d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18568578588598601214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 2 2014 11:23am
Quote (Taszilo.^ @ Jan 2 2014 05:30pm)
mennyibe kerulne egy olyan gep, amivel lehet streamelni olyan minosegben, amiben meg kivehetoek az alakzatok?
magyarra leferditve vki rakjon nekem ossze egy gepet, ami occso es jo



http://www.olcsobbat.hu/szorakoztato_elektronika/fenykepezok_es_videokamerak/videokamerak/

WOW. SUCH TROLL.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 2 2014 03:07pm
Quote (Taszilo.^ @ Jan 2 2014 04:30pm)
mennyibe kerulne egy olyan gep, amivel lehet streamelni olyan minosegben, amiben meg kivehetoek az alakzatok?
magyarra leferditve vki rakjon nekem ossze egy gepet, ami occso es jo





100k-ér ez sztem böven jo

én 80k-ér vettem enyémet nyáron és az csak 4gb 1333mhz memoria, 1gb-s vga, a többi ugyanez, ill majdnem ugyanez mert a proci kicsit gyengébb enyémben


tudsz sporolni ~2ezer forintot ha kingmax ramot veszel 1333mhz-set igy 8gbsbe kit.. de most akkor már legyen kingston 1600 de tetod

This post was edited by Senee on Jan 2 2014 03:08pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 2 2014 04:14pm
senee elolvasott 2 postot a hardwarekről és már mindent tud
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 2 2014 04:16pm
Quote (xGurke @ Jan 2 2014 10:14pm)
senee elolvasott 2 postot a hardwarekről és már mindent tud


én így gurulok
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 3 2014 12:49pm
Quote (Senee @ Jan 2 2014 10:07pm)
http://1.ii.gl/EmHDLB.png
http://3.ii.gl/dlzcE7.png

100k-ér ez sztem böven jo

én 80k-ér vettem enyémet nyáron és az csak 4gb 1333mhz memoria, 1gb-s vga, a többi ugyanez, ill majdnem ugyanez mert a proci kicsit gyengébb enyémben


tudsz sporolni ~2ezer forintot ha kingmax ramot veszel 1333mhz-set igy 8gbsbe kit.. de most akkor már legyen kingston 1600 de tetod


tudja vki ezt voucholni?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 3 2014 12:52pm
Quote (Taszilo.^ @ 3 Jan 2014 20:49)
tudja vki ezt voucholni?


Lacii szerintem biztosan
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 3 2014 02:21pm
cp-vel amúgy mi van
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 3 2014 02:28pm
Quote (Senee @ 3 Jan 2014 22:21)
cp-vel amúgy mi van


szerintem beduzzogott mikor elküldtem a fenébe hogy normálisan is lehetne beszélni a másikkal
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 3 2014 02:35pm
Quote (Anarkin @ Jan 3 2014 08:28pm)
szerintem beduzzogott mikor elküldtem a fenébe hogy normálisan is lehetne beszélni a másikkal


nem értem mi értelme ennek
én már hányszor beduzzoghattam volna mindenfélén, azt mégis itt vagyok

XD:XD:GXDG:
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 3 2014 02:54pm
amúgy én nem értem mi bajotok cpvel, én bírom
Go Back To Magyar Topic List
Prev18568578588598601214Next
Add Reply New Topic New Poll