Quote (cowding @ 6 Jan 2014 20:03)
szétszedtem, megnéztem
egyik sem púpos, és ugy overall semmi rendellenes nincs se ezeken a szarokon se a nyáklapon
wat nao
nekem anno villogni kezdett (bekapcs/kikapcs) es utana beindult, vegen mar 20 perc volt, az is lehet h mas alkatresz ment tonkre.
Quote (rapiddani @ 7 Jan 2014 00:23)
megszeretném kérdezni az itteni szakértőktől, ( már egy ideje nemvagyok képbe a témában) hogy mennyiért lehet összerakni egy normálisabb gépet ( monitor,bill,egér,hangkártya nélkül) . Nem kell egy atomdurva 90magos gép, elég ha a mostani gémeket viszi maxon + ne avuljon azért el 1év múlva , köszönöm a segítséget előre is !
szecsi modra forditva ez annyit tesz, hogy high bealitasokkal kozepes felbontason elvezhetoen fusson (>30 fps).
amd fx proci
vmi csoves alaplap
8gb ram
mid vga
ssd
ezek 120 penzbol boven es biztos vagyok benne h az igenyeidnek megfelel