Quote (Saenchai @ Jan 16 2014 10:39am)
1 év hibátlan működés után valamiért megadta magát laptopom ramkezelős része, és nem tudok egyszerre 2 ram slotot használni, mert akkor bootoláskor csak színesen villog a képernyő
külön-külön mindkét ram faszán működik, és külön-külön mindkét slot jó
nem tudja valaki mi okozhatja ezt?
dual channel-nek nézz utána
ha egyenként jó mind2 ram meg slot is, akkor a dual channel baszakszik, biosban sztem ki tudod kapcsolni
e: nézd meg h ugyanolyan-e a 2 ram (tipus frekvencia időzítés)
This post was edited by bamboo on Jan 16 2014 02:08pm