d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev185868788891214Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 480
Joined: Dec 28 2009
Gold: 0.00
Jan 5 2010 01:30pm
hány percet lehet megnézni korlátozás nélkül megavideon ?
Banned
Posts: 480
Joined: Dec 28 2009
Gold: 0.00
Jan 6 2010 03:13pm
Quote (Occasional_Other @ Jan 5 2010 08:30pm)
hány percet lehet megnézni korlátozás nélkül megavideon ?


tyty


mind1 új kérdés :
Hogyan tom a már 2 részre osztott (60/20) 80gb-os vinyomrol átrakni a 20gigásból a másik hatvanba 10-et ?

This post was edited by Occasional_Other on Jan 6 2010 03:13pm
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Jan 6 2010 03:24pm
Quote (Occasional_Other @ 6 Jan 2010 22:13)
tyty


mind1 új kérdés :
Hogyan tom a már 2 részre osztott (60/20) 80gb-os vinyomrol átrakni a 20gigásból a másik hatvanba 10-et ?


1. ) paragon's partition akármi (hiren's boot cd része)

2. ) partition magic
Banned
Posts: 480
Joined: Dec 28 2009
Gold: 0.00
Jan 6 2010 03:26pm
Quote (Fanka @ Jan 6 2010 10:24pm)
1. ) paragon's partition akármi (hiren's boot cd része)

2. ) partition magic


ezt igy winfosba meglehet csinalni v kulon bootnal kell elinditani oket ?

This post was edited by Occasional_Other on Jan 6 2010 03:26pm
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jan 7 2010 07:41am
fraps:

d2ben semmit nem tudok felvenni, egy geci szürke képet ad, míg más játékot gond nélkül fel tudok venni

halp :[
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jan 7 2010 12:10pm
hol tudok szerezni winfos hét cracket?^^ kiírja hogy a the copy of windows7 is not genuine
Banned
Posts: 480
Joined: Dec 28 2009
Gold: 0.00
Jan 7 2010 12:34pm
Quote (Janou @ Jan 7 2010 02:41pm)
fraps:

d2ben semmit nem tudok felvenni, egy geci szürke képet ad, míg más játékot gond nélkül fel tudok venni

halp :[


hypercam>
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Jan 7 2010 12:45pm
Quote (Occasional_Other @ 6 Jan 2010 22:26)
ezt igy winfosba meglehet csinalni v  kulon bootnal kell elinditani oket ?


paragon (hiren's BOOT cd része) meglepö modon butolásnál

partition magic az müxik winfoson, nem köll hozzá semmi, csak futtatod, belövöd, oszt kész
Banned
Posts: 480
Joined: Dec 28 2009
Gold: 0.00
Jan 7 2010 12:51pm
Quote (Fanka @ Jan 7 2010 07:45pm)
paragon (hiren's BOOT cd része) meglepö modon butolásnál

partition magic az müxik winfoson, nem köll hozzá semmi, csak futtatod, belövöd, oszt kész


ty
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 7 2010 12:58pm
Quote (Taszilo.^ @ 3 Jan 2010 20:12)
na szoval ez 1 ablak
na szóval nem is
na szóval
előzmény: ut2004-be miközben változtattam a nevem "beakadt" a gép, sokat kellett várni 1 képkockára
reset, megy minden jól
elindítom ut2004-et megint (ofc nevet akartam már váltani), megint "beakad", na mondom FU, reset, képernyő halott n1, még egy reset, elindul
harmadszori indításra a főmenüben lefagyott
még két reset
aztán egy böngészővel is eljátszotta ugyanezt

oldalát lekaptam, megtakarítottam a videokártyát, kijött belőle 20000 kosz
bekapcsolom, látom, hogy csíkos a kép (ilyen vonalak voltak rajta függőleges irányba)a windows logo még bejött, a tök fekete hátterem már nem, a monitor nem vett jelet
nem hinném, hogy túlmelegedés okozza, mert tegnap edével egy órán át toltuk, és nem volt baja

mi baszódhatott el?
ja és ofc ne mondjatok olyanokat, hogy nézzem meg itt ott amott a hőmérsékletet, meg ilyeneket, mert nem bírja addig xD
iso help


vga adta meg magát.. ^^

Quote (AngryBug @ 7 Jan 2010 20:10)
hol tudok szerezni winfos hét cracket?^^ kiírja hogy a the copy of windows7 is not genuine


loader van hozzá, nem crackes..
Go Back To Magyar Topic List
Prev185868788891214Next
Add Reply New Topic New Poll