d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18618628638648651214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 14 2014 03:19pm
Quote (bamboo @ 14 Jan 2014 22:17)
crossfire lapod van? vagy pcie 1x-re tervezed a 2. karit?


crossfire ja, habár csak 4x de bányászat szempontjából mind1
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 14 2014 04:31pm
Lenne 100 ezrem egy gépre
Mit kéne bele pakolni?
Nem KONKRÉT típus érdekel, inkább irányzat. APUs amd procit megéri?vagy fx-6300, 8 giga ram, hd 6950, vmi jó táp, ehhez egy alaplap hogy hangzik? Meg mondjuk egy ssd. Vinyó, gépház, monitor, bill és egér van.
Intelből nem hiszem h kijöne egy jó gép 100kból, vagy igen?
Nem konkrét gépet vennék, hanem alkatrészenként és itthon raknám össze, mert vmit használtan veszek(vga-t pl, ha veszek, ramot. Procit nem hiszem, azt minden 2. idióta szarráhúzza..)
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 14 2014 04:33pm
Quote (Vismajor @ 15 Jan 2014 00:31)
Lenne 100 ezrem egy gépre
Mit kéne bele pakolni?
Nem KONKRÉT típus érdekel, inkább irányzat. APUs amd procit megéri?vagy  fx-6300, 8 giga ram, hd 6950, vmi jó táp, ehhez egy alaplap hogy hangzik? Meg mondjuk egy ssd. Vinyó, gépház, monitor, bill és egér van.
Intelből nem hiszem h kijöne egy jó gép 100kból, vagy igen?
Nem konkrét gépet vennék, hanem alkatrészenként és itthon raknám össze, mert vmit használtan veszek(vga-t pl, ha veszek, ramot. Procit nem hiszem, azt minden 2. idióta szarráhúzza..)


vegyél finn alkatrészeket
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 14 2014 04:34pm
Quote (RRC @ Jan 14 2014 11:33pm)
vegyél finn alkatrészeket


Fejezd már be az idétlen(és nyomorult) spammolást és próbálj már meg végre rendesen fórumozni mielőtt lesüllyedsz a senee/rici duó mellé, komolyan
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 14 2014 04:38pm
Quote (Vismajor @ Jan 14 2014 10:34pm)
Fejezd már be az idétlen(és nyomorult) spammolást és próbálj már meg végre rendesen fórumozni mielőtt lesüllyedsz a senee/rici duó mellé, komolyan


jovan okoska

azt se tudod ki vagyok meg minek csak szapulsz mert a haverok is azt teszik
gg, igazi jellem vagy
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 15 2014 02:42am
Quote (Vismajor @ 14 Jan 2014 23:31)
Lenne 100 ezrem egy gépre
Mit kéne bele pakolni?
Nem KONKRÉT típus érdekel, inkább irányzat. APUs amd procit megéri?vagy  fx-6300, 8 giga ram, hd 6950, vmi jó táp, ehhez egy alaplap hogy hangzik? Meg mondjuk egy ssd. Vinyó, gépház, monitor, bill és egér van.
Intelből nem hiszem h kijöne egy jó gép 100kból, vagy igen?
Nem konkrét gépet vennék, hanem alkatrészenként és itthon raknám össze, mert vmit használtan veszek(vga-t pl, ha veszek, ramot. Procit nem hiszem, azt minden 2. idióta szarráhúzza..)


ezt igy ahogy leírtad egy az egyben az én gepem
azt leszámítva h én unlockoltam a 6950em 70esre
nyugodt szivvel ajanlom ezt az összeállítást
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Jan 15 2014 09:50am
milyen tuzfalat ajanlotok ill. virusirtot? most raktam ujra a gepet de ez meg hianyzik.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 15 2014 10:05am
Quote (vtibor @ 15 Jan 2014 17:50)
milyen tuzfalat ajanlotok ill. virusirtot? most raktam ujra a gepet de ez meg hianyzik.


en bitdefender melle tennem a voksom
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 15 2014 01:16pm
Quote (ecneB @ Jan 15 2014 05:05pm)
en bitdefender melle tennem a voksom


ja most ez a divatos
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 15 2014 01:19pm
>2013
tüzfal, virusirto

lassan 10 éve nem hasdználok ilyen szarokat, nem volt soha bajom

mitől féltek a blaster worm virustol?! :XD:XD: ez már nem a 90as évek helo
Go Back To Magyar Topic List
Prev18618628638648651214Next
Add Reply New Topic New Poll