis központban volt a hiba. Olyan modem amibe nem lehet jelszot beirn. Telefon meg TV volt, csak internet nem, pedig elmeletileg együtt van mind a harom.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 23 2014 10:28am
Fahrii neked milyen lapod van fx-6300 alá? Kezd őrületbe kergetni, hogy egyik topikban kemény 3 lapot mondanak ami jó alá, másikban meg "jó a kisebb is, sőt még tuning is belefér.."
fsazom kivan
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 23 2014 10:32am
Quote (Vismajor @ 23 Jan 2014 17:28)
Fahrii neked milyen lapod van fx-6300 alá? Kezd őrületbe kergetni, hogy egyik topikban kemény 3 lapot mondanak ami jó alá, másikban meg "jó a kisebb is, sőt még tuning is belefér.."
fsazom kivan


Az a lényeg ne olyat vegyél ami nekem van. Valami Asrock 970 Extreme 3.
Bár nem vagyok benne biztos h emiatt szarakodik a gépem, de tuningolni ezzel nem fogsz.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 23 2014 12:59pm
Nah megvettem a ramot, tápot+alaplap
Corsair 8gb 1600mhz igaz csak cl11es de legalább olcsó volt(13k)
Chieftech ctg-500-80p, ilyenem már volt, jókis táp, és 9kért hozzámvágják
Lap: Asus m5a97 r2.0, ez 19k, az evo meg 24k. Mivel nem akarom tuningolni a procit úgy döntöttem nem hallgatok a sok vészmadárra, jó lesz ez nekem.
Amit még meg kell venni:
amd fx-6300
ati hd 7790 VAGY R7 260X, ezt még nem döntöttem el.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 24 2014 09:16am
Quote (fahrii @ Jan 23 2014 05:32pm)
Az a lényeg ne olyat vegyél ami nekem van. Valami Asrock 970 Extreme 3.
Bár nem vagyok benne biztos h emiatt szarakodik a gépem, de tuningolni ezzel nem fogsz.


mai pm lyl
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 24 2014 09:51am
Lenovo Thinkpad S1 Yoga

350 környékén árulják a 8GB-os FullHD 12,5" verziót
mikor megláttam nedves lettem

MUST
RESIST
meg kell győznöm magamat hogy nincs rá szükségem
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jan 24 2014 12:26pm
Quote (Anarkin @ 24 Jan 2014 17:51)
Lenovo Thinkpad S1 Yoga

350 környékén árulják a 8GB-os FullHD 12,5" verziót
mikor megláttam nedves lettem

MUST
RESIST
meg kell győznöm magamat hogy nincs rá szükségem


12.5????? 350 ért. okkk
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jan 24 2014 12:32pm
Az oldalon a parancsfájl dolgozik, illetve nem válaszol. Megállíthatja most a parancsfájlt, vagy folytathatja, hátha befejezi a működését.

Parancsfájl: https://s.ytimg.com/yts/jsbin/www-embed-player-vfl5JeYSM.js:93

[x] ne kérdezze meg többet

leállítás

és mégis előjön újra meg újra

mit csináljak?

Ja és youtubos a téma.
Belassult és megcsinálja azt, hogy új vidire kattintva az új szövege fölött marad a régi klip

This post was edited by Szerintem on Jan 24 2014 12:48pm
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 24 2014 10:44pm
szeretnék segítséget kérni, bnömék akarnak venni egy új laptopot, az ár 100 max 130körül ( 27% áfa nélkül lehet megtudom szerezni szóval 140-160 a bolti ár körül lehet számolni)

amire használják az a böngészés főrészt, illetve netes játékokra, tanuláshoz, filmnézéshez, esetleg sims meg ilyen ratyiságok futtatásához. ( kicsit félve de megjegyezném hogy a szentem nő, tehát valamennyire pofásan is kéne kinéznie, nem pedig egy 2x2 méteres 5kilós kockának)

sajnos manapság teljesen elveszítettem a szekeret ,hogy mennyire must have az i5 etc, nekem most egy toshiba satellitem van i3, 4giga ram, de videókártyájától kissé hányok, amúgy imádom.

This post was edited by rapiddani on Jan 24 2014 10:48pm
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 25 2014 04:37am
hali

valami baja van a monitoromnak, amint áram alá helyezem, elkezd nyüszögő hangot adni, és nem kapcsol be

ha megunja (30 perc) hajlandó bekapcsolni, aztán megint lekapcsol, nyüszög, visszakapcsol és jó

idk mi a baja, tápokat cserélgettem, mindig áll a probléma (meg a faszom is az idegességtől)

iso help
Go Back To Magyar Topic List
Prev18668678688698701214Next
Add Reply New Topic New Poll