Quote (cowding @ 6 Jan 2014 18:51)
Halp pls
2 monitorom van, mindkettő Samsung SyncMaster 913 V
namost az egyiknek már egy ideje kell vagy fél óra hogy felálljon, aztán tökéletesen működik, de most pld. reggel kapcsoltam be (10 órája) és azóta nem sikerült neki
próbáltam másik videókártyába dugni, a tápkábelt kicseréltem, más konektorba dugtam minden lófasz de nem lett jobb
google nem segitett, egy másik fórumon volt egy gyerek ugyan ezzel a problémával de nem lett rá megoldás
ha valakinek van ötlete mi a baja irja légyszives
thx
egy/tobb kondi megadta magat, ~2-500 hufbol veszel alkatreszeket es beforrasztod oket.
monitor tipus bad capacitor + egyeb tunet es google ki fogja dobni, h mit kell kicserelni. ilyen regi monitoroknal ez teljesen normalis
ha szetszeded a monitort, akkor latni fogod, h egy/tobb kondinak pupos a teteje, ezekkel lesz a gond. alkatreszt konnyen lehet szerezni, maga a forrasztas sem nehez, de ha nem ertesz hozza, akkor vidd el vhova
This post was edited by ecneB on Jan 6 2014 11:07am