d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18648658668678681214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 21 2014 03:50am
steelseries-t nagyon tolják a pro gamerek, minden hol ezt látom felbukkanni, és rohadt jó árai vannak

g400 után a legelterjedtebb csgo egér egy steelseries, és csak ilyen 10-13k pénz (eszem ágában sincs lecserélni ha megkínoznának se, csak az árát mondom hogy csinos)

füles is ilyen ~25k, olcsóbb mint asus, logitech és társai

http://steelseries.com/products/audio/steelseries-siberia-v2
Member
Posts: 170
Joined: Jul 30 2013
Gold: 0.00
Jan 21 2014 06:29am
http://2.ii.gl/nTnjSB.png

ilyen gepet vettem, fahrii a segitseged kellett volna az osszeallitasban de nembirtam varni igy hat magam tettem meg, remelem ezzel most kitartok legalabb 2 evig es tudok gamelni high grafikai beallitasokkal
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 21 2014 08:47am
Quote (sr08 @ 21 Jan 2014 13:29)
http://2.ii.gl/nTnjSB.png

ilyen gepet vettem, fahrii a segitseged kellett volna az osszeallitasban de nembirtam varni igy hat magam tettem meg, remelem ezzel most kitartok legalabb 2 evig es tudok gamelni high grafikai beallitasokkal


bocsi, vizsgák vannak aztán ki is ment a fejemből, de rám is írhattál volna, elég gyakran vagyok steamen
igazából én nem is tudtam volna nagyon segíteni, már nem vagyok benne a témában elég régóta (meg én tuti amd kombót ajánlottam volna, eléggé amd párti vagyok), csak annyit tudok én is h utánaolvasok

This post was edited by fahrii on Jan 21 2014 08:48am
Member
Posts: 170
Joined: Jul 30 2013
Gold: 0.00
Jan 21 2014 08:58am
Quote (fahrii @ Jan 21 2014 04:47pm)
bocsi, vizsgák vannak aztán ki is ment a fejemből, de rám is írhattál volna, elég gyakran vagyok steamen
igazából én nem is tudtam volna nagyon segíteni, már nem vagyok benne a témában elég régóta (meg én tuti amd kombót ajánlottam volna, eléggé amd párti vagyok), csak annyit tudok én is h utánaolvasok


nekem mindegyik pc guru azt mondta itt becsben meg sopronban is, hogy amd helyett inkabb intelt ajanl es nem radeon hanem geforce kartyat
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 21 2014 09:01am
Quote (sr08 @ 21 Jan 2014 15:58)
nekem mindegyik pc guru azt mondta itt becsben meg sopronban is, hogy amd helyett inkabb intelt ajanl es nem radeon hanem geforce kartyat


phn meg azt olvasom hogy most ugy varjak a mantlet mint a megvaltot ezert amd kombos ajanlasokat latok
ettol fuggetlenul boven jo a konfigod par evig szoval /care
Member
Posts: 170
Joined: Jul 30 2013
Gold: 0.00
Jan 21 2014 09:03am
Quote (GoreKnight9 @ Jan 21 2014 05:01pm)
phn meg azt olvasom hogy most ugy varjak a mantlet mint a megvaltot ezert amd kombos ajanlasokat latok
ettol fuggetlenul boven jo a konfigod par evig szoval /care


értem, nem tudtam mi az a mantle ezért rágoogleztam: http://4.ii.gl/vGa8mb.png

bf4et tegnap tettem fel, mindent felhúztam maxra és teljesen tisztán fut, szóval fuqje
azon gondolkozom megveszem a játékot és tolom neten, de félek hogy nagyon rákockulnék:d
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 21 2014 09:07am
Quote (sr08 @ 21 Jan 2014 16:03)
értem, nem tudtam mi az a mantle ezért rágoogleztam: http://4.ii.gl/vGa8mb.png

bf4et tegnap tettem fel, mindent felhúztam maxra és teljesen tisztán fut, szóval fuqje
azon gondolkozom megveszem a játékot és tolom neten, de félek hogy nagyon rákockulnék:d


ja elsokent a bf4 lesz elerheto mantle alapokon de tovabbi jatekok is kovetik majd
http://prohardver.hu/teszt/evekben_merheto_elorelepest_kinal_mantle_api/mit_tartogat_jovo_mantle.html
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 21 2014 09:10am
Quote (sr08 @ Jan 21 2014 01:29pm)
http://2.ii.gl/nTnjSB.png

ilyen gepet vettem, fahrii a segitseged kellett volna az osszeallitasban de nembirtam varni igy hat magam tettem meg, remelem ezzel most kitartok legalabb 2 evig es tudok gamelni high grafikai beallitasokkal


fasza kis atomerőmű
Member
Posts: 170
Joined: Jul 30 2013
Gold: 0.00
Jan 21 2014 09:12am
Quote (GoreKnight9 @ Jan 21 2014 05:07pm)
ja elsokent a bf4 lesz elerheto mantle alapokon de tovabbi jatekok is kovetik majd
http://prohardver.hu/teszt/evekben_merheto_elorelepest_kinal_mantle_api/mit_tartogat_jovo_mantle.html


eleg jol hangzik

Quote (TrollBoss @ Jan 21 2014 05:10pm)
fasza kis atomerőmű


:blush:
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 21 2014 09:17am
Nálam is a mantle lett volna a döntő vga választásnál.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18648658668678681214Next
Add Reply New Topic New Poll