d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18658668678688691214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 22 2014 09:17am
Előbb a gép többi részét venném meg, ezért a karira csak 1-2 nap múlva tudok biztosat mondani az jó neked, jegeled?
igen, jó
1 nap múlva
Szia akkor itt acímem megadod hova utaljama zsét?
Már eladtam helyben

jó kurva anyádat
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 22 2014 09:30am
Quote (Vismajor @ Jan 22 2014 04:17pm)
Előbb a gép többi részét venném meg, ezért a karira csak 1-2 nap múlva tudok biztosat mondani az jó neked, jegeled?
igen, jó
1 nap múlva
Szia akkor itt  acímem megadod hova utaljama  zsét?
Már eladtam helyben

jó kurva anyádat


Akkor veszek másik 7790et, mástól
http://4.ii.gl/jEO5o.png
hópelyheket is érdemes
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 22 2014 09:31am
Quote (Vismajor @ 22 Jan 2014 16:30)
Akkor veszek másik 7790et, mástól
http://4.ii.gl/jEO5o.png
hópelyheket is érdemes


a 6950el milesz?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 22 2014 09:37am
Quote (fahrii @ Jan 22 2014 04:31pm)
a 6950el milesz?


Azt még annyira se lehet kapni mint 7790et, teljesitményben meg ez még talán jobb is
Öreg már, és még mindig drága(35k) nekem max 30k fér bele
ja, meg háza tmost nem veszek, és a 6950 krva nagy

This post was edited by Vismajor on Jan 22 2014 09:41am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 22 2014 09:50am
Quote (Vismajor @ 22 Jan 2014 16:37)
Azt még annyira se lehet kapni mint 7790et, teljesitményben meg ez még talán jobb is
Öreg már, és még mindig drága(35k) nekem max 30k fér bele
ja, meg háza tmost nem veszek, és a 6950 krva nagy


wat, azért kérdeztem mert úgytudom neked 6950 van

Quote (Vismajor @ 22 Jan 2014 16:51)
eladtam már rég


ja
mér

This post was edited by fahrii on Jan 22 2014 09:52am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 22 2014 09:51am
Quote (fahrii @ Jan 22 2014 04:50pm)
wat, azért kérdeztem mert úgytudom neked 6950 van


eladtam már rég
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 22 2014 10:01am
Quote (Vismajor @ 22 Jan 2014 16:51)
eladtam már rég


kis kartyam :c
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 22 2014 11:24am
Ezt tudja valaki ertelmezni? Költöztünk es nincs meg internet, szolgaltato pedig elmeletileg atkötötte mar.





This post was edited by Karan2_Returned on Jan 22 2014 11:25am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 22 2014 11:24am
Quote (Karan2_Returned @ Jan 22 2014 06:24pm)
Ezt tudja valaki ertelmezni? Költöztünk es nincs meg internet, szolgaltato pedig elmeletileg atkötötte mar.

http://4.ii.gl/eyun9.png


Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jan 23 2014 09:26am
Quote (Karan2_Returned @ 22 Jan 2014 19:24)
Ezt tudja valaki ertelmezni? Költöztünk es nincs meg internet, szolgaltato pedig elmeletileg atkötötte mar.

http://4.ii.gl/eyun9.png

http://3.ii.gl/3hvpcr.png


Nem kapsz ip címet, mert nem jó a jelszó vagy ilyesmi.
Mi ez am? Modem, vagy mikró?
Go Back To Magyar Topic List
Prev18658668678688691214Next
Add Reply New Topic New Poll