d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18598608618628631214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 7 2014 07:10am
Quote (RRC @ 7 Jan 2014 15:09)
hol tudom megnézni, hogy érzékeli-e a gépem az összes ramot ami bele van rakva? noob vagyok ehhez


my comp

right click

prop

/device manager

This post was edited by ecneB on Jan 7 2014 07:10am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 7 2014 07:15am
Quote (cowding @ 6 Jan 2014 20:03)
szétszedtem, megnéztem
egyik sem púpos, és ugy overall semmi rendellenes nincs se ezeken a szarokon se a nyáklapon
wat nao


nekem anno villogni kezdett (bekapcs/kikapcs) es utana beindult, vegen mar 20 perc volt, az is lehet h mas alkatresz ment tonkre.
Quote (rapiddani @ 7 Jan 2014 00:23)
megszeretném kérdezni az itteni szakértőktől, ( már egy ideje nemvagyok képbe a témában) hogy mennyiért lehet összerakni egy normálisabb gépet ( monitor,bill,egér,hangkártya nélkül) . Nem kell egy atomdurva 90magos gép, elég ha a mostani gémeket viszi maxon + ne avuljon azért el 1év múlva , köszönöm a segítséget előre is !


szecsi modra forditva ez annyit tesz, hogy high bealitasokkal kozepes felbontason elvezhetoen fusson (>30 fps).

amd fx proci
vmi csoves alaplap
8gb ram
mid vga
ssd

ezek 120 penzbol boven es biztos vagyok benne h az igenyeidnek megfelel
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jan 7 2014 01:36pm
vki tud ajánlani jóféle egérpadot max 5k-ig?
íbéjről rendelném
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 7 2014 01:38pm
Quote (bamboo @ 7 Jan 2014 21:36)
vki tud ajánlani jóféle egérpadot max 5k-ig?
íbéjről rendelném


iponrol rendeltem melohelyre 1,5k-ert 40x25-os szovetpadot, imo teljesen jo
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jan 7 2014 01:49pm
Quote (ecneB @ Jan 7 2014 07:38pm)
iponrol rendeltem melohelyre 1,5k-ert 40x25-os szovetpadot, imo teljesen jo


de melohelyen gondolom nem dotazol csak az excel ablakokat kell eltalálni
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 7 2014 01:50pm
Quote (bamboo @ 7 Jan 2014 21:49)
de melohelyen gondolom nem dotazol csak az excel ablakokat kell eltalálni


hat nem eppen. itthon Steelpad 5L van MX518 tarsasagaban, melohelyen pedig ez az A4-es csoda MS 1.1a-val, szoktunk azert gamelni is, direkt ezert vettem bentre is egerpadot. sokszor kenyelmesebb a benti duo, mint az itthoni.

This post was edited by ecneB on Jan 7 2014 01:51pm
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jan 7 2014 01:59pm
Quote (ecneB @ Jan 7 2014 07:50pm)
hat nem eppen. itthon Steelpad 5L van MX518 tarsasagaban, melohelyen pedig ez az A4-es csoda MS 1.1a-val, szoktunk azert gamelni is, direkt ezert vettem bentre is egerpadot. sokszor kenyelmesebb a benti duo, mint az itthoni.


azért csak jobb a steelpadon gamelni, nyilvan azert azt tartod otthon :p
az 5L íbéjen nincs, itthon meg 8-10 körül van az ára ha jól láttam
egy QcK minin gondolkozom

This post was edited by bamboo on Jan 7 2014 01:59pm
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 12 2014 02:48pm
két géppel a streamelés lehetséges jó minőségben, ha az egyik gép laptop?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 13 2014 04:12am
elkezdtem tolni ezt a bányászatot, de olyan szinten felpörgeti a vga hűtőt (és így is 76 fok), hogy ez így felejtős
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jan 13 2014 06:02am
Quote (fahrii @ 13 Jan 2014 11:12)
elkezdtem tolni ezt a bányászatot, de olyan szinten felpörgeti a vga hűtőt (és így is 76 fok), hogy ez így felejtős


Egyszerűbb inkább valami szolgáltatást kitalálni ahol btc-vel lehet fizetni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18598608618628631214Next
Add Reply New Topic New Poll