d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18588598608618621214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 6 2014 11:22am
Quote (ecneB @ Jan 6 2014 07:03pm)
egy/tobb kondi megadta magat, ~2-500 hufbol veszel alkatreszeket es beforrasztod oket.

monitor tipus bad capacitor + egyeb tunet es google ki fogja dobni, h mit kell kicserelni. ilyen regi monitoroknal ez teljesen normalis

ha szetszeded a monitort, akkor latni fogod, h egy/tobb kondinak pupos a teteje, ezekkel lesz a gond. alkatreszt konnyen lehet szerezni, maga a forrasztas sem nehez, de ha nem ertesz hozza, akkor vidd el vhova


forrasztgatásos dologgal oké vagyok, ha tényleg ez a gond akkor hamar meg lesz
eszembe se jutott ilyen de akkor rálesek, köszi
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 6 2014 12:03pm
Quote (cowding @ Jan 6 2014 07:22pm)
forrasztgatásos dologgal oké vagyok, ha tényleg ez a gond akkor hamar meg lesz
eszembe se jutott ilyen de akkor rálesek, köszi


szétszedtem, megnéztem
egyik sem púpos, és ugy overall semmi rendellenes nincs se ezeken a szarokon se a nyáklapon
wat nao

This post was edited by cowding on Jan 6 2014 12:03pm
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 6 2014 04:23pm
megszeretném kérdezni az itteni szakértőktől, ( már egy ideje nemvagyok képbe a témában) hogy mennyiért lehet összerakni egy normálisabb gépet ( monitor,bill,egér,hangkártya nélkül) . Nem kell egy atomdurva 90magos gép, elég ha a mostani gémeket viszi maxon + ne avuljon azért el 1év múlva , köszönöm a segítséget előre is !
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 6 2014 04:27pm
Quote (rapiddani @ 7 Jan 2014 00:23)
megszeretném kérdezni az itteni szakértőktől, ( már egy ideje nemvagyok képbe a témában) hogy mennyiért lehet összerakni egy normálisabb gépet ( monitor,bill,egér,hangkártya nélkül) . Nem kell egy atomdurva 90magos gép, elég ha a mostani gémeket viszi maxon + ne avuljon azért el 1év múlva , köszönöm a segítséget előre is !


tehát maxos gépet akarsz
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jan 6 2014 05:43pm
200-300e
Quote (rapiddani @ 7 Jan 2014 00:23)
megszeretném kérdezni az itteni szakértőktől, ( már egy ideje nemvagyok képbe a témában) hogy mennyiért lehet összerakni egy normálisabb gépet ( monitor,bill,egér,hangkártya nélkül) . Nem kell egy atomdurva 90magos gép, elég ha a mostani gémeket viszi maxon + ne avuljon azért el 1év múlva , köszönöm a segítséget előre is !


Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 7 2014 05:57am
akkor marad a régi fos typtoplyl
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 7 2014 06:01am
Quote (rapiddani @ Jan 7 2014 12:57pm)
akkor marad a régi fos typtoplyl


dno, szerintem hülyeségeket beszélnek. Az én gépemet 2008ban 80kért vettem akkor se volt maxos, de most is egész jól viszi a gémeket. Egy jobb videókari kéne, és akkor rámonthatnám, hogy maxon visz mindent.
Szerintem most is lehet 80-120k körül olyan gépet venni ami simán elvisz mindent a hátán csak nincs tele hangzatos 16gb ram i7 meg mitudomén
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 7 2014 06:03am
Quote (Vismajor @ Jan 7 2014 12:01pm)
dno, szerintem hülyeségeket beszélnek. Az én gépemet 2008ban 80kért vettem akkor se volt maxos, de most is egész jól viszi a gémeket. Egy jobb videókari kéne, és akkor rámonthatnám, hogy maxon visz mindent.
Szerintem most is lehet 80-120k körül olyan gépet venni ami simán elvisz mindent a hátán csak nincs tele hangzatos 16gb ram i7 meg mitudomén


ez már jobban hangzik, mert áfa nélküli 80-100k gép az elég josh lenne
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 7 2014 06:09am
Quote (rapiddani @ Jan 7 2014 01:03pm)
ez már jobban hangzik, mert áfa nélküli 80-100k gép az elég josh lenne


Figy
egy ssd kb 20k
Egy jóféle videókari, ami nem a legeslegjobb, de simán elég, 25-30k
proci amd, nincs több 30knál
Alaplap egy 15, táp 10es,ram 10, ház 5k. Ez így 120 és csak számokat irogattam, konkrét dolgokat nem. Lehet házat pl nem is kell venned, vagy ssd helyett is mehet hdd, etc. Persze, mondom, egy ilyen géppel nem lesz 300 fps crysisban, csak 120, ami neked tök ugyanaz, mert 5x fps fölött a szemed nem veszi észre a különbséget(asszem)
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 7 2014 07:09am
hol tudom megnézni, hogy érzékeli-e a gépem az összes ramot ami bele van rakva? noob vagyok ehhez
Go Back To Magyar Topic List
Prev18588598608618621214Next
Add Reply New Topic New Poll