Quote (bamboo @ 14 Jan 2014 21:31)
litecoint bányászok, nem bitcoint, itt még jóval alacsonyabb a difficulty, viszonylag megéri...
azaz nekem a nonstop zaj megér napi 500 ftot
meg kéne venni a 2. hd6950emet, de rohadtul nincs használtan
This post was edited by fahrii on Jan 14 2014 03:07pm