d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18638648658668671214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jan 16 2014 02:03pm
Quote (Saenchai @ Jan 16 2014 10:39am)
1 év hibátlan működés után valamiért megadta magát laptopom ramkezelős része, és nem tudok egyszerre 2 ram slotot használni, mert akkor bootoláskor csak színesen villog a képernyő
külön-külön mindkét ram faszán működik, és külön-külön mindkét slot jó


nem tudja valaki mi okozhatja ezt?


dual channel-nek nézz utána
ha egyenként jó mind2 ram meg slot is, akkor a dual channel baszakszik, biosban sztem ki tudod kapcsolni

e: nézd meg h ugyanolyan-e a 2 ram (tipus frekvencia időzítés)

This post was edited by bamboo on Jan 16 2014 02:08pm
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Jan 16 2014 04:38pm
Quote (bamboo @ 16 Jan 2014 22:03)
dual channel-nek nézz utána
ha egyenként jó mind2 ram meg slot is, akkor a dual channel baszakszik, biosban sztem ki tudod kapcsolni

e: nézd meg h ugyanolyan-e a 2 ram (tipus frekvencia időzítés)


1 év hibátlan működés után.

This post was edited by lacoking on Jan 16 2014 04:39pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 17 2014 06:01am
Quote (bamboo @ Jan 16 2014 10:03pm)
dual channel-nek nézz utána
ha egyenként jó mind2 ram meg slot is, akkor a dual channel baszakszik, biosban sztem ki tudod kapcsolni

e: nézd meg h ugyanolyan-e a 2 ram (tipus frekvencia időzítés)


az a baj nagyon lófasz a biosa a laptopnak, alig lehet állítani benne valamit
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 18 2014 07:55pm
kellene nekem egy fejhallgató, ilyenem volt és kurvára szerettem, szóval valami hasonlóban gondolkoznék (de nem ebben, mert ebből kettő is tönkrement ugyanúgy)

mikrofon mindenképpen kell, és jó lenne a "sok pont egy" is

normális áron

https://www.google.hu/search?q=g35&espv=210&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=KjDbUoOML-WVyQOY7YFw&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=944&bih=1047#q=logitech+g35&tbm=isch
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 19 2014 02:09am
Quote (Anarkin @ 19 Jan 2014 02:55)
kellene nekem egy fejhallgató, ilyenem volt és kurvára szerettem, szóval valami hasonlóban gondolkoznék (de nem ebben, mert ebből kettő is tönkrement ugyanúgy)

mikrofon mindenképpen kell, és jó lenne a "sok pont egy" is

normális áron

https://www.google.hu/search?q=g35&espv=210&es%5Fsm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=KjDbUoOML-WVyQOY7YFw&ved=0CAkQ%5FAUoAQ&biw=944&bih=1047#q=logitech+g35&tbm=isch


Ilyen van szobatarsamnak is, kipróbáltam es nem hittem a fülemnek h Ennyire fos hangminosege van. Amugy én is fejest keresek most, a pc160skm felett mar kicsit eljárt az idő, de lehet csak akkor lesz belőle valami ha végleg megadja magat.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 19 2014 10:22am
Quote (fahrii @ 19 Jan 2014 09:09)
Ilyen van szobatarsamnak is, kipróbáltam es nem hittem a fülemnek h Ennyire fos hangminosege van. Amugy én is fejest keresek most, a pc160skm felett mar kicsit eljárt az idő, de lehet csak akkor lesz belőle valami ha végleg megadja magat.


leszarom a zenét, próbáld ki CS közben, felér egy wh-val

--
nem jött túl sok opció btw, senki nem tud javasolni?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 19 2014 02:17pm
Quote (Anarkin @ 19 Jan 2014 17:22)
leszarom a zenét, próbáld ki CS közben, felér egy wh-val

--
nem jött túl sok opció btw, senki nem tud javasolni?


??
Szerintem semmivel se jobb ebből a szempontból mint a sennheiserem, ezzel is megmondom a pontos gps kordinátáit, ha valaki ellépi magát a pálya másik végén.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 19 2014 02:20pm
Quote (fahrii @ 19 Jan 2014 21:17)
??
Szerintem semmivel se jobb ebből a szempontból mint a sennheiserem, ezzel is megmondom a pontos gps kordinátáit, ha valaki ellépi magát a pálya másik végén.


nem látom a linket :P
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 19 2014 02:24pm
Quote (Anarkin @ 19 Jan 2014 21:20)
nem látom a linket :P


http://mobilarena.hu/tema/5_1-es_fejhallgatok/friss.html

miért nem itt kezdted a keresést?
Go Back To Magyar Topic List
Prev18638648658668671214Next
Add Reply New Topic New Poll