d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18628638648658661214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 15 2014 02:07pm
Quote (Senee @ 15 Jan 2014 20:19)
>2013
tüzfal, virusirto

lassan 10 éve nem hasdználok ilyen szarokat, nem volt soha bajom

mitől féltek a blaster worm virustol?! :XD:XD: ez már nem a 90as évek helo




microsofts out of box protection: 92,2%

azaz a defender meg a security essentials

ezeket érdemes felrakni és 0%-al lassítják kb a gépet

/ raádásul a többi se jobb érdemben

This post was edited by Anarkin on Jan 15 2014 02:07pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 15 2014 02:08pm
Quote (Anarkin @ 15 Jan 2014 22:07)
http://2.ii.gl/8IteE-.png

microsofts out of box protection: 92,2%

azaz a defender meg a security essentials

ezeket érdemes felrakni és 0%-al lassítják kb a gépet


ezek nem default vannak a windózba mikor felrakod?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 15 2014 02:08pm
Quote (RRC @ 15 Jan 2014 21:08)
ezek nem default vannak a windózba mikor felrakod?


a defender (malware) ja, a security essentials (vírusírtó) talán már win8-ban benne van default, nem tudom, win7-ben szerintem nem volt

This post was edited by Anarkin on Jan 15 2014 02:08pm
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jan 15 2014 04:24pm
Quote (Senee @ 15 Jan 2014 21:19)
>2013
tüzfal, virusirto

lassan 10 éve nem hasdználok ilyen szarokat, nem volt soha bajom

mitől féltek a blaster worm virustol?! :XD:XD: ez már nem a 90as évek helo


aztán majd üres lesz a bankszámlád, facebookodra minden szar postol, meg 10000000 emailt küldesz/nap a botnet géped miatt..

Nortont használtam, most Bdefendert (kicsit nekem túl agresszív)

This post was edited by Akizk on Jan 15 2014 04:25pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 16 2014 04:39am
1 év hibátlan működés után valamiért megadta magát laptopom ramkezelős része, és nem tudok egyszerre 2 ram slotot használni, mert akkor bootoláskor csak színesen villog a képernyő
külön-külön mindkét ram faszán működik, és külön-külön mindkét slot jó


nem tudja valaki mi okozhatja ezt?
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Jan 16 2014 07:12am
Quote (Saenchai @ 16 Jan 2014 12:39)
1 év hibátlan működés után valamiért megadta magát laptopom ramkezelős része, és nem tudok egyszerre 2 ram slotot használni, mert akkor bootoláskor csak színesen villog a képernyő
külön-külön mindkét ram faszán működik, és külön-külön mindkét slot jó


nem tudja valaki mi okozhatja ezt?


próbáld meg kitakarítani . nekem asztalinál volt hasonló probléma
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 16 2014 12:39pm
Quote (fahrii @ Jan 15 2014 09:42am)
ezt igy ahogy leírtad egy az egyben az én gepem
azt leszámítva h én unlockoltam a 6950em 70esre
nyugodt szivvel ajanlom ezt az összeállítást


fx-6300hoz leglaább 24ks alaplap kell a fogyasztása miatt, szóval az kiesik
Most itt tartok, hdd az vagyigen vagy nem
x4 750k 20k
GIGABYTE GA-F2A88XM-DS2 14k
4gb 1600mhz ram 10k
hd 7790 32k
Fps hexa elviszi ezt a videókarit? Vagy nagyobb kell? Ha igen 10k
ssd 10k
HDD 13k

(6950et nem kapni :( )
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 16 2014 01:01pm
Quote (Saenchai @ Jan 16 2014 10:39am)
1 év hibátlan működés után valamiért megadta magát laptopom ramkezelős része, és nem tudok egyszerre 2 ram slotot használni, mert akkor bootoláskor csak színesen villog a képernyő
külön-külön mindkét ram faszán működik, és külön-külön mindkét slot jó


nem tudja valaki mi okozhatja ezt?


ilyen nekem is volt, amikor 1x1Gb-rol csereltem 2x2-re. beraktam es lila meg kek volt a kepernyo de mar bootolasnal is. na mondom jot kaptam
megcsereltem a ket modult es jo volt evekig :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 16 2014 01:01pm
Quote (Vismajor @ Jan 16 2014 07:39pm)
fx-6300hoz leglaább 24ks alaplap kell a fogyasztása miatt, szóval az kiesik
Most itt tartok, hdd az vagyigen vagy nem
x4 750k 20k
GIGABYTE GA-F2A88XM-DS2 14k
4gb 1600mhz ram 10k
hd 7790 32k
Fps hexa elviszi ezt a videókarit? Vagy nagyobb kell? Ha igen 10k
ssd 10k
HDD 13k

(6950et nem kapni :( )


Kaptam ilyen offert, még a végén csak FX lesz
Alaplap: 990 fx extreme4 . 20.000 huf
Táp: Corsair CX 500 10.000 huf
Proci (azt olvastad) : 25.000 huf(6350)
Ram (olvastad) : 12.000 huf (hyperx 8gb)
Posta : Kb 1500huf!
Ha mindent viszel: 60.000huf.
Mellé egy 7790 és 90e ft kb. Hdd+ssd-n még agyalok.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 16 2014 01:33pm
Quote (Vismajor @ Jan 16 2014 08:01pm)
Kaptam ilyen offert, még a végén csak FX lesz
Alaplap: 990 fx extreme4 . 20.000 huf
Táp: Corsair CX 500 10.000 huf
Proci (azt olvastad) : 25.000 huf(6350)
Ram (olvastad) : 12.000 huf (hyperx 8gb)
Posta : Kb 1500huf!
Ha mindent viszel: 60.000huf.
Mellé egy 7790 és 90e ft kb. Hdd+ssd-n még agyalok.


Mellécsapott magától egy 7790 OC-t 24kért, szal 84k a pakk
meg is veszem ennyiért fasza
Go Back To Magyar Topic List
Prev18628638648658661214Next
Add Reply New Topic New Poll