d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18608618628638641214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 13 2014 06:14am
Quote (ace07 @ 13 Jan 2014 14:02)
Egyszerűbb inkább valami szolgáltatást kitalálni ahol btc-vel lehet fizetni.


péniszpumpa bitcoinért
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jan 14 2014 01:26pm
miért ilyen baszott drágák a ddr2 ramok még mindig
20ropiért látok corsairt 800mhz cl5 4gb kit
ti tudtok jobb opciót 4gb ddr2 kitre?

e: anno ~6éve vettem a geil black dragon ddr2 800mhz cl4 kitemet asszem kb 15ropiért.. ma ugyanez 22k
most kezdett kékhalálokat produkálni a 2. modulom is, és kiderült h az a nagy életgari az valójában 5év...

This post was edited by bamboo on Jan 14 2014 01:29pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 14 2014 01:29pm
Quote (bamboo @ 14 Jan 2014 20:26)
miért ilyen baszott drágák a ddr2 ramok még mindig
20ropiért látok corsairt 800mhz cl5 4gb kit
ti tudtok jobb opciót 4gb ddr2 kitre?


osszessegeben sokkal dragabb lettek a ramok szoval nem nagyon tudsz mit csinalni
ph apron nezz korul esetleg
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 14 2014 01:50pm
Quote (bamboo @ 14 Jan 2014 21:26)
miért ilyen baszott drágák a ddr2 ramok még mindig
20ropiért látok corsairt 800mhz cl5 4gb kit
ti tudtok jobb opciót 4gb ddr2 kitre?

e: anno ~6éve vettem a geil black dragon ddr2 800mhz cl4 kitemet asszem kb 15ropiért.. ma ugyanez 22k
most kezdett kékhalálokat produkálni a 2. modulom is, és kiderült h az a nagy életgari az valójában 5év...


szerintem egyszeruen azert mert mar nem gyartjak
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jan 14 2014 01:59pm
Quote (ecneB @ Jan 14 2014 07:50pm)
szerintem egyszeruen azert mert mar nem gyartjak


ugyanakkor egyre többen állnak át ddr3ra, új konfigba sehol se vesznek hybrid lapot h lehessen a régebbi ddr2t belerakni.
használt kingmax lesz a vége sztem.
régen nem vettem volna kingmaxot de ilyen árak mellett, január elején...
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jan 14 2014 02:20pm
Quote (fahrii @ 13 Jan 2014 12:12)
elkezdtem tolni ezt a bányászatot, de olyan szinten felpörgeti a vga hűtőt (és így is 76 fok), hogy ez így felejtős


ezért csinálják AMD VGA-kkal, amúgy meg nem tudom megéri-e W/h-ra átszámolva.
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jan 14 2014 02:31pm
Quote (Akizk @ Jan 14 2014 08:20pm)
ezért csinálják AMD VGA-kkal, amúgy meg nem tudom megéri-e W/h-ra átszámolva.


1vgaval semmiképp

http://www.bitcoinforum.hu/index.php?topic=67.0

ő úgy számolta h 40ropit költene havonta csak gép áramfogyasztására

és ma már sokkal nagyobb a difficulty factor szal kevesebbet termelsz ugyanolyan Gh/s sebességen.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 14 2014 03:07pm
Quote (bamboo @ 14 Jan 2014 21:31)
1vgaval semmiképp

http://www.bitcoinforum.hu/index.php?topic=67.0

ő úgy számolta h 40ropit költene havonta csak gép áramfogyasztására

és ma már sokkal nagyobb a difficulty factor szal kevesebbet termelsz ugyanolyan Gh/s sebességen.


litecoint bányászok, nem bitcoint, itt még jóval alacsonyabb a difficulty, viszonylag megéri...
azaz nekem a nonstop zaj megér napi 500 ftot
meg kéne venni a 2. hd6950emet, de rohadtul nincs használtan

This post was edited by fahrii on Jan 14 2014 03:07pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 14 2014 03:14pm
Quote (fahrii @ 14 Jan 2014 22:07)
litecoint bányászok, nem bitcoint, itt még jóval alacsonyabb a difficulty, viszonylag megéri...
azaz nekem a nonstop zaj megér napi 500 ftot
meg kéne venni a 2. hd6950emet, de rohadtul nincs használtan


nekem volt amit eladtam visnek
pmeld meg
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jan 14 2014 03:17pm
Quote (fahrii @ Jan 14 2014 09:07pm)
litecoint bányászok, nem bitcoint, itt még jóval alacsonyabb a difficulty, viszonylag megéri...
azaz nekem a nonstop zaj megér napi 500 ftot
meg kéne venni a 2. hd6950emet, de rohadtul nincs használtan


crossfire lapod van? vagy pcie 1x-re tervezed a 2. karit?
Go Back To Magyar Topic List
Prev18608618628638641214Next
Add Reply New Topic New Poll